תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    אפשר להריגע,

Rob Pardo: Wow, that's an evil way of putting it. Julian's turning into a business guy on me.Here's the way I would put it. We're definitely not looking at turningDiablo into a subscription based game. It's clearly not an MMO, so it'snot appropriate to do a business model like that.The way we approachall of our games now, is we come up with what wethink is a great game,and then we wrap the appropriate business modelaround it. If that'sjust a box price, then that's that.

With Battle.Net we're definitely looking at possible different featuresthat we might be able to do for additional money. We'renot talkingabout Hellgate or anything like that. We're not going totack thingson. I think World of Warcraft is a great example to look at.We chargepeople if they want to switch servers or if they want namechanges,things that aren't core to the game experience, they're reallyjustoptional things that some people want. It takes us somedevelopmentwork to do it, so it makes sense to charge for it. We wouldnever dosomething like say to get the full game experience, you'll haveto payextra.

מקור
    "Lets show them that justice always win!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    הייתה לי תחושה שהאתר שהכתב הביא פה (כדי להוכיח שהבאטל.נט בתשלום) לא ממש נכון.
    וגם בכלל אני חושב שכל הכתבה הזאת היא סתם בולשיט אחד גדול.

קודם כל הכתב טוען שמשחקים נמדדים על פי המקוריות שלהם ולא על פי המשחקיות שלהם, ולכן הוא טוען שSC2 גרוע בגלל זה, וכולם יודעים שכדי שמשחק יהיה טוב, הוא צריך משחקיות טובה. ולכן אם הראשון היה טוב, אין שום סיבה לא טובה לשנות זאת (למרות שבכל זאת יהיו כמה שינויים). וכמו שכבר אומר המשפט: "סוס מנצח לא מחליפים".

והטענה הנוספת שלו על החלוקה של המשחק לטרילוגיה, גם לא כל כך נכון לדעתי, כל מה שהודיעו באירוע הזה הוא שנקבל שני חבילות הרחבה, החלק הראשון יכלול כל מה שמשחק קודם של בליזארד כלל (קמפיין עם 30 משימות, סקירמיש נגד המחשב ומולטי פלייר עם שלושת הגזעים), ואילו שני החלקים האחרים (או ליתר דיוק: שני ההרחבות) יכללו קמפיין נוסף ועוד תוספות נוספות. ואני מניח שהמחיר של כל תוספת יהיה בין 100 - 150 ש"ח, וההפרשים ביניהם יהיה של חצי שנה - שנה.

והוא טוען שהבאטל.נט יעלה כסף על סמך איזה אתר עלום שם ולא ידוע.

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.
    שתף ב-Google+

הרשמה