תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    מה קורה יא חבריה?
    אחרי הבעיות או לא בעיות שהיו בפעם הקודמת אני וגולגולון פותחים את חצי גמר מגיש החדשות בפעם השניה!
    אז שנתחיל?
    הבטא של LBP נסגרה
    לפני 20 יום סוני שחררה את הבטא לכל מי שהיה מספיק מזל(מזל=גיא)בשביל לקבל את הקוד.
    הרשת לא נחה שנייה וכל חור חילק קודים ורפילו אתרים כמו גיימפרו קרסו כשההמונים נכנסו לאתר ,הכל כדי לקבל את הבטא למשחק המדובר.
    עכשיו הבטא סגורה.
    היא לא תעבוד עוד ותחכו עוד קצת,ממש קצת עד שתשחקו במשחק (שאגב מקבל ביקורות מצוינות)אבל עדיין, הבעיה היא שיש עוד כמה ימים לחכות מבלי לשחק בLBP שוב, יש עוד כמה ימים עד שיחזור לכולכם החיוך לפנים!

באנדל של LBP ב31 לאוקטובר
    ועוד על המשחק החמוד ביותר שנוצר,הבאנדל שלו יצא ב31 באוקטובר(החודש הזה).
    בבאנדל יהיה ps3 80GB , שלט דולשוק 3 וכמובן את המשחק החמוד ביותר שאי פעם נוצר וכל זה ימר באירופה ב299 £ .
    המשחק אצמו יוצא ב24 לחודש.

חפצים מיוחדים בגרסא של dead space בps3
    כן כן,כמו שכתוב יהיו חפצים אקסולובים לגרסאת הps3 במשחק הנ"ל.
    רגע,זה לא יכול להיות כל כך טוב...
    נכון,זה לא כל כך טוב ולא כל כך רע,על מה אני מדבר?
    מה24 לאוקטובר עד ל7 לנובמבר אפשר להוריד את התוספות בחינם מהpsn!
    אחרי זה, צריך לשלם .
    כמה?לא ידוע,אבל בטוח שיותר מחינם...
    אז תקנו את המשחק מהר,לפני שיגמר!

LBP ידרוש התקנה של כ600 MB
    חשבתם שכבר נגמרו החדשות על המשחק?אז חשבתם...
    עוד משחק שידרוש התקנה הוא LBP,הפעם לא מדובר בהתקנה גדולה כמו שdmc4 דרש אבל בכל זאת,זאת התקנה...

דיאבלו 3,לא לקונסולות
    לפני לא הרבה זמן,דיברו יוצרי המשחק על זה שהמשחק יכול לרוץ על הקונסולות,אבל כמובן שכל האתרים מייד פירשו את זה כהכרזה על המשחק לקונסולות...
    אבל היום נמסר שלצערו של כל מי שהמחשב שלו מגמגם כשהו מריץ פק-מן שהמשחק לא יצא באמת לקונסולות...
    באסה...

הבטא של cod:waw נפתחה!
    איזה יופי,הבטא נפתחה!
    איזה באסה,זה רק לבעלי ה360...
    צריך להוסיף עוד משהו?
    (אגב,אני היתקבלתי לבטא!אהל אין לי איך לשחק אותה...)

רשימת 5 המשחקים הנמכרים ביותר
    פורסמו רשימת 5 המשחקים הנמכרים ביותר השבוע:
    Nintendo Wii
    North America: 1. Mario Kart Wii (Nintendo), 2. Wii Fit (Nintendo), 3. Super Mario Galaxy (Nintendo), 4. Super Smash Bros. Brawl (Nintendo), 5. Active Life Outdoor Challenge (Bandai Namco).
    Japan: 1. Wii Fit (Nintendo), 2. Mario Kart Wii (Nintendo), 3. Wii Sports (Nintendo), 4. Disaster: Day of Crisis (Nintendo), 5. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts).
    Europe: 1. Wii Fit (Nintendo), 2. Guitar Hero III: Legends of Rock Bundle (Activision), 3. Family Trainer: Outdoor Challenge (Bandai Namco), 4. Wii Play (Nintendo), 5. FIFA 09 (ElectronicArts).
    Xbox 360
    North America: 1. NBA 2K9 (2K Sports), 2. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 3. Rock Band 2 (MTV Games), 4. Grand Theft Auto IV (Rockstar), 5. Halo 3 (Microsoft).
    Japan: 1. Tales of Vesperia (Namco), 2. Dead Rising - Platinum Collection (Capcom), 3. Infinite Undiscovery (Square Enix), 4. Warriors Orochi 2 (Koei), 5. Earth Defense Forces 3 (D3 Publisher).
    Europe: 1. FIFA 09 (Electronic Arts), 2. Tiger Woods PGA Tour 09 (Electronic Arts), 3. Halo 3 (Microsoft), 4. Lego Batman (Warner Bros.), 5. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts).
    PlayStation 3
    North America: 1. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 2. Grand Theft Auto IV (Rockstar), 3. NBA 2K9 (2K Sports), 4. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami), 5. Iron Man (Sega).
    Japan: 1. Aquanaut’s Holiday (Sony), 2. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - Special Edition (Konami), 3. Tears to Tiara: Kakan no Daichi - Limited Edition (Aqua Plus), 4. Afrika (Sony), 5. The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition (Bethesda).
    Europe: 1. FIFA 09 (Electronic Arts), 2. Tiger Woods PGA Tour 09 (Electronic Arts), 3. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 4. Grand Theft Auto IV (Rockstar), 5. Gran Turismo 5: Prologue (Sony).
    PlayStation 2
    North America: 1. Lego Batman (Warner Bros.), 2. Madden NFL 09 (Electronic Arts), 3. God of War II (SCEA), 4. Shadow of the Colossus (Sony), 5. Rock Band Special Edition (MTV Games).
    Japan: 1. SuperTaisen Z (Banpresto), 2. Dynasty Warriors 6 Special (Koei), 3. Hokuouki (Idea Factory), 4. Persona 4 (Atlus), 5. Hokuouki - Special Edition (Idea Factory).
    Europe: 1. FIFA 09 (Electronic Arts), 2. Guitar Hero III: Legends of Rock Bundle (Activision), 3. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 4. SingStar Summer Party (Sony), 5. FIFA 08 (Electronic Arts).
    PC
    North America: 1. Spore (Electronic Arts), 2. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy (Her Interactive), 3. Warhammer Online: Age of Reckoning (Electronic Arts), 4. Sid Meier’s Civilization IV: Colonization (2K Games), 5. The Hardy Boys: The Hidden Theft (Dreamcatcher).
    Japan: 1. Crysis: Warhead (Electronic Arts), 2. [/color]: The Vana’diel Collection (Square Enix), 3. Zwei II - Special Edition (Nihon Falcom), 4. Monster Hunter Frontier Online Season 3.0 Premium (E-Frontier), 5. The Sims 2: Apartment Life (Electronic Artss).
    Europe: 1. Spore (Electronic Arts), 2. Brothers in Arms: Hell’s Highway (Ubisoft), 3. The Sims 2: Apartment Life (Electronic Arts), 4. Sid Meier’s Civilization IV: Colonization (2K Games), 5. Warhammer Online: Age of Reckoning (Electronic Arts).
    Nintendo DS
    North America: 1. Lego Star Wars: The Complete Saga (LucasArts), 2. Kirby Super Star Ultra (Nintendo), 3. Disney Friends (Disney), 4. Mario Kart DS (Nintendo), 5. New Super Mario Bros. (Nintendo).
    Japan: 1. Rhythm Tengoku Gold (Nintendo), 2. Pokemon Platinum (Nintendo), 3. KORG DS-10 (AQ Interactive), 4. Daigasso! Band Brothers DX (Nintendo), 5. DS Beautiful Letter Training (Nintendo).
    Europe: 1. Dr. Kawashima’s Brain Training (Nintendo), 2. Mario & Sonic at the Olympic Games (Sega), 3. Mario Kart DS (Nintendo), 4. Mahjongg DS (Deep Silver), 5. New Super Mario Bros. (Nintendo).
    PlayStation Portable
    North America: 1. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 2. Grand Theft Auto: Liberty City Stories (Rockstar), 3. God of War: Chains of (Sony), 4. Lego Batman (Warner Bros.), 5. Crisis Core: Final Fantasy VII (Square Enix).
    Japan: 1. Macross Ace Frontier (Bandai), 2. Monster Hunter Portable 2nd G (Capcom), 3. Phantasy Star Portable (Sega), 4. To Love-Ru Trouble: Exciting Beach School Version - Special Edition (Marvelous), 5. Way of the Samurai Portable (Spike).
    Europe: 1. FIFA 09 (EA Sports), 2. Star Wars: The Force Unleashed (LucasArts), 3. Lego Indiana Jones (LucasArts), 4. Crisis Core: Final Fantasy VII (Square Enix), 5. Football Manager Handheld 2008 (Sega).
    ME הופך לטרילוגיה!
    מה?רגע אבל הראשון עוד לא יצא...
    אז מה?היוצרים הכריזו שהמשחק יהיה טרילוגה וכנראה בשני יהיה אפשר ליצור שלבים!
    בהחלט משמח לכל מי שיאהב את המשחק!

אין טרופיס למשחק Saints Row 2
    בעוד שהרבה משחקים מתחילים לתמוך במערכת הטרופיס ואפילו להוציא עידכונים בשביל זה יש גם משחקים,כדוגמאת Saints Row 2 שלא יתמכו בטרופיס.
    לדעתי זה סתם בזבוז שמפתחים לא מוציאים טרופיס למשחקים כי זה בסה"כ רק מעריך את שעות המשחק...אבל אנחנו לא מחייבים אותם...

הטרופיס של NBA09
    רק דיברנו על זה שיש משחקים שתומכים או לא תומכים בטרופיז,והגיע משחק שכן תומך!
    היתה לי בעיה בהעתקה אז הנה הקישור לרשימה:
    http://www.ps3trophies.org/game/nba-09/trophies/
    סה"כ לא הרבה,אבל עדיף מכלום!

עד כאן לעכשיו,הנושא יתעדכן בהמשך ועד אז, אל תשכחו שיש לנו קונסולה נהדרת!
    נערך לאחרונה על ידי לורץ 2 הראשון; 15.10.2008 בשעה 16:08.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    תודה רבה
    יותם עשית זאת שוב ונתת חדשות מעולות
    רק שבטוח שLBP יוצא ב24? חשבתי ב21 או משהו כזה|= בכל זאת כבר הזמנתי אותו יאיי
    והחדשות על DS נשמעות טוב אני מקווה שהדברים האלה מPSN יהיו שווים

נכתב במקור על ידי כחול שחור
    תודה רבה
    יותם עשית זאת שוב ונתת חדשות מעולות
    רק שבטוח שLBP יוצא ב24? חשבתי ב21 או משהו כזה|= בכל זאת כבר הזמנתי אותו יאיי
    והחדשות על DS נשמעות טוב אני מקווה שהדברים האלה מPSN יהיו שווים
    תודה!
    אם קראתה את הכל אז הייתה רואה שהכוונה היא לאירופה אז כאמור,המשחק יוצא ב24 באירופה

הצטרף בתאריך
    15.11.2007

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    DUDE
    THINK AGAIN
    הבטא של R2
    לא תיהיה היום,
    סורי..
    אבל היא לא תיהיה ,
    הבעלים של האתר של R2
    אמרו
    שכשיחלקו
    הם יודעיו על זה
    בברכה .
    גל איפרח
    מסן\אימייל : [email protected]
    אייסי :439494653

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    FUCKING A' MAN CANT WAIT FOR R2 BETA!
    תודה שאמרתה, לא ידעתי שזה היום, אני בטוח מקבל (בגלל QORE) אם אקבל מההרשמה השניה (עשיתי אותה) אתן למישו בפורום. אני אשאר ער. חכה, עכשיו כבר אחרי 1 חח

עריכה:

הא? ממה? למה? ]=

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    FUCKING A' MAN CANT WAIT FOR R2 BETA!
    תודה שאמרתה, לא ידעתי שזה היום, אני בטוח מקבל (בגלל QORE) אם אקבל מההרשמה השניה (עשיתי אותה) אתן למישו בפורום. אני אשאר ער. חכה, עכשיו כבר אחרי 1 חח

עריכה:

הא? ממה? למה? ]=
    באתר הרשמי של הבטא.
    במקור שלו לידיעה הזאת.(או שהוא לקח מגיימר)
    רשמו את זה באיזה נושא שטותי.
    המנהלים שם אמרו בפירוש לפני שנעלו את הנושא ומחקו את התגובות :
    כאשר יהיה תאריך לזה הם יודיעו על כך!
    רוב האנשים צופים לחלוקה בסוף השבוע.
    אך מה שהכי מבאס זה שהבטא נגמרת ב22..
    אז נשחק סה"כ כמה ימים וזהו?=\
    בברכה .
    גל איפרח
    מסן\אימייל : [email protected]
    אייסי :439494653

נכתב במקור על ידי Mr.Quarky
    באתר הרשמי של הבטא.
    במקור שלו לידיעה הזאת.(או שהוא לקח מגיימר)
    רשמו את זה באיזה נושא שטותי.
    המנהלים שם אמרו בפירוש לפני שנעלו את הנושא ומחקו את התגובות :
    כאשר יהיה תאריך לזה הם יודיעו על כך!
    רוב האנשים צופים לחלוקה בסוף השבוע.
    אך מה שהכי מבאס זה שהבטא נגמרת ב22..
    אז נשחק סה"כ כמה ימים וזהו?=\
    לקחתי את זה מn4g והם באמת מחקו את הכתבה עכשיו...
    גם אני אמחוק
    בכל מקרה הדיון עודכן!

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    וואו איזה השקעה יותם ..
    אהבתי ! עלאק MIROREDGE טרילוגיה .. עוד לא יצא הראשון !!
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    ישששששששששששששששששששששש טרילוגיה לME
    חלומות כן מתגשמים

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    תודה.
    אבל אני לא מבין איך COD4 לא נמצא בחמשת הראשונים הנמכרים ביותר שלנו.

נכתב במקור על ידי Avi nimni
    תודה.
    אבל אני לא מבין איך COD4 לא נמצא בחמשת הראשונים הנמכרים ביותר שלנו.
    בעוד פחות מחודש הוא חוגג שנה...

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    תודה רבה

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    1-0...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    ותוסיף עוד משהו:

עדכון 2.50 יוצא מחר[email protected]
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    תודה רבה
    לפי מה שזה ניראה עכשיו הפעם אני אצביע לך

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

חברה,אני מצטער שלא עידכנתי יותר מפעם אחת כל היום פשוט כל היום ישנתי ורק עכשין התעוררתי...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    ותוסיף עוד משהו:

עדכון 2.50 יוצא מחר[email protected]
    יש לך מקור?
    אני ממש מחכה לעידכון הזה!

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    יש לך מקור?
    אני ממש מחכה לעידכון הזה!
    PS3 פאנבוי
    הפורומים של סוני.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    בסדר יותם, אז היה לי קצת מזל בזמן האחרון (טוב נו קצת הרבה ).

בטא של SOCOM דרך QORE.
    בטא של LBP דרך GAMEPRO (ניראה לי ).
    בטא של HOME בגלל הערכת נושא.
    בטא של COD5 ל-XBOX מהאתר הרשמי.
    בטא של R2 (בקרוב דרך ה-QORE).
    ובעזרת השם בטא של KZ2 !!!

תודה על החדשות יותם!
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

הרשמה