תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 75
    הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    עכשיו שיחקנו tdm הבן זונה הזה עושה Pause באמצע אומר לי לעבור אני אומר לאפס הזה שאני ב unstopable ואחרי שאני אמות אני יעבור . הבן זונה הזה בן ה 12 סופר לי עד 5 ונותן לי קיק.. קודם כל הוא היה יכול להעביר את כולם חוץ ממני ולעשות קבוצות ודבר שני אמרתי שאני יעבור אחרי שאני אמות. יש לי הוכחות בדמו והכל אני מעלה ל rapidshare ץ זה מה שקורה כשאתה נותן אדמין לילד חנהה בן 12. ואנימגוס תקשיב טוב עכשיו אני לא צוחק. אני נשבע בקבר של אח שלי ואני אף פעם לא נשבעתי בזה שאני מחפש אותך ואני לא אפסיק ותאמין לי אני בא לכל לאן ואת תקבל את המכות שלך יא פיצלון בן 12 מאחורי המחשב. טומי יש הוכחות שלא קיללתי ולא אמרתי מילה אחת יש דמו ואנשיםן שהיו בשרת. נשבע לך אם אתה לא עושה כלום אתה יוצא כזה אפס ואני כזה קרוב לקנות שרת ולעשות פה מהפכה. חלאס כבר לתת אדמין בלי קשר. תן אדמין ל 2-3 אנשים זה מספיק אתה לאמבין???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    דיי לבכות דיי

TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777
    TL 99 Server - 212.143.230.120:6666
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    מיקי תעזוב את הבחור יש לו רצונות טובים עבור הקהילה.
    אני אבדוק את העיניין.
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    טומי אני אשלח לך את הדמו + היו מלא אנשים בשרת.תשאל את מי שאתה רוצה. וטומי זה כבר לא אכפת לי אני נשבעתי באח שלי. הילד הזה הולך למות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אפחד לא ימות ואל תעשה פוזות. ואל תאיים ואלץ אותי לתת לך באן.
    הרי אתה לא תעשה שום דבר, אפילו בזבוב לא תפגע.
    למה? כי מאחורי הדמות המאיימת שאתה מנסה לייצר עומד לא אחר מאשר ילד קטן וחמוד וגם ממושקף שרוצה חיבוקי גדול. נכון?:\
    חג שמח.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    זה שלא קיללת זה נכון אבל הוא ביקש ממך כמה וכמה פעמים לעבור כדי שיהייה teams ואת מי מעניין הunstopable שלך אה?? אולי אתה נהנה אבל כל הקבוצה הנגדית שזה אני ועוד 2 זברות לא נהנים זה סתם משחק שקבוצה שלמה סתם מחכה שיעשו teams
    אגב דנימגוס, התעוררת מאוחר מידי :/ , כבר היה 90-20 והמשחק כבר נהרס לגמרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    .
    ... עומד לא אחר מאשר ילד קטן וחמוד וגם ממושקף שרוצה חיבוקי גדול. נכון?:\
    .
    אויייישש איזה פשוששש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי shlomi_
    זה שלא קיללת זה נכון אבל הוא ביקש ממך כמה וכמה פעמים לעבור כדי שיהייה teams ואת מי מעניין הunstopable שלך אה?? אולי אתה נהנה אבל כל הקבוצה הנגדית שזה אני ועוד 2 זברות לא נהנים זה סתם משחק שקבוצה שלמה סתם מחכה שיעשו teams
    אגב דנימגוס, התעוררת מאוחר מידי :/ , כבר היה 90-20 והמשחק כבר נהרס לגמרי
    שלומי יא אפס לא חייב להעביר אותי כדי לעשות קבוצות אפשר להזיז אחרים ולשים איתי נובים או משהו. אני אף פעם לא עובר קבוצות גם לא בהתחלה. איפה שאני יוצא אני משחק. אז אל תזיין בשכל ההומו הזה חיפש אותי כדי לתת לי קיק . ושוב פים שלומי לא הייתה בעיה להעביר אחרים לא חייב להעביר אותי הוא פשוט נטפל אלי.
    וטומי אתה לא מכיר אותי כבר מלא שנים. אני אומר לך נשבעתי באח שלי ואני לא אפר את ההבטחה הזאת. ואוי לא רק לא באן אתה יודע כמה זה מזיז לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מיקי מה אתה מזיין בשכל? ליפני כמה ימים רק ניכנס לשרת וכולם ביקשו ממך לעבור ולא רצית לעבור סתם עשית דווקא כדאי לצאת גבר
    אבל במציאות אתה אפס מאופס שמיתרגש מ unstopable מפגר אז סתם את הפה שלך ושב בצד

TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777
    TL 99 Server - 212.143.230.120:6666
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    מיקי לפי עדויות פה של אנשים יצאת חציל.
    מה יש לך נגד דני? תאמין לי ילד זהב.

וקסם ROFL , צ'יל. גם אתה מתחמם? אל תרתח אדון עזריאל.
    מיקי אם קסם עצבני זה אומר הכל .
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי Magic-Man
    מיקי מה אתה מזיין בשכל? ליפני כמה ימים רק ניכנס לשרת וכולם ביקשו ממך לעבור ולא רצית לעבור סתם עשית דווקא כדאי לצאת גבר
    אבל במציאות אתה אפס מאופס שמיתרגש מ unstopable מפגר אז סתם את הפה שלך ושב בצד
    קסם זה שלך לא היה אף פעם Unstopable זה כי אתה אפס שאפילו freelancer מנצח אותך. ושתוק מה אתה לא מבין לא חייבים להזיז אותי תמיד כדי לעשות קבוצות אפשר להזיז אחרים. נמאס שכל הזמן אומרים לי לזוז אז מה שאני עושה זה אני נכנס למשחק לא מעניין אותי איזה קבוצה ואני לא עובר אף פעם גם אם אין קבוצות לטובתי. זה שאתה נוב ואף 1 לא אומר לך לזוז אל תוציא את זה עלינו פה . אלק בקלאן tl. איזה ירידה מקלאן zion בזמנו לזה .חחח חוץ מזה קסם סיכמנו כבר שאתה פסיכופט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    נכתב במקור על ידי chaosNEVERbanned
    שלומי יא אפס לא חייב להעביר אותי כדי לעשות קבוצות אפשר להזיז אחרים ולשים איתי נובים או משהו. אני אף פעם לא עובר קבוצות גם לא בהתחלה. איפה שאני יוצא אני משחק. אז אל תזיין בשכל ההומו הזה חיפש אותי כדי לתת לי קיק . ושוב פים שלומי לא הייתה בעיה להעביר אחרים לא חייב להעביר אותי הוא פשוט נטפל אלי.
    וטומי אתה לא מכיר אותי כבר מלא שנים. אני אומר לך נשבעתי באח שלי ואני לא אפר את ההבטחה הזאת. ואוי לא רק לא באן אתה יודע כמה זה מזיז לי.
    מה מחפש אותך? כולה משחק מחשב , קח רגיעון ילד
    חוץ מזה אי אפשר שכל מי שמבקשים ממנו לעבור יגיד שגם אחרים יעברו, זה הקטע, אחרי זה אף אחד לא יעבור ולא יהייה קבוצות
    חוץ מזה אם היה לך כזהההה חשוב הunstopable הזה היית מבקש מkryp או מישהו שגם ברמה טובה לאזן, אני בטוח שהוא היה מסכים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    מיקי לפי עדויות פה של אנשים יצאת חציל.
    מה יש לך נגד דני? תאמין לי ילד זהב.
    תגיד מה אתה גם מפגר? לא קיללתי אפילו לא אמרתי שאני לא יעבור קבוצה אמרתי קודם שאני אמות. אתה יודע טוב מאוד טומי שגם אתה אם היית ב unstopable לא היית זז קבוצה? ואתה לא מבין שאפשר לעשות קבוצות גם בלי להזיז אותי? יש עוד 9 אנשים בשרת תזיז חלק מהם . אתה לא מבין שהוא עשה את זה דווקא. טומי אני נשבע לך תוריד לאפס הזה את האדמין למה אני לא רוצה להיכנס איתך לריב שוב ולקנות שרת שיעלה מצידי 9000 שקל רק שלא יהיו בו pl ויהיה פינג 8. ואתה יודע שכבר עשיתי את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    נכתב במקור על ידי chaosNEVERbanned
    חוץ מזה קסם סיכמנו כבר שאתה פסיכופט
    או שמא שפיכופט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    ? מילא היית מבקש ממנו לעבור בהתחלה שזה באמת משנה

אבל לפי מה ששלומי אמר הוא כבר היה באנסטופבל כשהמשחק אוטוטו נגמר והקבוצה שלו מובילה בהפרש 60, אז "טוב שנזכרת".. הן הבקשה שלך ממנו לעבור קבוצה וגם הקיק שנתת לו היו פעולות חסרות תכלית וקצת חשודות הייתי אומר, אם הוא באמת לא עשה שום עבירה חוץ מלא לעבור, אפשר להתפשר מדי פעם.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    ותכלס אני לא מבין אתכם.

מיקי הכי סבבה בקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    ROFL אז לא יהיה לך GODLIKE אחרי 10 שנים אתה עדיין מתרגש
    זה רק אומר איזה מכור אתה :]]
    בכל מקרה קח את זה בקלות, שלא תקבץ שבץ בגיל 30
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי shlomi_
    מה מחפש אותך? כולה משחק מחשב , קח רגיעון ילד
    חוץ מזה אי אפשר שכל מי שמבקשים ממנו לעבור יגיד שגם אחרים יעברו, זה הקטע, אחרי זה אף אחד לא יעבור ולא יהייה קבוצות
    חוץ מזה אם היה לך כזהההה חשוב הunstopable הזה היית מבקש מkryp או מישהו שגם ברמה טובה לאזן, אני בטוח שהוא היה מסכים
    זה לא תפקידי לבקש מאנשים שיעברו אני לא זז משום קבוצה. נמאס שכל הזמן מבקשים ממני לא רוצה. וטומי אני לא מבקש אדמין ולא כלום פשוט חלאס תראה כמה אדמינים יש לך בשרת המפגר הזה. אתה לא מבין שמספיק 2-3? תעיף כבר לחנון הזה. ושלומי שוב פעם לא תפקיד שלי לבשק מאנשים לעבור כי לא אכפת לי. אף פעם לאהפריע לי שאין קבוצות גם אם זה נגדי כי אני משחק בשיל עצמי ולהפך זה יותר אתגר אבל החנון הזה לא מבין שאם ישחק נגד יותר טובים אולי הוא ישתפר במשהו ולא ישאר האפס חסר הסקילס שהוא היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    ROFL אז לא יהיה לך GODLIKE אחרי 10 שנים אתה עדיין מתרגש
    זה רק אומר איזה מכור אתה :]]
    בכל מקרה קח את זה בקלות, שלא תקבץ שבץ בגיל 30
    טומי פה בפורום אתה מנסה להיראות בוגר. זה לא קשור לזה שהיה unstopable כשאתה נמצא בשוונג לא בא לך לעבור קבוצה ואתה יודע טוב מאוד שגם אתה עושה את זה והיית ממשיך לעשות ולא עובר קבוצה. תפסיק להיראות יפה נפש. הבן זונה החנון הזה עוד אמר לי משחק לפני זה מתישהו היום שהוא יתן לי קיק אם אני לא אקשיב לו. ואני מניאק אם אני משקר בנוגע לזה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    וטומי אני נשבע לך אני הורג תילד הזה. אני אוציא לו את החנוניות שלו מהתחת שלו ואני אשתין על הקבר של ההורים המאמצים שלו
    שתף ב-Google+

הרשמה