תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    תשמעו זה טוב שיש אנשים חדשים שבאים לגאטרים אבל יש גם גבול צריכה להיות איזושהי הגבלה כי זה לפעמים פשוט הורס את הגאטר צריך לעשות חוק שחייב להיות לשחקן 30 שעות מינימום לפני שהוא בא לגאטר אחרת הוא פשוט הורס לאנשים אחרים את המשחק

הצטרף בתאריך
    21.09.2008
    עיר
    חיפה
    צודק.

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Ranger04
    תשמעו זה טוב שיש אנשים חדשים שבאים לגאטרים אבל יש גם גבול צריכה להיות איזושהי הגבלה כי זה לפעמים פשוט הורס את הגאטר צריך לעשות חוק שחייב להיות לשחקן 30 שעות מינימום לפני שהוא בא לגאטר אחרת הוא פשוט הורס לאנשים אחרים את המשחק
    אני לא חושב שאפשר לעשות כזה דבר.... גטרים זה לכולם

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    תשמע אני מבין שגאטרים צריכים להיות פתוחים לכולם אבל גאטרים זה רמה אחת מעל פאבליק והבעיה היא ששחקן שרק התחיל לשחק ועוד לא שיחק מספיק יכול להרוס גאטר שלם וזה קורה זה פשוט מוציא את הכיף מהמשחק ולכן אני חושב שכל שחקן שבא לשחק בגאטרים צריך להיות לו מינימום של ניסיון משחק 30 שעות זה לא הרבה כל כך שחקן שמשחק שעה ביום מגיע לזה תוך חודש ויש כאלה שמשחקים הרבה יותר משעה במיוחד בהתחלה זה נראה לי לי לא דרישה כל כך גבוהה שתמנע מצבים של גאטר חד צדדי שהורס את כל הכיף במשחק

הצטרף בתאריך
    23.07.2008
    תשמע אני מבין שגאטרים צריכים להיות פתוחים לכולם אבל גאטרים זה רמה אחת מעל פאבליק והבעיה היא ששחקן שרק התחיל לשחק ועוד לא שיחק מספיק יכול להרוס גאטר שלם וזה קורה זה פשוט מוציא את הכיף מהמשחק ולכן אני חושב שכל שחקן שבא לשחק בגאטרים צריך להיות לו מינימום של ניסיון משחק 30 שעות זה לא הרבה כל כך שחקן שמשחק שעה ביום מגיע לזה תוך חודש ויש כאלה שמשחקים הרבה יותר משעה במיוחד בהתחלה זה נראה לי לי לא דרישה כל כך גבוהה שתמנע מצבים של גאטר חד צדדי שהורס את כל הכיף במשחק

ראשית כל, זה עבורך... שתדע להבא..

דבר שני, הגאטרים הם אומנם אמורים בתאוריה וברעיון הכללי שלהם להיות ב"רמה אחת מעל הפאבליק" , אבל באותה נשימה להיות פתוחים לקהל הרחב. יש פה גם עיניין אינטרסנטי של ויגיימס עצמם (ובכלל, כל אתר משחקים שמכבד את עצמו) לשאוף להגדיל את הקהילה, את כמות הגולשים בשרתים ואחוזם ממול אתרים מתחרים. הגבלת הכניסה, מבלי כלל ההתחשבות בפקטור זמן המשחק, תקטין משמעותית את הכניסה לגאטרים ובטווח הרחוק תצמצם את הקהילה.

אני מכיר כמות נכבדת של שחקנים שמשתמשים במערכת הגאטרים שהחליפו מספר פעמים את חשבון הסטים שלהם. קצת עצוב יהיה לי לחשוב על אנשים כמותם, שהחליפו משתמש מסיבות כלשהן, וכתוצאה מכך לא יכולים לקחת חלק בפעילות גאטרים.

ובנימה לגלגנית יותר - העיניין הזה ממש לא ניתן לשיעור או מדידה. כל שחקן באשר הוא שמתחשק לו להשחיט משחק בגאטר בשל היותו נוב, יוכל להשאיר את המחשב דולק בלילה או בזמן אחר כש-TF2 פתוח. והנה הוא יוכל להכנס לגאטר. טה-דה...

נובים תמיד יהיו. לנסות להעלים אותם זה בערך כמו לנסות ולמגר את הטרור...
    נערך לאחרונה על ידי Jesse; 13.10.2008 בשעה 19:41.

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    יש בעיה לפתוח #Vgames.Tf2.Adv?

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    מה שאתה אומר זה באמת נכון. אבל זה לא ממש פייר.
    כי תכלס גאדר אמור להיות רמה גבוהה יותר מפאבליק אבל הערוץ פתוח לכולם וכל מי שנרשם יכול להיכנס לגאדר בדיוק כמוך.
    אם אתה רוצה לא לשחק עם שחקנים פחות טובים, תצרו ערוץ פיקאפים או משהו. כי אז אתה מחליט מי ישחק ומי לא.

הצטרף בתאריך
    08.03.2008
    הפתרון הוא צ'אנל נפרד לאנשים ברמה יותר גבוה!

הצטרף בתאריך
    23.07.2008
    נכתב במקור על ידי Swamp` <iluxa!>
    הפתרון הוא צ'אנל נפרד לאנשים ברמה יותר גבוה!
    אני מת עליך!

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    תראה יש הרבה דברים נכונים אבל בסופו של דבר המטרה של הגאטרים הוא לשלב שחקנים פחות טובים עם יותר טובים וככה שהפחות טובים ישתפרו ויקבלו יותר ניסיון של משחק.
    פאבליק לא משפר כמו גאטרים.
    אתה בעצם רוצה שיהיה מין ערוץ אינבייט שכל מי שיש לו קצת ניסיון ולא יעשה שטויות יהיה שם.
    אבל אז אתה דופק את הקהילה הלא מקצועית והפחות טובה כי אז שהם רוצים להשתפר ולהיכנס לגאטרים דוחים אותם וזה יגרום לאנשים לצאת מהקהילה אני לא מסכים לזה.
    לא כרגע לפחות אם תמצא לי פיתרון אחר אז סבבה.
    kutalini

הצטרף בתאריך
    08.09.2008
    נכתב במקור על ידי Yuvy
    מה שאתה אומר זה באמת נכון. אבל זה לא ממש פייר.
    כי תכלס גאדר אמור להיות רמה גבוהה יותר מפאבליק אבל הערוץ פתוח לכולם וכל מי שנרשם יכול להיכנס לגאדר בדיוק כמוך.
    אם אתה רוצה לא לשחק עם שחקנים פחות טובים, תצרו ערוץ פיקאפים או משהו. כי אז אתה מחליט מי ישחק ומי לא.
    בוא ותסביר לי איך בפיקאפ אתה מחליט מי ישחק או לא.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    אם ככה אז הרעיון של iluxa מעולה,לעשות channel נפרד יכול לפתור את הבעיה

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אם ככה אז הרעיון של iluxa מעולה,לעשות channel נפרד יכול לפתור את הבעיה
    זה לא פותר זה מפרק קהילה כרגע לא מתאים
    kutalini

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    נכתב במקור על ידי kuta
    תראה יש הרבה דברים נכונים אבל בסופו של דבר המטרה של הגאטרים הוא לשלב שחקנים פחות טובים עם יותר טובים וככה שהפחות טובים ישתפרו ויקבלו יותר ניסיון של משחק.
    פאבליק לא משפר כמו גאטרים.
    אתה בעצם רוצה שיהיה מין ערוץ אינבייט שכל מי שיש לו קצת ניסיון ולא יעשה שטויות יהיה שם.
    אבל אז אתה דופק את הקהילה הלא מקצועית והפחות טובה כי אז שהם רוצים להשתפר ולהיכנס לגאטרים דוחים אותם וזה יגרום לאנשים לצאת מהקהילה אני לא מסכים לזה.
    לא כרגע לפחות אם תמצא לי פיתרון אחר אז סבבה.
    לא מסכים. המטרה שלנו היא לא לדאוג לקהילה הלא מקצועית ולהוריד את הרמה שלנו בשביל אנשים ברמה נמוכה, בדיוק להפך - צריך לדאוג לשחקנים ברמה הגבוהה יותר וככה אנשים ברמה נמוכה יותר ירצו להשתפר...
    אם זה מה שיגרום לאנשים "לצאת מהקהילה" אז סבבה... אף אחד לא רוצה להכניס להקהילה נובים שלא מוכנים להשקיע טיפה בשביל עצמם..

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    נחום צודק

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    תשמע קוטה בנוגע לדופק את הקהילה הפחות מקצוענית שלא משקיעה אני לא חושב שזה נכון.
    מה שאני אומר רק שיהיה זמן מינימלי ששחקן צריך לשחק כדי להיכנס לגאטר 30 שעות זה ממש מעט ואתה יודע את זה אני מדבר על 30 שעות כלליות לא במקצוע מסויים זה דרישה פשוטה מאוד שתמנע משחקן שקיבל היום את המשחק לבוא ולהיכנס ישר לגאטרים למרות שהוא עדיין לא מתאים לכך

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    הגטרים בסדר גמור....זה נועד לאנשים שרק מתחילים לשחק... שהקהילה תגדל (בדרך)....
    נוכל להפריד בין הרמות :
    public
    adv
    pro

הצטרף בתאריך
    28.06.2008
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי n1vV
    הגטרים בסדר גמור....זה נועד לאנשים שרק מתחילים לשחק... שהקהילה תגדל (בדרך)....
    נוכל להפריד בין הרמות :
    public
    adv
    pro
    עדיין אין מספיק אנשים בקהילה התחרותית בישראל כדי שיהיה adv וpro, הגאטרים הרגילים מספיקים עכשיו וגם שמה אין פעילות בשמיים

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    כמו שכמה אנשים אמרו פה כבר, כרגע זה לא מתאים, הקהילה לא מספיק גדולה בשביל לפתוח עוד ערוץ, אבל אני מקווה שנגיע לשם.
    פרסמתי דיון מידע חדש עם המלצה שאי אפשר לפספס - לשחק חודש בפאבליק לפני שמצטרפים לגאטרים, והדגשתי שם שהגאטרים הם לשחקנים רציניים בלבד ולשחקנים שרוצים לשחק בצורה מקצועית.
    אני מבקש שתתיחסו יפה לאנשים חדשים בגאטרים, תגלו יותר סבלנות ותסבירו להם שהם לא יכולים לשחק כמדיק.
    תזכרו שגם אם הם גרועים עכשיו, הם ילמדו לאט לאט על המשחק הקבוצתי וישתפרו, יש דברים שלומדים בגאטרים שאי אפשר ללמוד בפאבליק.

אם הם לא ישחקו בצורה רצינית, הם יקבלו באן ליומיים, או גם לשבוע אם הם ממש לא מכירים את המשחק, אם יש לכם הצעה אחרת אני אשמח לשמוע.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    תראה שלא תבין לא נכון אין לי בעיה עם זה שאנשים חדשים מצטרפים לגאטרים זה רק חיובי שזה קורה הבעיה היא שלמשל אתמול בא שחקן שמשחק אולי יומיים במשחק לקח scout ואתה רואה שהוא יורה בלי לזוז או שאני אומר בוא צד ימין הוא ממאבד אותי או שבזמן שכולם נלחמים על הנקודה השלישית הוא עומד עליה בלי לירות רק כדי לכבוש וזה משאיר את הscout השני חסר אונים וזה פשוט דופק את המשחק לקבוצה שלמה

הרשמה