תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 70
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006

שאלה: אילו אפשרויות חדשות תוסיף לנו ההרחבה?
    תשובה: World of Warcraft: Wrath of the Lich King ממשיכה להרחיב את היסודות של המשחק המקורי וההרחבה שלו, ע"י הוספת מבחר עצום של תוכן חדש להנאתם של השחקנים, ביבשת המרוחקת Northrend, ביתו של ה-Lich King וצבא האל-מתים שלו. כדי להתמודד עם האתגרים החדשים שניצבים בפנינו, נוכל להתקדם לרמה 80 ולהמשיך להתפתח וללמוד יכולות חדשות.
    ההרחבה מציגה לראשונה את הקלאס "אביר המוות". כמו כן, קרבות השחקן-נגד-שחקן (PvP) יתעלו לרמה חדשה בעזרת מכונות מצור ומבנים הניתנים להשמדה, ועם זירות חדשות.
    כמובן שעם ההרחבה נקבל גם אינספור משימות חדשות, מבוכים, יצורים וחפצים, מתכונים חדשים ואפילו מקצוע חדש - Inscription. נקבל גם אפשרויות לעיצוב הדמות, ונבקר לראשונה במספרה.
    עוד אלמנט חדש בהרחבה היא מערכת ההישגים, אשר תתעד הישגים אישיים כמו גילוי העולם, הריגה ראשונה של בוס, וכו'. הישגים מסויימים יזכו את השחקנים בפרסים שונים - חיות רכיבה מיוחדות, חיות מחמד ותארים (Titles) שכל העולם יוכל לחזות בהישג שלכם.

שאלה: למה בחרתם דווקא ב"אביר המוות" כ Hero Class הראשון?
    תשובה: אחד הדברים הראשונים שידענו בבירור שאנחנו הולכים להוסיף בהרחבה היה קלאס חדש לגמרי. שקלנו מספר אפשרויות, אבל הרגשנו שאביר המוות מתאים בצורה מושלמת לנושא של ההרחבה, המתרחשת ביבשת Northrend ומתמקדת במלחמה נגד הLich King.
    אביר המוות שהשחקנים ישחקו יוכל להתנתק מאחיזת ההLich King ולהצטרף לצבאות הHorde או הברית נגד Arthas.

שאלה: מה צריכים לעשות כדי לשחק "אביר מוות"?
    תשובה:
    שחקנים אשר מחזיקים בדמות ברמה 55 ומעלה בשרת, יוכלו ליצור אביר מוות חדש ברמה 55. עם היכנסו לעולם, אביר המוות המתחיל ייכנס לסדרה של משימות המיועדות להציג לשחקנים את הקלאס החדש ויכולותיו. חשוב לציין שלמרות שאביר המוות נקרא Hero Class, הוא לא בהכרח חזק מהאחרים, אבל בהחלט מציג חווית משחק שונה.

שאלה: איזה תפקיד ישחק אביר המוות בקבוצות ובריידים? איך אביר המוות שונה ממקצועות הTanking האחרים?
    תשובה:
    אביר המוות עוצב בצורה כזו שיוכל להתאים לתפקידים של DPS וTank. המטרה היתה ליצור סוג חדש של Tank, שלא יחליף את הקיימים אלא יתווסף להם. שינוי אחד מעניין בין אביר המוות לטאנקים אחרים מתבטא בכך שאביר המוות לא משתמש במגן.

שאלה: אילו שינויים נראה בסגנון של הריידים והמבוכים בהרחבה?
    תשובה:
    שינוי מרענן בהרחבה יציג גרסת 10 אנשים לריידים המיועדים מראש ל-25 אנשים. שתי הגרסאות ייראו אותו דבר, אבל אלמנטים שונים ישתנו לטובת האיזון.
    בנוסף, גרסאת הHeroic ל-5 אנשים חוזרת, אחרי שהיתה מאוד פופולרית בהרחבה הקודמת, והיוותה רמה נוספת של אתגר לשחקנים מנוסים.

שאלה: מהו סיפור הרקע מאחורי ההרחבה?
    תשובה:
    השחקנים ביקרו בעבר ביבשת הקפואה במשחק Warcraft 3: The Frozen Throne, וראו את Arthas, יורש העצר של בני האדם, מתאחד עם רוחו של Ner'zhul והופך לLich King, אחת הישויות החזקות ביותר ביקום של וורקראפט. הוא עכשיו יושב על כיסאו במצודת Icecrown, אוחז בחרב המכושפת Frostmourne ושולט ביד רמה בצבאות האל-מתים של הScourge.
    השחקנים יצטרפו למערכה נגד נתיניו מרגע שידרכו ביבשת. ככל שהשחקנים ימשיכו להגיע ולהתקדם ביבשת, Arthas יגביר את כוחותיו עד העימות הבלתי נמנע עם הLich King בעצמו.

שאלה: נוכל להשתמש בחיות רכיבה מעופפות ביבשת החדשה?
    תשובה:
    כן, למרות שניתן יהיה לעשות כן רק החל מרמה 77, אחרי רכישת יכולת תעופה חדשה. איזורים מסויימים המיועדים לרמה גבוה נבנו מראש במחשבה שיעופו בהם.

שאלה: בקצרה, מה אנחנו יודעים על המקצוע החדש, Inscription?
    תשובה:
    המקצוע החדש יאפשר לשחקנים ליצור Glyphs ומגילות לעצמם ולאחרים, אשר יוסיפו ליכולות של הדמות ויחזקו אותה.

שאלה: למה ניתן לצפות בנוגע לסגנון המשחק שחקן-נגד-שחקן? (PVP)
    תשובה:
    שחקנים יוכלו להלחם באיזור חדש הנקרא Wintergraps, איזור פתוח המיועד ל World PVP, שם השחקנים יוכלו לשלוט בכלי מצור ולתקוף בעזרתם מבנים, כמו גם בזירה החדשה הנקראת Strand of the Ancients. בנוסף, יתווספו שני איזורי Arena חדשים.

שאלה: מתי ההרחבה יוצאת? כמה היא אמורה לעלות?
    תשובה:
    ההרחבה תצא לחנויות ברחבי העולם ב13 בנובמבר, וככל הנראה אנחנו לא נשארים מאחור והיא תגיע לארצנו בזמן.
    הגרסא הרגילה של ההרחבה תעלה בסביבות ה40 דולר, וגרסאת האספנים (הנדירה, שכנראה לא תגיע לארץ) תעלה 70 דולר. אצלנו בVgames מתנהלים מגעים לקיום מכירה מוקדמת במחיר הזול בארץ ועם אספקה מהירה. לפרטים נוספים

מבוסס על FAQ שפורסם באתר WoWvault.
    יש לכם שאלות שלא מופיעות, אך לדעתם תעניין שחקנים רבים? שלחו בהודעה פרטית.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    Wrath of the Lich King - לינקים שימושיים

WoW Europe: WotLK - האתר האירופאי הרשמי
    WoWiki: WotLK - ערימה ענקית של מידע על ההרחבה
    MMO-Champion - אתה מידע על המשחק המתעדכן באופן שוטף - ביקור חובה!
    Talent Calculator - מחשבון טאלנטים המאפשר לבנות את הבניה שלכם להרחבה.

תמונות
    אלבום תמונות מהבטא בWoWvault
    תמונות משובחות לדוגמא:
    1 2 3 4 5 6 7 8 9

סרטונים

The Dragonblight area

לנוחיותכם, נאספו לדיון זה לינקים שימושיים הקשורים להרחבה. עזרו לנו - רוצים להוסיף לינק שלא מופיע? שלחו בהודעה פרטית.

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    המלך החדש נראה נחמד,עדיף על הנסיך בכל אופן...

המודל הישן של סילבנס יותר נחמד לפי דעתי....
    נערך לאחרונה על ידי DarinX; 15.11.2008 בשעה 10:56.

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    המודל החדש שלה נראה בדיוק כמו שהיא הייתה ב-WC3:FT, אני מרוצה.
    אגב יש גם מודל חדש למלכה של הדרקונים ב-world of raids וגם מודל חדש למאונט של ה-DK.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    מאיפה אני משיג כתפיים כמו של המלך וריאן!? אחד הדברים היפים!
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    סילבנס נראת מעולה, בהחלט שינוי לטובה

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    לא הבנתי, זה יענו המלך שיש עכשיו בSW? גדל הילד ?

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    לא, הילד נשאר הוא עומד שם לידו למקרה שלא שמת לב.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    שמתי לב, חשבתי אחד אחר (הבן שלו?)
    לא חשבתי שיחליפו מלך ככה פתאום

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    המלך(הילד) שהיה עד עכשיו הוא יורש העצר,הבן של המלך שעד עכשיו פשוט לא ידעו איפה הוא...

הצטרף בתאריך
    20.04.2008
    זה אותו המלך שהוחזק בשבי הנאגה בALCAZ ISLAND ,עוד לפני הפאטצ' שהביא לנו את פתיחת השערים בAHN'QIRAJ ,מאז היקוותיו נאלמו.
    ובהרחבה העומדת בפתח הוא חוזר ובגדול להיות דמות דומיננתית...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פורסמו חפצים מ Eye of Eternity, לא יכול לחכות

שימו לב להבדלים הלא כל כך גדולים בין reward item של 25 איש לבין זה שמקבלים מ10 איש. לא הבדלים משמעותיים כל כך.

מתחילים גם לראות את העוצמה של החפצים לרמה 80 של high end. לדוגמא

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    א. ההבדלים כן משמעותיים. הבדל של 8-12 spell power על חפץ יחיד זה משמעותי. קח בחשבון שסביר להניח שעל חפצים יותר מרכזים מתליון (חולצה, מכנסיים) ההבדלים משמעותיים יותר

ב. חפצי high end שנחשפים עכשיו הם כנראה רמה אחת או שתיים מתחת לhihg end האמתי. (2.4 וכו')

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי aviad972
    א. ההבדלים כן משמעותיים. הבדל של 8-12 spell power על חפץ יחיד זה משמעותי. קח בחשבון שסביר להניח שעל חפצים יותר מרכזים מתליון (חולצה, מכנסיים) ההבדלים משמעותיים יותר

ב. חפצי high end שנחשפים עכשיו הם כנראה רמה אחת או שתיים מתחת לhihg end האמתי. (2.4 וכו')
    א. ברור שיש הבדל, אבל הכל יחסי. אי אפשר לקרוא להבדל כזה משמעותי. אני לפחות חשבתי ברגע שהכריזו על המערכת של הריידים ל10 אנשים שהloot יהיה הרבה פחות טוב, בצורה משמעותית, כדי לעודד אנשים לעשות הכל כדי להגיע לגרסא של 25 אנשים. הבדל זניח כזה.. לא בטוח שיהיה יעיל מספיק.

ב. ברור שלא מדובר על high end אמיתי, עוד לא יצאה ההרחבה. אף אחד לא התכוון לזה.

הצטרף בתאריך
    07.11.2007
    יש לי שאלה בנוגע ל dk אז מאיזה רמה יתחיל הprofession שלו?

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי Donnos
    יש לי שאלה בנוגע ל dk אז מאיזה רמה יתחיל הprofession שלו?
    זה גם די מעניין אותי. למישהו יש מושג אם נחשף מידע בעניין?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי andory
    זה גם די מעניין אותי. למישהו יש מושג אם נחשף מידע בעניין?
    על מה אתם מדברים?

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    יש לי שאלה על ה dk איך אני משיג אותו בכלל ??
    האם אני צריך לעשות quests או פשוט אם יהיה לי רמה 80 אז אני מקבל אותו או איך זה הולך ??
    איזה גזעים יכולים ליהיות ה dk ??

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי CrazyTiger
    יש לי שאלה על ה dk איך אני משיג אותו בכלל ??
    האם אני צריך לעשות quests או פשוט אם יהיה לי רמה 80 אז אני מקבל אותו או איך זה הולך ??
    איזה גזעים יכולים ליהיות ה dk ??
    אם יש לך דמות רמה 55 בשרת, אתה יכול לפתוח DK. הוא יתחיל רמה 58, ויהיו לך משימות מיוחדות כדי להשיג skills ולהגיע לרמה 60.
    כל גזע יכול להיות.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    על מה אתם מדברים?
    הרי זה לא הוגן ש-DK יתחיל לעלות Profession ברמה 55 כשכל שאר המקצועות מתחילים ברמה 5-12 כבר.
    אז זה די מעניין אם הולכים להתחשב בזה או לא.

הרשמה