תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 55
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    LBP עומד כרגע על ממוצע 9.8 לאחר שישה סיקורים שונים, מה שמציב אותו נכון לכרגע כמשחק הטוב ביותר על פי דעת המבקרים איי פעם.

עדיין מוקדם מידי לדעת מה יהיה הממוצע הסופי של המשחק, ואין להתעלם מהעובדה שרק מגאזינים ואתרים מוזרים הם כרגע היחידים שסיקרו את המשחק (המגאזין הגדול ביותר בסקנדינביה! ).

אבל אין ספק לגבי הלך הרוח בתעשייה כלפי המשחק הנ"ל.

בלי כל קשר, נותר לחכות לביקורות של האתרים הגדולים יותר ולראות אם המגמה באמת ממשיכה.
    יורוגיימר כפי שנכתב בגיימר צפויים לעלות סיקור היום על המשחק, כך שנאלץ להמתין עוד כמה שעות.

מקור:
    http://n4g.com/PS3/games/g-28444/tt/metareviews.aspx

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אכן מרשים, אבל לדעתי נגררים בהייפ וזה הכול. אני לא יכול לשפוט לפי הביטא אך לא היה לי אינטרנט, ועכישו אני לא יודע אם באמת לקנות את המשחק או לא (מה שראיתי בביטא לא היה מיוחד ושווה 60$ לדעתי, אבל הייתי בלי אינטרנט כך שזה לא נחשב). אחכה לסיקורים הגדולים של GT, GS, IGN וכדו'. אבל אני עדיין חושב שהוא ממש אוורהייפד.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נחמד מאוד, משחק בהחלט מושקע

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    זה לא היה ככה בהתחלה גם עם GTA IV וMGS4?

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    יופי מעלה לי את החששות הטובות לקניית המשחק...
    יש מצב שמישהו יכתוב את הציון של יורוגיימר היום?

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי MISTER MASTER
    זה לא היה ככה בהתחלה גם עם GTA IV וMGS4?
    נכון .. ובסופו של דבר שתיהם היום מעולים !
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    וואי 98???!?? לא נורמלי...
    GTA IV הוא עכשיו 98 (ממוצע)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זה היה ככה עם הרבה כותרים שאחר כך ירדו בכמה נקודות, אבל זה לא משנה שכנראה מדובר במשחק מצויין. גם אם הוא יקבל 95 ואפילו אם הוא ירד ל-90, אין הרבה משחקים כאלו ולכן הוא משחק חובה.

עריכה: דודי, שתהיה בריא. אתה מחשב ממוצע ביקורות מN4G!? זה אתר ביזיון. יש שם קישורים כפולים לאותם אתרים שמחושבים פעמיים...
    חכה שביקורות יגיעו למטהקריטיק
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 12.10.2008 בשעה 22:38.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    6 פחות 5 ביקורות ממגזינים שוודים = ביקורת אחת של OPM (הם קשוחים LOL) ועוד הבאה של יורוגיימר, שגם מוכנים לבצע מין אורלי בשבילו.

כן, לא זכור לי עוד דבר מהפכני *אולי* כמו LBP בגיימניג, אבל אני יותר ספקן לגבי המחשבות המאוחרות - לדוגמא GTA4, אחרי כל ההייפ נהפך להיות בדיחה אצל הגולשים שפתאום גילו חסרונות וחוסר צדק. אז מה יהיה עם LBP??? אחרי שבועיים גם יזרקו עליו אמירות כמו "משעמם" ו"חסר תכלית"??? זה יותר מעניין מכל מבקר משחקים מושפע (חוץ מיאצי, ברור).

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה היה ככה עם הרבה כותרים שאחר כך ירדו בכמה נקודות, אבל זה לא משנה שכנראה מדובר במשחק מצויין. גם אם הוא יקבל 95 ואפילו אם הוא ירד ל-90, אין הרבה משחקים כאלו ולכן הוא משחק חובה.

עריכה: דודי, שתהיה בריא. אתה מחשב ממוצע ביקורות מN4G!? זה אתר ביזיון. יש שם קישורים כפולים לאותם אתרים שמחושבים פעמיים...
    חכה שביקורות יגיעו למטהקריטיק
    אני חושב שביטאתי את התחושות הללו בסייגים שצירפתי להודעה שלי.
    אולי לא הייתי חד מספיק בסוגייה.

בכל מקרה, כפי שאתה טוען, מה שבאמת חשוב לכולנו יהיה הטווח מאשר ציון מאוד ספציפי כזה או אחר. אבל עדיין נחמד לראות עוד כותר מוצלח שבא לעולם.

אני חושב שהוא דיי מסמל את תחילת עונת החגים המדהימה שעומדת לפגוש את כולנו.
    מאז יוני התעשייה קצת מנמנמת, הגיע הזמן לבוסט של סוף השנה.

יורוגיימר דרך אגב פירסמו את הביקורת שלהם למשחק, הם נתנו לו את הציון המעולה 9/10.

עריכה: רציתי להוסיף פיסקה שדי ממצא את החוויה ואת ההתרשמות מהביקורת שהספקתי לקרוא:
    LittleBigPlanet is a great platform game. It's not a perfect one. It doesn't need to be, though, because its creative tools turn it into something else entirely, a unique, hilarious, endless entertainment. Even - and this is an absolutely crucial point - if you never use them.

הטענות המרכזיות מגיעות משני דברים, האלמנט של קפיצת ריחוף לא מדוייק מספיק בשליטה דרך הבקר, דבר שעלול להביא על פי טענת המבקר לרגעים מייאשים ומרגיזים.

כמו כן מערכת הצ'קפויינטס בנוייה לתלפיות, אך לפעמים נוטה להקשות מעט יותר מידי על השחקן עם מספר מועט של חיים שלא עומדים תמיד בדרישות האתגר שניצב בפני השחקן.
    ולסיכום:
    But mostly, we're just happy to see a flagship game for a modern system that's about running from left to right and jumping over things. New ideas are great, great old ideas are better, and LittleBigPlanet has both: it's the future and the past of videogames, rolled into one.

פיסקה שגורמת לך להרגיש כאילו אתה עומד לשחק במשחק שהינו אבן יסוד בהתהוות. משחק שבאמת מחדש משהו בתקופתו, פשוט מרגש.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 13.10.2008 בשעה 03:08.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    יורוגיימר (הקשוח יחסית) נתן לLBP ציון של 9\10 D:

זה בהחלט ציון ממש טוב יחסית לאתר שלא מרבה לתת 10 או 9 (לגירס ולMGS4 הוא נתן 8, ונראה לי הילו 3 הוא בן הבודדים שקיבל 10)

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    אני לא מסכים עם הציונים
    אני פשוט מתגעגע לימים בהם ציון 9-9.5 היו ציונים יוקרתיים
    ו-10 היה אלוהי

הצטרף בתאריך
    27.03.2007

איזה חזק המשחק הזה חחחחחחחחחחח הכי חמוד ומצחיק שראיתי.

הצטרף בתאריך
    31.03.2008
    עיר
    ה"ה
    הוא קיבל 10\9
    כבר לא יכול לחכות למשחק
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=259015

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי dkeeper
    אני לא מסכים עם הציונים
    אני פשוט מתגעגע לימים בהם ציון 9-9.5 היו ציונים יוקרתיים
    ו-10 היה אלוהי
    1.אני זוכר שלפני מלא זמן הייתה כתבה במגזין שהזכירה שיצאו משהו כמו 5 משחקים איכותיים שכל אחד מהם קיבל ממוצע של מעל 90.
    הציונים ירדו קצת ומאז אני לא זוכר תקופה דומה לזאת.
    מה שאני מנסה להגיד הוא שאז מה אם LBP קיבל ציון גבוה?זה לא כאילו כל משחק שני מקבל ציון כזה.
    2.איך אתה יכול לא להסכים עם הציון כשעדייו לא שיחקת?
    3.טוב קלטנו שביורוגיימר הוא קיבל 9 מתוך 10, לא צריך לכתוב 3 הודעות על זה!
    (הכוונה לא אליך dkeeper)
    נ.ב.
    פיי בזמן האחרון אני מתחיל להתבטא כמו דיסלקט
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 13.10.2008 בשעה 16:56.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עכשיו אנחנו מדברים: כשיורוגיימר נותנים ציון כזה למשחק אז מבחינתי זה כבר מסמל שהוא חייב להיות ממש טוב.
    הם אמנם יצרו הרבה הייפ למשחק בעצמם כשהם הריצו את התחרות הרשמית לבניית שלבים שלו, אבל הם הגונים מספיק בשביל להזכיר את זה בביקורת. ביקורת טובה, מקיפה (3 עמודים) ומעניינת.

הם גם מדברים על הפיסיקה של המשחק, וזה מזכיר את ההתבטאות של המפתחים על זה שהמשחק כל כך עשיר בפיסיקה שהוא סוחט את מעבד הCell למקסימום. כנראה שהם לא צחקו:
    The game's physics have a huge part to play in this. In keeping with the theme of conjuring fantasy from the realistic and mundane, the physics are consistent but also exaggerated and slightly slowed, and the PS3's processing power taxed to the point of slowdown in a couple of places by the sheer amount of bouncing, collapsing, pinwheeling chaos, as well as the blistering speeds achieved in some vehicle sections
    הדבר שיורוגיימר מציינים שהכי חבל, הוא שההבטחה שכל אחד יוכל ליצור שלבים פשוטים בקלות לא מתממשת. יצירת שלבים היא תהליך הרבה יותר מסובך מליצור למשל יצור בSpore, ורוב המשתמשים למעט המנוסים לא יצליחו באמת ליצור בעצמם שלב מהנה וישתעממו מיצירת שלבים מאד מהר.

אבל זה לא כל כך משנה, מספיק שיש כמה אלפי מופרעים בעולם שכן יודעים ליצור שלבים טובים, וכבר מדובר בreplay value בלתי נגמר. אני שמח שהמשחק מקבל כזה ציון, כי בניגוד למריו גלקסי שפשוט נשען על הנוסחה הכי בסיסית של משחקי פלטפורמה ומלטש אותה - LBP באמת התאמץ לעשות משהו חדש ונועז ומביא את משחקי הפלטורמה צעד אחד קדימה: לעולם היצירה והשיתוף. Media Molecule שיחקו אותה (הנה עוד משהו טוב שיצא מפיטר מולינוקס...) והלוואי עלי ועל בעלי הX360 שבאנג'ו קזואי יצליח להציע סגנון פלטפורמה שאפילו מדגדג את האפשרויות הרחבות והחדשנות של LBP.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    כנראה זה הולך להיות טוב.
    אבל לפי דעתי צריכים להקיב לפוט ועוד אתרים יותר טובים מאלה (למרות שאני לא מכיר את אלה אבל גם לפי מה שאתם אומרים ולפי מה שאני חושב יש אתרים הרסבה יותר טובים מאלה.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    IGN נותן למשחק 9.5/10 וביקורת באורך של 6 עמודים!
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    עושה רושם שהמשחק באמת מהפכני.

מהביקורת של IGN הכי התלהבתי מהעובדה שהמבקר אומר (בביקורת וידאו) שאפילו בלי האונליין - המשחק היה ממש מעולה, בזכות הSTORY MODE שלו, שלבד מספק שעות ע"ג שעות של הנאה.
    וואו, זה ממש חדש!

יש טענות על השליטה וכד', אבל אני מאוד אופטימי, כי המפתחים אמרו שהם מודעים לזה, והם מבטיחים לשפר את החוויה עם הזמן בעדכונים.

באמת נראה כמו המשחק המהפכני ביותר שיצא מזה שנים... ויש לו את הפרזנטציה הכי מדהימה שראיתי במשחק. ממש קונסולה בפני עצמה.

מקווה שזה ישפר משמעותית ולטווח ארוך את המכירות של הפס3, כי נראה שאת החוויה של המשחק הזה - באמת אי אפשר למצוא בשום קונסולה אחרת.

הצטרף בתאריך
    01.04.2008
    זה הקישור לביקורת הוידאו: http://ps3.ign.com/dor/objects/85668...vidreview.html

וזאת הכתובה : http://ps3.ign.com/articles/919/919111p1.html

הציון הוא 9.5!!!!

וואי אני קונה את המשחק ביום שהוא יוצא אני מחכה לו כבר המון זמן!.
    PSN: Midn1ght135

הרשמה