תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    חיפשתי 2 על 2 ואחד רצה מישחק בבאסטד אמרתי לו סבבה ניכנסו לשחק אנחנו משחקים והוא לא מפסיק לרגע להפציץ עד שהיה כבר מעצבן עשינו עליו באסט ופיתאום הבאסטד לא עובד ואז אמרנו לא יא ציטר מסריח אין בכלל באסטד על השרת ואז הוא כיבה תציטים ואמר שניה אני יפעיל אותו והוא הפעיל ואז יצאנו ואמרנו לו יציטר ואז הוא שעהה כותב לא במירק אחי די תפסיק אני לא ציטר קיצרררררררררר

קוראים לו vG|Reality והוא עשה לכם בוות הוא בצוות שלכם והוא שיחק עם ציטים זה כבר ניהיה מגעיל מה שהולך פה טפלו בזה כמו שצריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2008
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי ronk1ng
    חיפשתי 2 על 2 ואחד רצה מישחק בבאסטד אמרתי לו סבבה ניכנסו לשחק אנחנו משחקים והוא לא מפסיק לרגע להפציץ עד שהיה כבר מעצבן עשינו עליו באסט ופיתאום הבאסטד לא עובד ואז אמרנו לא יא ציטר מסריח אין בכלל באסטד על השרת ואז הוא כיבה תציטים ואמר שניה אני יפעיל אותו והוא הפעיל ואז יצאנו ואמרנו לו יציטר ואז הוא שעהה כותב לא במירק אחי די תפסיק אני לא ציטר קיצרררררררררר

קוראים לו vG|Reality והוא עשה לכם בוות הוא בצוות שלכם והוא שיחק עם ציטים זה כבר ניהיה מגעיל מה שהולך פה טפלו בזה כמו שצריך
    לכל מה שאמרת עכשיו תביא הוכחה.
    artifakt: yooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    artifakt: eize shilshol azbani yesh li
    flegeN: hh mikodem eveti hirbun vahahshav asiti flotz breah mamash muzar
    flegeN: ata met eze masriah
    artifakt: hahahahahha
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    מה אתה מנסה להגיד פה =\.
    יש לו אישור ממני לשחק בסרבר של הטורנירים.
    אם אתה חושב שהוא צ'יטר תעשה bust אם לא היה באסטד אז מה קורה.
    זה לא ליגה או משהו שהוא חייב להפעיל את הבאסטד, ודרך אגב זה לא שהוא לא הפעיל את הבאסטד
    אלא הבאסטד נפל והוא היה צריך להרים אותו. אתה לא חייב לשחק נגדו.

יום טוב, ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה