תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה תקנו השנה - PES 09 או Fifa 09

מדרגים
45. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • PES 09

15 33.33%
  • Fifa 09

24 53.33%
  • שניהם

6 13.33%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 159
    הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    רגע לפני שאתם צועקים שזה לא קשור לפורום Xbox, תחשבו על זה שניה.
    לשום חבר שלי אין Xbox 360 לצערי, כל האנשים ברשימת החברים שלי ב LIVE הם אך ורק מהפורום הזה. המחשבה שלי בקניה השנה היא - באיזה משחק יהיו לי יותר אנשים שאפשר יהיה לשחק איתם באינטרנט.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    למה אין אופציה של "אף לא אחד מהם"? .

לדאבוני אם אני אקנה אחד מהמשחקים הללו יגישו לי את התחת שלי על צלחת כל יום ויום. לא תודה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    מכיוון שמטרת הסקר היא לא "האם תקנו" אלא "מה תקנו".
    קהל היעד שלי הוא האנשים שכן משחקים במשחקי כדורגל.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הבעיה שעוד לא יודעים אם גם השנה PES יהיה נעול איזורים (למשחק !) ככה שזה יכול גם להשפיע, כי אפילו אם הרוב יקנו PES יכול להיות שהעובדה שרק 5 הם מאותו איזור שלך (PAL או NTSC) זה יהיה פחות מאלו שיקנו פיפא.

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    אני בהתחלה חשבתי על PES אבל בסוף אני מעדיף את GEARS 2
    מתי FIFA יצא?

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    פיפא יצא ב3 לאוקטובר.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני אקנה את פיפ"א השנה. תכננתי לחכות ששני המשחקים יצאו ולראות מה עדיף. בשנה שעברה קניתי את פיפ"א, אחרי 3 שנים רצופות של משחק בPES. המעבר של EA לקונסולות הדור הנוכחי בהחלט עשה טוב לכותר הכדורגל שלה והוא הפך לסימולציה המדויקת והטובה ביותר שקיימת. המשחק קשה, עמוק וגמיש הרבה יותר מPES של קונאמי.
    למרות ההצלחה האדירה של פיפ"א, החבר'ה בקונאמי עדיין יודעים לעשות משחקי כדורגל והם בהחלט דיברו על שיפור משמעותי בין השנה שעברה לשנה. לכן חשבתי לחכות ולראות עד כמה השיפורים האלו יהיו מרשימים, אם בכלל. לצערה של קונאמי, יצא דמו לפיפ"א 09 ואחרי כמה דקות משחק אני נראתי ככה:
    המשחק עבר מסכת שיפורים מרשימה מאוד, החל בגרפיקה ובאנימציות וכלה בזרימה של המשחק, ביכולת לשחק בנגיעה אחת, בAI של השוערים (שעדיין זקוק להרבה ליטוש) ובגרפיקה.
    אני פשוט לא רואה איך קונאמי יכולים להתעלות על זה ולכן החלטתי פשוט לקנות את פיפ"א גם השנה. אני לא חושב שבדור הנוכחי נראה מישהו לוקח לEA את כס משחק הכדורגל הטוב ביותר.

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    אחרי אין ספור משחקים על הדמו של פיפא 09, ובקושי 5 משחקים בדמו של PES, אני מצטער.. אני פשוט חצוי לגמרי.
    פיפא פאקינג קשה. זה מגוכחך שההבדל בין הרמה הקלה ביותר לקשה ביותר הוא כמו ההבדל בין כדור הארץ למאדים. זה כדור, ובזה זה נגמר.
    לאומת זאת בPES מרגישים את ההבדלים. רמה בינינוית זה בינוני עד הסוף. אין צורך להשתגע ולקלל כל פעם שמנסים לעבור מישהו ולא מצליחים. שזו עוד נקודה לרעת פיפא, המערכת "תרגילים" הזאת פשוט לא עובדת! אי אפשר להשתמש בה בזמן משחק, כל ניסיון שלי לעשות את זה נגמר בשחקן על הדשא וכדור אבוד.
    אולי זה רק אני שגרוע בטירוף בפיפא, אבל לעזעזל, מה הבעיה לעשות רמה בינונית שהיא באמת בינונית?!

מצד שני, הגרפיקה של פיפא פשוט WOW. אין מה להשוות לדעתי עם PES, מה גם שאני לא הכי מת בעולם על כמות המועדונים הרשומים ב PES, זה מעצבן אותי לשחק פתאום עם North London במקום Arsenal.
    זה מאוד קשה בשבילי להחליט. את PES 2008 לא סבלתי למען האמת, אבל 09 נראה משחק שאפשר להסתדר איתו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי TheHunter88
    אחרי אין ספור משחקים על הדמו של פיפא 09, ובקושי 5 משחקים בדמו של PES, אני מצטער.. אני פשוט חצוי לגמרי.
    פיפא פאקינג קשה. זה מגוכחך שההבדל בין הרמה הקלה ביותר לקשה ביותר הוא כמו ההבדל בין כדור הארץ למאדים. זה כדור, ובזה זה נגמר.
    לאומת זאת בPES מרגישים את ההבדלים. רמה בינינוית זה בינוני עד הסוף. אין צורך להשתגע ולקלל כל פעם שמנסים לעבור מישהו ולא מצליחים. שזו עוד נקודה לרעת פיפא, המערכת "תרגילים" הזאת פשוט לא עובדת! אי אפשר להשתמש בה בזמן משחק, כל ניסיון שלי לעשות את זה נגמר בשחקן על הדשא וכדור אבוד.
    אולי זה רק אני שגרוע בטירוף בפיפא, אבל לעזעזל, מה הבעיה לעשות רמה בינונית שהיא באמת בינונית?!

מצד שני, הגרפיקה של פיפא פשוט WOW. אין מה להשוות לדעתי עם PES, מה גם שאני לא הכי מת בעולם על כמות המועדונים הרשומים ב PES, זה מעצבן אותי לשחק פתאום עם North London במקום Arsenal.
    זה מאוד קשה בשבילי להחליט. את PES 2008 לא סבלתי למען האמת, אבל 09 נראה משחק שאפשר להסתדר איתו.
    אם אתה חדש לפיפ"א, זה בהחלט הגיוני שהמשחק יהיה קשה לך. הוא קשה מאוד ומאתגר מאוד והתרגילים, כמו בחיים האמיתיים, דורשים הרבה מאוד טכניקה מצד השחקן. יש תרגילים פשוטים יותר (כמו הטעיה מהירה הצידה, למשל) ויעילים מאוד שלא תיהיה לך בעיה לבצע. העניין הוא פשוט לדעת מה כל דבר עושה באמת. זה לא קל בכלל, אבל אם אתה מתמקצע בתרגיל או שניים, אתה יכול לעשות הבדל גדול מאוד. אני ממליץ לך להשקיע במשחק המלא. להתחיל קודם לשחק בצורה בסיסית ויעילה ואחרי זה, אם אתה רוצה, את יכול לשלב גם תרגילים. זו לא חובה, אבל זה בהחלט נחמד.

בנוסף, אל תשכח שבפיפ"א 09 אתה יכול גם לשחק 10 נגד 10 באינטרנט, שזה דבר נהדר. כמובן שאי אפשר לשכוח את מוד "Be a Pro" שקיבל שידרוג נחמד ומתבקש משנה שעברה ומספק חווית משחק שאין דומה לה.

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    אני משחק פיפא כבר משנת 97. אומנם עשיתי הפסקה שנה שעברה כי פשוט כבר נמאס והכול היה אותו דבר, וגם שיחקתי על PC.
    אין שום סיבה שהרמה הבינונית תיהיה כל כך פאקינג קשה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני משחק פיפא כבר משנת 97. אומנם עשיתי הפסקה שנה שעברה כי פשוט כבר נמאס והכול היה אותו דבר, וגם שיחקתי על PC.
    אין שום סיבה שהרמה הבינונית תיהיה כל כך פאקינג קשה.
    אני שיחקתי בדמו ברמה הכי קשה ולא הייתה לי כל כך בעיה. בשנה שעברה פיפ"א הייתה שונה מאוד מכל פיפ"א אחרת שיצאה אי פעם. השנה גם יש הרבה מאוד שינויים ולא סתם המשחק מכונה "משחק הפיפ"א הטוב ביותר אי פעם". הוא פשוט כזה. הוא ממש ממש מצוין. גם שינוי לא מעט דברים מהמשחק הקודם, כולל הAI של השוערים שעבדו עליו קשה (למרות שעוד יש מה לשפר) ומערכת הנגיחות שונתה, כמו גם תוספת מאוד נחמדה של התחשבות במסה של שחקנים בצורה הרבה יותר בולטת.

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אני לא אוהב כדורגל...
    אני קונה NFL...

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    שיחקתי עכשיו עוד כמה משחקים בפיפא, אני מרגיש שיפור קל.
    חזרתי עכשיו למשחק ב PES, זה פשוט מרגיש לא זה..
    נראה לי שעשיתי את ההחלטה שלי, עד הערב אני אזמין את פיפא.

נכתב במקור על ידי הראל גור
    אני לא אוהב כדורגל...
    אני קונה NFL...
    מזל טוב. איך זה קשור לדיון הזה?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כבר קיבלתי את Fifa. בנתיים לפי ההתרשמות שלי מהדמו של PES, אני אומר לכם - אל תחשבו בכלל לקנות את PES. הוא לא שונה בכלל מ08 שיש לי אותו בPS2 מלבד הגרפיקה כמובן.
    לעומת זאת פיפא פשוט השתפר ברמות שאי אפשר להסביר. עכשיו יש הרבה עומק ויותר דגש על משחק טקטי. מה שכן חסר לי זאת מערכת לניהול טקטיקה כמו בPES ששם היא באמת טובה, נוחה וברורה מאוד. עוד חיסרון זה שהכתב של המשחק ממש קטן ולא רואים אותו בקושי בטלויזיה בחדר שלי (אני חושב ש25 אינץ' ממרחק 2 מטר זה סביר) ולפעמים צריך לקום מהכיסא או המיטה ולראות מה כתוב.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    שיחקתי עכשיו עוד כמה משחקים בפיפא, אני מרגיש שיפור קל.
    חזרתי עכשיו למשחק ב PES, זה פשוט מרגיש לא זה..
    נראה לי שעשיתי את ההחלטה שלי, עד הערב אני אזמין את פיפא.

מזל טוב. איך זה קשור לדיון הזה?
    זה קשור שהבן אדם הזה ספאמר ברמות מטורפות. הוא קיבל באן, פתח משתמש חדש, וכבר יש לו כמעט 100 הודעות..
    ועכשיו לנושא - אני חושב שאם אני אקנה (רוב הסיכויים שלא) זה יהיה את FIFA 09.
    שיחקתי בשני הדמואים ופיפא לקח השנה לדעתי.
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני מתנצל אם אני נשמע נחרץ מדי אבל מי שמעדיף את פיפ"א המגושם על פרו הוא פשוט נוב לגמרי.

גם גרסת 2008 של פרו עם כל הבאגים לא סופרת את פיפ"א,פרו זה משחק שהגיע לדרגה של דת,פיפ"א לעומתו הגיע מקסימום לדרגה של גלולת שינה.

למשחק תחרותי נגד חברים-פרו משאיר אבק לפיפ"א.
    וכן שיחקתי בשני הדמואים ואין מה לעשות פיפ"א פשוט לא כיף ואין לי מושג למה כולם קובעים שהגראפיקה שלו יותר יפה,בעיני חוץ מה loading המאוד מרשים הגראפיקה באותה רמה פחות או יותר כמו של פרו.ובהילוכים חוזרים pro 09 נראה הרבה יותר טוב.

בכל מקרה fifa פשוט גרוע ואין מה להשוות אותו לפרו ולאימפקט שהוא הביא לחובבי הכדורגל.

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    נכתב במקור על ידי bling
    אני מתנצל אם אני נשמע נחרץ מדי אבל מי שמעדיף את פיפ"א המגושם על פרו הוא פשוט נוב לגמרי.

גם גרסת 2008 של פרו עם כל הבאגים לא סופרת את פיפ"א,פרו זה משחק שהגיע לדרגה של דת,פיפ"א לעומתו הגיע מקסימום לדרגה של גלולת שינה.

למשחק תחרותי נגד חברים-פרו משאיר אבק לפיפ"א.
    וכן שיחקתי בשני הדמואים ואין מה לעשות פיפ"א פשוט לא כיף ואין לי מושג למה כולם קובעים שהגראפיקה שלו יותר יפה,בעיני חוץ מה loading המאוד מרשים הגראפיקה באותה רמה פחות או יותר כמו של פרו.ובהילוכים חוזרים pro 09 נראה הרבה יותר טוב.

בכל מקרה fifa פשוט גרוע ואין מה להשוות אותו לפרו ולאימפקט שהוא הביא לחובבי הכדורגל.
    מצטער. מאוד קשה לי לקבל כזאת דעת פאנבוי מתלהמת, במיוחד שאתה מכנה פה מספר לא מבוטל של שחקנים "נובים".

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    נכתב במקור על ידי NoNaMe2007
    זה קשור שהבן אדם הזה ספאמר ברמות מטורפות. הוא קיבל באן, פתח משתמש חדש, וכבר יש לו כמעט 100 הודעות..
    ועכשיו לנושא - אני חושב שאם אני אקנה (רוב הסיכויים שלא) זה יהיה את FIFA 09.
    שיחקתי בשני הדמואים ופיפא לקח השנה לדעתי.
    עשו לי באן בלי שום סיבה...
    ואני לא ספאמר...

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    אתה האימא של הספאמרים. עכשיו צא לי מהדיון טרול.

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אתה האימא של הספאמרים. עכשיו צא לי מהדיון טרול.

אני לא מבין... מה עשיתי לכם?!?
    רק כתבתי שאני מעדיף NFL.... למה להיות תוקפניים?
    אתם ממש שרוטים

הרשמה