תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אחריי שסיימתי את שלב השבט - גיליתי שהיכולות שנתנו לי הן דתיות , ככה שאין לרכביי האדמה והים שלי הרבה כוח - וכל רגע תוקפים אותי ואני צריך 4 ספינות כדי לחסל אחת שלהם ....

שלום אני לא מצליח לעשות עם כולם , וגם עם הסוג האחד שעשיתי איתם שלום , זה לא ממש עזר לי בכלום (לא העלה לי את המד התקדמות או משהו) אז אני לא מתקד לשום מקום .

והבעיה הכי גדולה - אפילו הכוח הדתי המיוחד שלי לא עוזר בכלום - אני מנסה לעשות CONVERT ויוצאת ההולוגרמה הזאת , בין אם על אוייב ובין אם כאלה שאני ביחסים טובים איתם - לא קורה כלום , סתם הם מתעצבנים וזורקים אבנים ויורים עליי ...

אז מישהו יכול לעזור?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    כלי רכב דתיים יותר חלשים מצבאיים אך הם יכולים לשתק בניינים ולא משמידים את העיר שהם שולטים בה.התפת דת בעזרת רכב דתי היא פעולה מלחמתית.מצב צילוזציה הוא היחידי שבה לשחק בתור "טוב" היא שימוש במלחמה.ההולוגרמה לא תעשה שלום בין ערים.היא מנסה להטיף הרים שיאמינו באל שלך.כדי לתקוף ערים עצובות וערים שמחות בכח גדול,בגלל ששימחה זה הנשק היעיל ביתר נגד תקיפה דתית.

במקרה ואתה רוצה ליצור ברית,תשתמש בכלי רכב מסחריים.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    הבעיה שההסתה לא ממש עובדת - הרכבים שלי ניסו להשפיע על בנייניי הבידור ובכל זאת ...לא נראה שזה משפיע בכלל , המון דקות עוברות ולא קורה כמעט כלום ... ואיך אני יכול להשתמש ברכבים מסחריים? יש רק רכב קרקע אחד לא?
    שתף ב-Google+

הרשמה