תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    היי, הולך להיות לי הרבה זמן פנוי עכשיו, והחלטתי לחזור לשחק WOW. שיחקתי בתקופה של BC, אבל אף פעם לא קניתי את ההרחבה,ככה שהנסיון שלי מוגבל לדמויות ברמה 60 (shaman וwarrior, רמות 45+- מכל השאר חוץ מhunter). עכשיו כשאני אשיג את ההרחבה, רציתי בנוסף לwarrior טנק לשחק healer - אבל הנסיון היחידי שלי הוא עם השאמאן, ורק עד רמה 60, אז רציתי עזרה בבחירת מקצוע. אני יודע שזה הכל עניין של העדפה אישית בסופ]ו של דבר, אבל אני אשמח אם אנשים יוכלו קצת לחלוק מהנסיון האישי שלהם על כל חסרון ויתרון של המקצוע ^^אלו המחשבות שלי בינתיים על כל מקצוע, אני אשמח אם תתקנו או תוסיפו, כי כמו שאמרתי - אין לי נסיון ברמות הגבוהות.

שאמאן: מאוד נהניתי לשחק את השאמאן שלי, אבל הבנתי שהוא כרגע במקום די רע בWOTLK, כשצ'יין היל כבר לא כל כך יחודי ויש לו בעיות מאנה די גדולות. חוץ מזה, למרות שזו לא הולך להיות העניין המרכזי שלי, הבנתי שהם גם ממש מסריחים בPVP, כשלא מדובר ב1V1.

פריסט: לפי מה ששיחקתי עד עכשיו הילינג עם פריסט הוא כיף ופשוט יחסית בPVE, והיה לי כיף אדיר בלעשות איתו הליניג בBG's, אבל יש לי שתי בעיות - 1. הלבלינג. ארוך, קשה ומשעמם יותר מכל מקצוע אחר. 2. שבדקתי את הלטנטס של המקצועות בwotlk שמתי לב שהוא כרגע היחידי שלא מביא שום באף לרייד, זה נראה לי קצת לא הגיוני, אבל אם זה נכון, אני לא מבין למה שירצו אותי בתור הילר ככה.

דרואיד: כרגע לא ממש אופציה מבחינתי, אני פשוט לא אוהב את הסגנון.

פלאדין: אין לי שום נסיון עם פלאדין בתור הילר ^^

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    פריסט מביא לרייד divine spirit שמאוד חשוב לקאסטרים וprayer of fortitude שמאוד חשוב לכולם, ויכול להיות קריטי בקרבות מסוימים כמו בבוס הראשון ב-BT.
    בנוסף לזה ה-shadow protection שלו גם נחמד בקרבות בהם יש שימוש רב ב-shadow damage, ושוב יכול להתפס כקריטי כמו בבוסית mother shahraz ב-BT.

בקשר לדרואידים, הם הופכים להיות קלאס היליאינג מאוד מעניין ב-wotlk, אבל אם אתה לא רוצה אז לא צריך

על שאמאנים אני לא יודע על הרבה, וכל מה ששמעתי על פאלאדינים שהם היו מאוד משעממים ב-BC בתור היליארים, עד כדי כך שהיו צריכים לשפר כל מה שקשור אליהם כדי שהם יהפכו להיות טיפה יותר מעניינים ומורכבים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    בכל מקרה, אם יהיה איזשהו קלאס שהוא הטוב ביותר בתחום מסויים, ואיזשהו קלאס שהוא הגרוע ביותר - בליזארד עשו עבודה גרועה.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    ממשיך קצת את השאלה של פותח הת'רד.

פתחתי פאלאדין לא מזמן, עדיין לא החלטתי אבל רציתי לדעת אם הוא אטרקטיבי כהילר?
    יהיו לו שיפורים בהרחבה הבאה?
    <

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    בהחלט יהיו לו שיפורים, ראה:http://thottbot.com/wotlk/s53651 למשל...
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    פלאדין ? הכי לא צריך להיות לך נסיון, פשוט תזרוק פלאש בלי הפסקה בלי תוספות מיותרות ..

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    אנדורי, הספיריט באף לא נמצא בעץ של הdisc, ודי גבוה?
    ובקשר לדרואידים - אם הם הופכים למשהו מעניין ברחבה אז תספר P: לפי מה שראיתי עד עכשיו זה היה פשוט לעשות סטאק של הוטס ולשמור אותו שם, בלי ממש התחשבות בפרוקס מסוימים או בכמה נזק שהמטרה שלך לך לקחה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    אני יכול לומר לך בתור druid הילאר שריפא זמן רב במהלך ההרחבה הנוכחית, שזה ממש לא להיות מכונה. אומנם צריך פשוט לשמור את המטרה שלך מפוצצת ב-hots, אבל באותה מידה אתה יכול לומר שholy paladin צריך לשמור את המטרה שלו מוספמת ב-flash of light.
    וכמובן שיש התחשבות בכמות הנזק ומספר ה-hp של המטרה, בעיקר כשצריך לרפות כמה אנשים בו זמנית במגבלת זמן מסוימת שדורשת ממך לבחור איזה מהם חשוב יותר ודורש יותר תשומת לב כרגע.

נ.ב. לא כזה קשה לעשות unlock לספיריט, למרות שיש המון פריסטים שמעדיפים להקריב את זה ולהתמקד יותר ב-holy talents.
    נערך לאחרונה על ידי andory; 12.10.2008 בשעה 20:04.

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    תודה שאתה ממשיך לענות, אבל לא הסברת למה התכוונת בנוגע לזה שההילינג של הדוראיד נעשה מאוד מעניין בהרחבה ^^

בקשר לפריסט - בהרחבה, איזו סיבה תיהיה לקחת אותו במקום הילר אחר שיתן באפים יותר גדולים מ80 לספיריט?

חוץ מזה, כבר פעמיים נאמר כאן שפאלאדין יהיה פשוט לעשות ספאם לפלאש - כשהסתכלתי הטאלנטס שלו הוא דווקא נראה די מגניב, עם יותר אפשרויות מזה. הוא באמת יהיה כל כך טיפשי?

הצטרף בתאריך
    01.05.2008
    בכללי השאלה מה אתה רוצה PVP או PVE?
    אם אתה עדיף PVP אז היתי הולך על פאיסט או דרויד
    אם אתה רוצה PVE שאמאמן ופלדין שולטים שם פלדין על מטרה אחת ושאמאן אם הCHAIN HEALS
    שומר אנשים בחיים ממש טוב

אם אתה רוצה שילוב של שתיהם נירא לי DRUID הוא טוב בשתיהם .

כמובן שזה דעה שלי על הילרים אז לא כולם יסכימו.
    אני מדבר מנסיון של PALY/PRIEST 70

ד"א PALY דמות ממש משעממת אם אתה רוצה ממש להנות על תלך עליה כול מה שאתה עושה זה להספים HEAL אחד על המטרה הראשית בגרום של 5 יש לו בעיה אין HEALIM שמרפים את כולם ליפעמים זה קריטי הקטע הזה.

ועל שאמאן דרויד אני מדבר מנסיון שאני עשית יאיתם רידים וראיתי יכולות וכול מיני דברים שהם מביאים לראיד ולPVP

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    Pavel, זה כל כך לא נכון. כל רייד זקוק לכל סוגי ההילארים, וכל אחד מהסוגים יכול להעניק באפים ויכולות מעולים לרייד.
    וב-PVP, גם כל סוגי ההילארים יכולים להיות טובים באותה מידה. כמו שבטח שמתם לב ל-resto druid הרבה יותר קל, אבל הוא חוטף nerf בpatch שיוצא מחר וזה די אמור להפוך אותו למאוזן ב-PVP.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אני עשיתי ריידים בתור הילר עם הקלאסים הבאים
    הולי פריסט
    רסטו שאמאן
    פאלאדין
    רסטו דרויד(לא ממש רייד יותר באטל גרונדס)
    זה רוב אם לא כל ההילינג קלאסאס אני הכי הכי אהבתי את שאמאן ,אחרי זה את הפריסט
    זה שאתה אומר שפאלאדין הוא הכי טוב זה פשוט בולשיט ,אני יכול להביא לך פריסט מהגילדה הקודמת שלי שהעיף כפות לשאמאנים שלנו בסאן וול ,וזה לא היה שהשאמאנים שלנו גרועים תאמין לא
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    נכתב במקור על ידי galre
    אני עשיתי ריידים בתור הילר עם הקלאסים הבאים
    הולי פריסט
    רסטו שאמאן
    פאלאדין
    רסטו דרויד(לא ממש רייד יותר באטל גרונדס)
    זה רוב אם לא כל ההילינג קלאסאס אני הכי הכי אהבתי את שאמאן ,אחרי זה את הפריסט
    זה שאתה אומר שפאלאדין הוא הכי טוב זה פשוט בולשיט ,אני יכול להביא לך פריסט מהגילדה הקודמת שלי שהעיף כפות לשאמאנים שלנו בסאן וול ,וזה לא היה שהשאמאנים שלנו גרועים תאמין לא

כי בתור פריסט היתה הכי גרוע אז בגלל זה הוא לא הבחירה המעודפת עלייך

ואני חושב שפריסט אחד היילרים הנחמדים כמובן גם PALA בקשר לדרויד וshman אני לא אוהב כי DRUID זה ל PVP יותר ו SHMAN סתם פלוץ

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    יש לי פאלאדין 5/8 T6 להילינג ו2/8 טנקינג, וBT LEVEL RETRI גיר והייתי מחליף אותו בשביל פריסט עם T4....פאלאדין זה נכון לעכשיו קלאס משעמם. בהרחבה הוא יהיה הרבה יותר בנזונה, אבל עדיין...נראה לי שפריסט פשוט יותר כיף בתור הילר...

אם אתה נעול על הילר, אז לך על Priest...
    מצד שני, בתור פאלאדין יש לך גיוון...בהרחבה אתה גם יכול להיות הילר חזק יחסית, טנק כנראה הכי טוב, וDPS גם ככל הנראה בין הטובים 0אם לא הכי טוב בגלל הMANA REGEN שאתה מביא לרייד וכל הבולשיט הזה)

/signed
    Alpha the computerless

BeNny:

ET PLAYERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? AHUHUAHUHUAHUHU

DORON SOLIDERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? מנהל חשבונות, מנכ"ל חברת שיח את מרום בע"מ, מנהל תיקי השקעות בבנק לאומי, רואה חשבון בחברת שישו את שימחו

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    דרואיד זה ממש לא יותר בשביל PVP, הוא מתאים לשניהם באותה מידה.

הרשמה