תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...ak&n=Stabbyjoe
    אני שואל כי אני כבר לא מוצא סיבה להיכנס לwow. אני מדליק את המשחק, עושה דיילים או משהו וישר יוצא, אין לי מה לעשות. כמו שאתם רואים יש לי קצת גיר מקארא, הסטטים שלי לא על הפנים, אין לי תסמונת דאון ואני מתפקד די טוב כDPS ובכלל, אבל לא לוקחים אותי לשום מקום.. חיי הריידים שלי מורכבים מPUG לקארא ביום רביעי\חמישי שבדרך כלל מצליח, אולי פעם בשבוע אני מקבל איזה דרופ שמשפר לי קצת את הסטאטים אבל מה אני אמור לעשות חוץ מזה? אני רוצה לעשות ZA, GRUUL, להתקדם קצת.. אפילו לאיזה פאג עם אנשים שיש להם גיר כמו שלי, פאג שלא יהרוג את הבוס האחרון אבל לפחות נשיג כמה BOJ ואולי איזה דרופ למישהו.
    תעזרו לי אני על סף פרישה, יש לי כבר איזה 20 דמויות רמות 20+ בשרתים שונים בגלל שמשעמם לי. ואם כבר פתחתי אשכול, תמליצו לי על מקום לעשות בו קווסטים לally רמה 20-21, היה כיף וקל בbloodmyst isle אבל עכשיו אני לא מוצא שום מקום.

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    ההרחבה יוצאת עכשיו ויהיה לך הרבה מה לעשות.
    דבר שני,פשוט תטייל בין גילדה לגילדה,עד שתימצא גילדה טובה.
    ככה אני עשיתי לפחות,אם תעשה את התפקיד שלך כמו שצריך,תמיד יקחו אותך לריידים.
    בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    כן חשבתי שיזכירו את זה, אבל ההרחבה זה עוד חודש וקצת, למרות שזה לא הרבה אפשר לעשות בזה משהו.
    אף פעם לא היה לי מזל עם גילדות, אבל אני אנסה, תודה.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לגבי מקום לעלות דרגות -
    redgige mountains, duskwood

עם הדמות הראשית שלך אתה יכול להתכונן להרחבה, שזה בעיקר להעלות מקצועות ולחסוך כסף. אני מניח שה PUG לZA יהיו הרבה יותר רגועים אחרי שעניין הדוב יירד מהשולחןת מה שכנראה יקרה ביום רביעי הקרוב :S ת כך שיהיה לך קל יותר למצוא קבוצה

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    מישהו עוד חווה בעיות בכניסה למשחק?

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    אם משעמם לך אתה לא חייב לשחק..תסגור את הaccount לחודש, ותחזור אחר כך. אתה לא חייב להיות "מאולץ" לשחק. סגור את המשתמש, תפתח אותו עוד חודש, קנה את ההרחבה ושחק שוב.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי uragos
    אם משעמם לך אתה לא חייב לשחק..תסגור את הaccount לחודש, ותחזור אחר כך. אתה לא חייב להיות "מאולץ" לשחק. סגור את המשתמש, תפתח אותו עוד חודש, קנה את ההרחבה ושחק שוב.
    מחזק מאד. אני אשכרה מתחיל להתגעגע לWoW.

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    ואללה אפשר להקפיא את המשתמש?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    החשבון שלי היה מוקפא בערך שנה והכל נשמר...
    כן, אפשר.
    בברכה Xaldin

הרשמה