תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    הנה ביקורת על המשחק EOA אני יודע שהוא יצא לפני המון זמן, אבל מה לעשות SUE ME
    למי הוא מיועד: לקהל צעיר
    מה מקבלים במארז: זירה, מצלמת PLAYSTAION EYE, מעמד למצלמה שמיועד למשחק, קלפים וכמובן את המשחק.

מה יש למשחק להציע:
    1) אפשרות לקרב רגיל: PVP, PLAYER V.S COM, COM V.S COM
    1) מדריך על המשחק, סרטון(עם אפשר לקרוא לזה סרטון כי זה ארוך ) הסבר על המשחק: חוקים, איך לסדר את הזירה ועוד שטויות (תאמינו לי זה שטויות )

3) אפשרות לזמן יצורים לכייף כדי לראות איך הן נראות
    4) משחק ONLINE - לא יצא לי לשחק אז אני לא אחשיב את זה בציון

מצלמה, זירה...מצלמה!:
    אם יש סיבה אחת למה כדי לקנות את המשחק, זה בגלל מצלמת PS EYE
    אין לכם מושג איזה שדרוג עברה המצלמה מאז ימי EYE TOY, הכל נראה חד יותר ברור יותר וטוב יותר, בהזדמנות הראשונה לכו ותורידו EYE CREATE בחינם שמאפשר לכם לצלם תמונות וסרטים ולערוך אותם.

בקטע של הזירה: היא בסדר אבל צריך לשחק אותו על משחק ישר ( לא רצפה), עם רוצים להנות מחוויה יותר טובה.
    ועכשיו נעבור לארוע המרכזי:
    כן אפשר לשים קלף ועל הטלוויזיה יופיע היצור שאותו הקלף!
    זה עובד נהדר... רוב הזמן (פירוט על הבעיות בהמשך)

הסוף!.. כמעט הסוף
    אחרי שעשיתם את כל זה, נשארו עוד כמה דברים.
    המשחק הוא משחק קלפים שמשלב את יו-גי-הו עם אסטרגיה
    בכלליות על חוקי המשחק:
    מטרה: לשלוט על 5ריבועים
    איך עושים: כל עוד יש לך מפלצת על ריבוע הריבוע שלך ( למען האמת אי אפשר מיותר ממפלצת אחת על כל ריבוע)

כל המשחק פועל בשיטה נורא יפה: כסף (בכל תחילת תור שלכם תקבל 2 נקודות מנה, בכל פעם שמפלצת שלכם תמות תקבלו נ'ק אחת, יש קלף קסם\ יצור שנותן לכם מנה)
    מה עושים אם הכסף: מזמנים יצורים, מפעילים קסמים, מתקיפים (מה שאומר שאם אין לך מנה אתה גמור)

וזהו בכללי, אם תרצו אני יכול לפרט קצת יותר על החוקים (אבל זה נוראה פשוט )

מצבי משחק: איך הם עובדים
    PVP: עובד טוב מאד, אי אפשר לרמות (כי בנוסף לזה שאתה רואה את מה שהיריב שלך עושה, על המסך מופיעים כל הנתונים על מצב ה"יד" של היריב, מפלצות בבית הקברות וכ'ו.
    PVC: עובד אפילו יותר טוב... אבל אפשר לרמות. אם להיות כנה איתכם נראה לי שהמחשב קצת מרמה תמיד יש לו את הקלף הנכון במצב הנכון.
    CVC: לא ממש מעניין מה קורה שכשתי מכונות נלחמות אחת בשניה.
    בעיות:
    עם אין תאורה מספיק טוב יש קלפים שלא יקלטו, לפעמים הזירה זזה ואז חלק מהקלפים לא נקראים וזה מעצבן
    אבל זהו בכללי

גראפיקה: אני לא ממש מבין בגראפיקה אבל כשאני רואה משהו ממש גרוע\מעולה אני יודע מה לכתוב אבל כשזה מגיע לבינוני אני לא יודע לדרג טוב

אז אני אכתוב סיכום כללי ( זה לא סיכום אוביקטבי כי אין כזה דבר )
    המשחק EOA מציג גראפיקה: סבירה שליטה מגניבה ומשחקיות מעניינת שגורמת לך להפעיל קצת את הראש, חוץ מזה מקבלים איתו PS:E ולמרות הבעיות הקטנות שלו המשחק מצליח לזרום.

הבעיה היא: שאחרי שאני גומר לכתוב את הביקורת הזאת ולאחר שלושה ימים בלבד אני פשוט אלך לצפות בטלוויזיה<_< (המבין יבין)

תודה רבה שקראת את הביקורת שלי
    נערך לאחרונה על ידי dkeeper; 10.10.2008 בשעה 17:37.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    וואללה מגניב... כמה זה עלה לך? בארץ קנית?

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    תודה על הסיקור

ואיי אתה אוהב להשתמש הרבה בצבעים וסמיילים

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    סיקור נחמד אבל כול הצבעים וההדגשות וכדו' מבלבלים אותו, בכול אופן, אתה אומר שווה קניה בארץ או לא? כי זה לא זול XD

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    תראו זה שווה קניה כיחוץ מהמשחק שיתן זמן רב להנאה
    אתם מקבלים מצלמה
    חוץ מזה הנה רשימה של משחקים שתומכים במצלמה
    2009
    2008
    2007
    Snakeball[16]

הרשמה