תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

ראיון רחב במיוחד בגמה סוטרא חושף לנו פרטים מעניינים על הממשק החדש שיוצא ב19 לנובמבר:
    - מפתחים יוכלו להשתמש באווטרים בכל המשחקים, אפילו משחקים שמדורגים M, פשוט השימוש באווטרים חייב להיות מדורג E10+.
    מה זה אומר? שאפשר לשים את האווטרים במשחק כמו גירס, פשוט הם לא יוכלו לנסר אחד את השני אבל הם כן יוכלו למשל להופיע ליד השמות בטבלת תוצאה.

- מפתחים יכולים להשתמש באווטרים בשתי דרכים:
    1) לזמן את האווטר מתוך המערכת הפעלה.
    כלומר האווטר יופיע כהדבקה על המשחק, כמו הסמל achievement unlocked שמופיע כשפותחים אצ'יוומנט, והמפתח יקבע איזו אנימציות הוא יעשה מתוך המאגר אנימציות שקיימות במערכת אווטרים.
    2) לשאוב את האווטר לתוך המשחק ולשלוט בו ב100% מבחינת אנימציות וכו'.
    כלומר האווטר ממש יכול להיות בתוך המשחק כגוף תלת מימדי בעולם, ממש להיות דמות שחיקה בבאנג'ו קזואי או להיות נהג בNEED FOR SPEED.

- יהיה Market Place חדש לגמרי, עוצב מ-0 למערכת החדשה בצורה שמקלה על חיפוש.

- יהיו לינקים באינטרנט למוצרים בLIVE.
    כלומר אם אני מתלהב מגירס 3, אני אוכל לתת בהודעה שלי קישור ואתם תוכלו ללחוץ על קישור בכתבה שיכניס את הדמו החדש של גירס 3 אוטומטית לרשימת הורדות של ה360 שלכם.

- יהיה אפשר לקנות ולהוריד חינם משחקי קהילה.

- כשאנחנו בקבוצה ה360 יתיחס לזה.
    מה הכוונה?
    אפשר להיות בקבוצה (PARTY) מתי שרוצים, כלומר אתה ועוד 7 חברים יכולים להיות בקבוצה וכל אחד עושה משהו אחר.
    האחד משחק BURNOUT, השני COD4 והשלישי גירס 2.
    אתה מכניס את היילו 3 לכונן, ה360 ישאל אותך אם אתה רוצה שהקבוצה שלך תצטרף אליך, אם תבחר "כן" כל ה7 חברים יקבלו הזמנה למשחק ויצטרפו אוטומטית לPARTY שלך.
    הנושא פתוח למפתחים להעסק איתו כך שהם יכולים לעשות דברים שונים ופעולות שונות עם הקבוצות שלך מאחר ומשחקים החדשים שיצאו החל מנובמבר "ידעו" שאתה נמצא בקבוצה ויתיחסו בהתאם.

- מיקרוסופט שוקלים שהחפצים של האווטרים יפתחו לפי אצ'יוומנטים במשחקים.
    לדוגמה אם תשיג 1000 נק' אצ'יוומנט בגירס תקבל לאנסר לאווטר שלך, אם תסיים את היילו בלג'נדרי תקבל קסדה של ספארטן.
    לפני שאתם מתלהבים, הם גם שוקלים שזה יהיה בכסף...

- גם חברות צד ג' יוכלו ליצור חפצים לאווטרים, לא רק מיקרוסופט (תתכוננו לקעקועי FAITH ממירורז אדג' וחליפת כספת 101 לאווטר שלכם).

- משחקי XNA כרגע לא יוכלו להשתמש באווטרים, לפחות בזמן הקרוב.

- משחקי XNA כן יוכלו להשתמש במערכת מסיבה.

- המערכת החדשה מאפשרת עדכון דינאמי, לא תראו אפילו שה360 שלכם מתעדכן ופתאום התווסף ערוץ חדש או שהממשק התעדכן.

זהו פחות או יותר.
    המערכת החדשה הולכת להיות מגניבה לגמרי, אני מת שתראו את האווטאר שלי בחליפת הCRACKDOWN שלו קורע לכם את הצורה בגירס 2!
    נערך לאחרונה על ידי DrKeo; 10.10.2008 בשעה 03:38.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    וואו! קבל ח''ח על ההשקעה O:
    עשית לי את היום D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    ואוו באתחלה הייתי סקפטי כי זה נראה לי WII מידי...
    אבל עכשיו אני מחכה לזה בקוצר רוח. (וגם יום ההולדת שלי הוא יום אחרי העידכון!!!)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    בסופו של דבר מכל העידכון הזה יש רק שיפור אחד שאני ממש מתלהב ממנו, וזה היכולת להיות בשיחה פרטית עם עוד 7 אנשים, במקום רק עם אדם אחד.

כל השאר הם גם כן דברים נחמדים, אבל רק העליון ממש ישנה את הצורה בה אנו משחקים במשחקים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לא ההיתי בטוח אם שינוי גדול כל כך יהיה טוב ואני עדיין לא משוכנע לחלוטין, אבל בסופו של יום, אני סומך על מייקרוסופט. אם יש חברה שמסוגלת ליצור ממשק יותר נוח מהנוכחי, כנראה שזו היא. העיצוב הכללי בהחלט נחמד מאוד, מבחינת מראה. האווטרים בהחלט מסוגלים לספק יותר אישיות לגיימרקארד. אני מאוד מקווה שיהיה אפשר, בהתאם לאצ'יוומנטנס, להשיג פריטים נוספים לאווטר. זה רעיון מצוין שיצור גל אדיר של זונות אצ'יוומנטים חדשים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לי זה דווקא נראה שיפור משמעותי והתפתחות טבעית של רשת הלייב הנוחה גם ככה. מבחינתי העיקר הוא שלא על כל שטות יבקשו ממני כסף. כלומר, אם אל רקעים הם לקחו כסף, אז ברור שיקחו גם פה, רק שלפחות מפתחים ועוד יוכלו קצת לצפר אותנו, או שזה יהיה קצת פתוח למודים של הקהילה.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    בהתחלה היתי קצת אנטי הממשק החדש, עכשיו זה לא ניראה כ"כ נורא.

בקשר לחפצים, אם יתנו חפצים לפי האצ'וומנטים (או שאם יש לך X נקודות אז נפתח לך חפץ חדש) זה יכול להיות מאוד נחמד

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אני רוצה לראות את המרקט פלייס החדש, האווטארים נראים לי סתם.
    אה ויפה על ההשקעה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא יודע. זה נראה לי כיפי בשביל שינוי מצבי הרוח שלנו. סיימתם סשן סוער בגירס, אז לא הייתם רוצים באנדנה על הראש?
    סיימתם קווסט בפייבל 2, לא הייתם רוצים להראות כמו הגיבור? בקיצור, לא משהו חשוב אבל חביב ביותר. ומה שיותר חשוב זה מה שיש מאחורה, יותר מהר, יותר גדול ויותר אפשרויות.

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    קניתי היום פייבל ראשון למחשב... כדי להכס לקטע לקראת השני...
    קונסולות שקונים מהחנות חדשות, יבואו עם העדכון הזה?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לא ההיתי בטוח אם שינוי גדול כל כך יהיה טוב ואני עדיין לא משוכנע לחלוטין, אבל בסופו של יום, אני סומך על מייקרוסופט. אם יש חברה שמסוגלת ליצור ממשק יותר נוח מהנוכחי, כנראה שזו היא. העיצוב הכללי בהחלט נחמד מאוד, מבחינת מראה. האווטרים בהחלט מסוגלים לספק יותר אישיות לגיימרקארד. אני מאוד מקווה שיהיה אפשר, בהתאם לאצ'יוומנטנס, להשיג פריטים נוספים לאווטר. זה רעיון מצוין שיצור גל אדיר של זונות אצ'יוומנטים חדשים.
    XP>VISTA
    I REST MY CASE

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי NocWis
    בהתחלה היתי קצת אנטי הממשק החדש, עכשיו זה לא ניראה כ"כ נורא.

בקשר לחפצים, אם יתנו חפצים לפי האצ'וומנטים (או שאם יש לך X נקודות אז נפתח לך חפץ חדש) זה יכול להיות מאוד נחמד

אם זה באמת ככה אז זונות אצ'יוומנטים יגמרו במקום ואני מאמין שהמשחק AVATAR THE BURNING EARTH ימכר בצורה אסטרונומית ואפילו ישבור את כל שיאי המכירות

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    בסופו של דבר מכל העידכון הזה יש רק שיפור אחד שאני ממש מתלהב ממנו, וזה היכולת להיות בשיחה פרטית עם עוד 7 אנשים, במקום רק עם אדם אחד.

כל השאר הם גם כן דברים נחמדים, אבל רק העליון ממש ישנה את הצורה בה אנו משחקים במשחקים.
    אבל לאנסר לאווטר שלך אם אתה פותח איזה אצ'יוומנט בגירס, אדיר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    XP>VISTA
    I REST MY CASE
    בהתחלה אולי, היום כבר לא.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    בהתחלה אולי, היום כבר לא.
    ככה היה וכך יהיה

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תודה על העידכון, נראה חבל על הזמן

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    ככה היה וכך יהיה
    אני לא מסכים. מבחינת חווית שימוש ויסטה לוקחת בגדול...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא מסכים. מבחינת חווית שימוש ויסטה לוקחת בגדול...
    בדיוק.
    בשנתיים הראשונות כולם צעקו שXP חרא והם חוזרים לME.
    עכשיו פתאום כולם חולים על XP ושונאים את ויסטה.
    עוד שנה כולם ימותו על ויסטה וישנאו את WIN7.

בכל מקרה ויסטה היא מערכת הפעלה מעולה, פשוט צריך מחשב חדש מספיק בשביל להריץ אותה טוב.

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    הממשק נראה מגניב, אני מקווה שיהיו הרבה אווטרים ממשחקים

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נדב, יש לי תיקון בשבילך
    כתבתה אם אני ירצה להוריד את הדמו של גירס 3, איך זה אם עדיין לא המשחק השני
    gamertag: SystemOut360

הרשמה