תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אהלן,

חזרתי למשחק, ובא לי קצת לשחק עם KITTYCAT, אני מתחיל כ-WORRIOR, צריך המלצות לPROFESSIONS, מתחיל UNDEAD.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    בחיאת ראבק זה warrior!
    ממליץ על bs+mining/engineering אם אתה הולך לשחק בWOTLK, אם לא פשוט תבחר משהו שיחרוש לך כסף טוב.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    זה תלוי אם אתה רוצה money proffs או items proffs
    jezex : eize anashim mefagrim yesh be hul osim li pcw be de_any maze amapa azot?
    yoni : hhhhhhhhhhhh ya tambal ze kiilu kol a mapot shel de hhhhhhhhhhhhhh

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    אם אין לך שחקן ראשי רמה 70 אז הכי מומלץ זה minning + skinning או ש-herbalism
    אם skinning תעשה קצת הרבה כסף אם תמכור את העור ל-auction house
    אנשים עושים טעות שאם השחקן הראשון שלהם עושים מקצוע להכנת דברים כמו engineering ואחרי זה מבזבזים את כל הכסף כדאי לפתח אותו

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    ומה הגאונים כמוך עושים ברמה 70?

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי Moop
    ומה הגאונים כמוך עושים ברמה 70?
    אם אתה מדבר אליי אז ברמה 70 למשל יהיה לך skinning + minning מעל ל-300 אחרי זה אפשר לזרוק mining או ש skinning לבחור מקצוע שאיתו אתה מכין דברים לדוגמא minning + engineering ולפתח אותו מהר מאוד, מכיוון שיש לך כסף וגם אתה יכול להשיג כל הדברים שאתה צריך.

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    מסכים הייתי Mining וskining שמרתי חומרי משניהם (חלק מכרתי כמובן)
    עכשיו אני עם engineering ו lw

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    Krayot
    mining+skining זה ממש אבל ממש חרא, ברמה 70 תהיה תקוע עם 2 עבודות שלא מביאות כלום חוץ מכסף שצריך לחרוש עליו.
    בתור warr לדעתי הכי טוב זה blacksmith+mining גם בגלל התוספת של הsockets בהרחבה וגם בגלל שיהיו נשקים/ארמורים שרק warr יכול ללבוש.

וסתם טיפ קטן, אל תיקח undead, תיקח או tauren או orc אם אתה הולך על pvp לפחות.
    :O

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    אנשים לא קוראים מה אנחנו רושמים ?
    אתה ברמה 70 מחליף את אחת המקצועות שלך אחרי שהשגת כסף וחומרים לחסוך כסף

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי Manqo
    mining+skining זה ממש אבל ממש חרא, ברמה 70 תהיה תקוע עם 2 עבודות שלא מביאות כלום חוץ מכסף שצריך לחרוש עליו.
    בתור warr לדעתי הכי טוב זה blacksmith+mining גם בגלל התוספת של הsockets בהרחבה וגם בגלל שיהיו נשקים/ארמורים שרק warr יכול ללבוש.

וסתם טיפ קטן, אל תיקח undead, תיקח או tauren או orc אם אתה הולך על pvp לפחות.
    אחי תקרא בהתחלה את התגובות של אחרים ואז תדבר שטויות, חחח blacksmith ?? זה מקצוע לא מומלץ בכלל למה ? כי דברים שאתה תכין אם המקצוע אתה אתה יכול להשיג הרבה יותר טובים גם בלי המקצוע ב-instance למשל, חוצמזה ברמה 70 אין משהו מיוחד שאתה משיג אם המקצוע... ומה קשור tauren או ש-orc ל-pvp ? ל-tauren יש 5% יותר חיים (מה שהולכים להוריד ב-wotlk) ול-orc יש blood fury שכחת של-undead יש will of forsaken שדווקא מאוד עוזר ב-pvp... בכל מקרה לא צריך לבחור דמות רק בגלל ה-racial שלה

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    Krayot
    נכתב במקור על ידי -Asura-
    אחי תקרא בהתחלה את התגובות של אחרים ואז תדבר שטויות, חחח blacksmith ?? זה מקצוע לא מומלץ בכלל למה ? כי דברים שאתה תכין אם המקצוע אתה אתה יכול להשיג הרבה יותר טובים גם בלי המקצוע ב-instance למשל, חוצמזה ברמה 70 אין משהו מיוחד שאתה משיג אם המקצוע... ומה קשור tauren או ש-orc ל-pvp ? ל-tauren יש 5% יותר חיים (מה שהולכים להוריד ב-wotlk) ול-orc יש blood fury שכחת של-undead יש will of forsaken שדווקא מאוד עוזר ב-pvp... בכל מקרה לא צריך לבחור דמות רק בגלל ה-racial שלה
    אוקיי, מה טוב בטרול? berserking? לא ממש.
    מה טוב באורק? 15% stun resist + blood fury
    מה טוב בטאורן? 5% חיים בwar stomp
    מה טוב באנדד? wotf? יש לווריור מספיק דברים להוריד fear

בקשר להרחבה אני יודע שהכל ישתנה ות'אמת לא יודע למה הוספתי את זה (חשבתי על זה) תלך לפי מה שבא לך וההטבות של הגזע יבואו אחר-כך כי בהרחבה באמת כולם סבבה.

בקשר לעבודות זה עדיין טעות לקחת Mining+Skinning ולהחליף ב70 בגלל שבטוח שלא תאספו את כל הmats ויהיה לכם הכל וגם לא תמיד יהיה בטוח שיהיה אותם בAH אז פשוט עדיף לעלות אותם ביחד, לאסוף כל mine שאתה רואה ולא להתעכב יותר מידי ולעשות עבודה כפולה
    וכשאתה אומר שBS לא נותן כלום אז אתה טועה בגדול, נגיד וההרחבה לא הייתה כ"כ קרובה והיה לך 375 MIN+BS אז היית יכול לקנות/להשיג ת'mats לthunder-deep thunder-stormherald שהוא יותר חזק מS2 ולא ניראה לי שהיית משיג S3 נשק עם S2 כי יש שיפור ענק בין S2 לstormherald.

חוץ מזה, בהרחבה לBS תהיה אפשרות להוסיף עוד sockets לitems שזה ממש משמעותי ובנוסף ליצור נשקים/ארמור שישארו די הרבה זמן כמו למשל הstormherald בTBC אני בטוח שיהיה אותו דבר בערך ברמה 80.
    נערך לאחרונה על ידי Manqo; 13.10.2008 בשעה 23:51.
    :O

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    forsaken ftw, אותי wotf הציל הרבה פעמים וגרם לאויבי להיות מופתעים ומפוחדים!
    אפשר לחשוב, הblood fury לא עוזר כמו wotf, ו5% יותר חיים ישפיע הרבה יותר בpve, בpvp זה ישנה מעט.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי -Asura-
    אם אתה מדבר אליי אז ברמה 70 למשל יהיה לך skinning + minning מעל ל-300 אחרי זה אפשר לזרוק mining או ש skinning לבחור מקצוע שאיתו אתה מכין דברים לדוגמא minning + engineering ולפתח אותו מהר מאוד, מכיוון שיש לך כסף וגם אתה יכול להשיג כל הדברים שאתה צריך.

ואז תצטער שזרקת את המקצוע ואין לך כסף. בשביל מקצוע/מקצועות אחרים כדאי כבר להעלות דמות חדשה.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Zeev
    ואז תצטער שזרקת את המקצוע ואין לך כסף. בשביל מקצוע/מקצועות אחרים כדאי כבר להעלות דמות חדשה.
    מקצוע כמו LW BS ENG לוקחים בשביל הBOP

הרשמה