תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני לאחרונה קצת מבואס. לא אוהב את השינויים של הוורלוקים בפאץ' הקרוב וכמובן בWOTLK.
    כל הקלאסים מקבלים שיפורים, אבל הוורלוק מקבל בנוסף גם שינויים.. ואני לא בנאדם שאוהב שינויים.

כן, blame me, הייתי מעדיף להמשיך להפגיז Shadowbolt. לא סבלתי את הaffliction כשעליתי רמות. אבל עכשיו בהרחבה נותנו לי 2 ברירות - לסבול עם קללות, או לקלל את עצמי ולהשתמש בקסמי אש... אז אני יודע שאני לaffliction לא חוזר, וכנראה יעלה רמות עם demonology או אפילו destruction, נראה איך זה יילך.

חברי הוורלוקים, מה אתם מתכננים להרחבה? נתמוך אחד בשני בעת קשה זו, שהצוררים הרעים דורשים מאיתנו להשתמש ביותר מ4 כפתורים

נ.ב. מה שכן, אני שמח כל כך על היותי וורלוק. לשאר הקלאסים יהיו בעיות mana קשות

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    רועי על מי אתה עובד?! אתה יודע טוב מאוד שאתה לא משתמש ביותר מכפתור אחד.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    warlock 101

step1
    bind keybored to shadowbolt

step2
    roll head on keybored

hidden passive ability: death
    occasionally you will die with out a reason

class dismissed
    נערך לאחרונה על ידי Stamone; 11.10.2008 בשעה 03:03.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    תלך על אפליקישן זה ברור ,זה עושה הכי הרבה דמג' ,זה דורש ממך באמת לעשות עוד משהו חוץ מללחוץ על כפתור אחד
    אתה רק מרוויח פה
    אני אישית הרבה יותר ממרוצה עם השינויים של הפריסטים
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    ל PvE raid dps לצערי אנחנו צריכים להיות fire destro
    ל Leveling הכל הולך, לא ממש משנה לי תאמת. ואני מאמין שכל הוורלוקים בהתלבטויות קשות לא רק אתה.

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    אני תמיד אהבתי aff, זה דורש איזה שהוא עבודה, אבל אין מה לעשות- destro זה יותר DPS...
    אני שמח שייתנו לנו יותר גיוון ואני חושב לעלות דרגות בתור demo ולחזור לעשות ריידינג כ-aff, למרות שאני חושש שעם כמות ה-debuff על הבוסים, יותר מ-aff אחד ברייד ייגרום לחריגה מהכמות המוגבלת של ה-debuffs. נחיה ונראה אולי יעלו את הרף.

הרשמה