תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    שלום יש לי בעיה ב WC3 שכל פעם שאני מתיל משחק LADDER זאת אומרת אם RECORD אחרי חצי דקה זה עושה לי WAITING FOR HOST ואז מתנתק אבל לא מ WC3 רק משמשחק ככה זה כל משחק LADDER לעומת ב CUSTOM זה לא מתנתק. פעם זה לא קרא לי זה התחיל לקרות לי לפני חודש לא קניתי שום דבר חדש או עשיתי משהו מיוחד בבקשה תעזרו לי.
    גם כל פעם שאני מתחבר אז זה עושה לי את ה DOWNLOADING DATA FILES ונתקע אז אני צריך לעשות CANCEL ולהתחבר שוב כדי להיכנס
    נערך לאחרונה על ידי JustHero; 11.10.2008 בשעה 21:02.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    קורה להרבה אנשים לאחרונה. זה הספקית אינטרנט. אתה יכול לנסות לשחק דרך הGG-C אקא GARENA שאפשר להוריד מgarena.com , שזה דבר שהייתי ממליץ עליו גם בלי קשר
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    אז זה לא יסתדר ואני לא יוכל לשחק יותר ב לאדר??

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    זה עניין של מצב רוח של הספקית. יש תקופות שזה עובד טוב ויש שלא. תתקשר לספקית ותגיד שאתה לא מרוצה. אם זה ממש מפריע לך, אז כן תעבור אם הם לא יפתרו את זה.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    אתה מתכוון לספק אינטרנט? כי אם כן דיברתי איתם והם לא הצליחו לפתור את ה בעיה....

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    מי הספק שלך? אני בבזק והם מאה אחוז כרגע. מניסיון, זה עוזר לשנות. אז אם זה באמת מפריע לך תברר קצת איפה טוב ותעבור
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    אוקיי אני עם אינטרנט זהב הספק וניסיתי להתקין מחדש את WARCRAFT 3 ואז שהתחלתי לשחק היה לי טונה LAGIM אבל זה לא יתנתק וכשאין לי LAGIM זה מתנתק :S גם אם אני אתקשר לספק עוד פעם אני פשוט לא ידע מה להגיד לו....

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אם יש לך ראוטר כניראה שהפורט חוסם לך את הגישה למשחק.

אם יש לך EDIMAX אני יעזור לך דרך המייל תצור איתי קשר..
    *Miami Heat* מנהל קהילת גינדיס ואסטרטגיה לשעבר
    אדמין בקהילת TM

הרשמה