תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    עיר
    קרית אתא
    אני חושב 2 שנים ואז יהיה משהו חדש
    בברכה ויאור,
    מייל:[email protected]
    אייסיקיו:550411605
    >>מתכנת Pawno מקצועי<<
    >>מתכנת בשפות pwn php html xhtml c MySql<<
    לכל פניה עזרה,יעוץ אני תמיד זמין באייסקיו .

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    שנתיים...?
    ממש לא.
    ה PS וה PS2 ביחד החזיקו כל אחת לפחות 7 שנים..
    אז שנתיים זה לא ממש משהו הגיוני.
    נראה לי שהדור הנוכחי יחזיק גם בערך 6-9 שנים
    וה PS2 גם היום ממשיכה לקבל משחקים חדשים שיוצאים

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    זה תלוי איך מטפלים במכשיר.עם תשמור עליו טוב הוא יחזיק מעמד שנים ובכלל הוא לא יתקלקל.
    הPS2 שלי כבר איזה 5 שנים עובד כאילו אתמול קניתי אותו והחודש הPS3 שלי יהיה כבר בן שנה ולא הייתה בו בעיה אחת... הכל תלוי בשמירה שלך במכשיר

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    בסביבות 2012 צריך לצאת פס4 , ככה סוני אמרו אבל אני מקווה שהפס3 יהיה לפחות 4-5 שנים

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    זה תלוי איך מטפלים במכשיר.עם תשמור עליו טוב הוא יחזיק מעמד שנים ובכלל הוא לא יתקלקל.
    הPS2 שלי כבר איזה 5 שנים עובד כאילו אתמול קניתי אותו והחודש הPS3 שלי יהיה כבר בן שנה ולא הייתה בו בעיה אחת... הכל תלוי בשמירה שלך במכשיר
    הוא לא התכוון לזה, הוא התכוון לעוד כמה זמן יצא PS חדש...
    אני מסתכל על השוק היום... שמרוצה מהתוצרים של הקונסולות... ואני חושב שיקח עוד זמן עד שימצאו טכנולוגית תצוגה חדשה יותר וטובה יותר... אני מהמר 2013

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    להתחשב בעובדה שסוני הפסידה על הPS3 יותר ממה שהיא הרוויחה על הPS2 כנראה שהאורך חיים של המכשיר יהיה ארוך מהרגיל.
    קשה לי לחשוב שסוני תוציא מכשיר דור הבא לפני 2012 אם לא מאוחר יותר, מיקרוסופט בטח תצא כבר ב2011.

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    לדעתי בעוד בין 2-5 שנים תצא גירסא חדשה לפלייסטיישן אוליי גירסא דקה כמו אם הפלייסטיישן 2 אבל עד שנעבור ל4 יעברו איזה לפחות 5 שנים טובות

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    תגיד אתה צוחק עליי?
    אתה יודע שהPSone נימכר בארך 10 שנים? (אם אני לא מגזים..)
    PS2 נימכר מאז שנת 2000, וזה עדיין נימכר (כבר 8 שנים) אז הPS3 לפחות איזה 9 שנים ככה.
    אבל הPS4 יצא ניראה לי בסוף 2010.. (אני אופטימי XD)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי apache
    הוא לא התכוון לזה, הוא התכוון לעוד כמה זמן יצא PS חדש...
    אני מסתכל על השוק היום... שמרוצה מהתוצרים של הקונסולות... ואני חושב שיקח עוד זמן עד שימצאו טכנולוגית תצוגה חדשה יותר וטובה יותר... אני מהמר 2013
    הא אוקיי
    לדעתי זה שאלה די מטופשת הPS3 יחסית חדש אני לא חושב שהם מתכננים להוציא כבר PS4 לסוני יש עוד המון מה להציע ובשנים הבאות יהיה עוד שיכלולים וחידושים לקונסולה ומשחקים מעולים אז אני לא ממהר לPS4,אבל אני חושב שיצא ככה בשנת 2013

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    צריך לחכות לפחות לסדרת משחקים אחת שתושלם על ה-PS3 (כסדרות אני רואה כרגע את רסיסטנס ואנצרטד בלבד) ואז נדע שהקונסולה הזדקנה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי MisterFF
    תגיד אתה צוחק עליי?
    אתה יודע שהPSone נימכר בארך 10 שנים? (אם אני לא מגזים..)
    PS2 נימכר מאז שנת 2000, וזה עדיין נימכר (כבר 8 שנים) אז הPS3 לפחות איזה 9 שנים ככה.
    אבל הPS4 יצא ניראה לי בסוף 2010.. (אני אופטימי XD)
    ה PSone היה בחוץ בקושי 6 שנים עד ליציאת ה PS2.. כמה שנים הוא כבר נמכר אחרי? 4? לא.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    ירושלים
    לפחות 8 שנים.
    בדוק
    אין שום סיבה להחליף את הקונסולה הזאת אם היא מגיעה ליכולות כאלה

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    לי נראה 5 או 6.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    סוני לא תוציא קונסולה בקרוב.. היא עם הפסדים ענקיים כרגע, הפיתוח של הקונסולה עלה הרבה יותר ואני בספק אם הם כיסו בכלל את ההוצאות על הפיתוח של הקונסולה.. אני בספק אם יהיה להם עוד כסף לפתח עוד קונסולה ולא לפשוט רגל אם הקונסולה לא תימכר כמו לחמניות חמות..

אני מהמר על 7-6 שנים..
    אני מאמין שה-XBOX 360 ייצא עוד 5-4 שנים
    וה-WII כנ''ל...

סוני עשו מהלך די דפוק לעומת מייקרוסופט אני חייב להודות..
    שמתחיל הדור החדש והקהל רוצה קונסולה חדשה אז הם קונים את מה שיש, גם אם זה חרא.. הם פשוט רוצים קונסולת דור הבא, וזה מה שמייקרוסופט עשו ובגלל זה הם הוציאו על זה הרבה כסף, אין תחרות אז כל הכסף מגיע אלייך. כנראה אותו דבר יקרה גם בקונסולה הבאה שלהם והם יתחילו עם הפרש גדול לעומת הקונסולות האחרות.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    סוני לא תוציא קונסולה בקרוב.. היא עם הפסדים ענקיים כרגע, הפיתוח של הקונסולה עלה הרבה יותר ואני בספק אם הם כיסו בכלל את ההוצאות על הפיתוח של הקונסולה.. אני בספק אם יהיה להם עוד כסף לפתח עוד קונסולה ולא לפשוט רגל אם הקונסולה לא תימכר כמו לחמניות חמות..

אני מהמר על 7-6 שנים..
    וה-WII כנ''ל...

שמתחיל הדור החדש והקהל רוצה קונסולה חדשה אז הם קונים את מה שיש, גם אם זה חרא.. הם פשוט רוצים קונסולת דור הבא, וזה מה שמייקרוסופט עשו ובגלל זה הם הוציאו על זה הרבה כסף, אין תחרות אז כל הכסף מגיע אלייך. כנראה אותו דבר יקרה גם בקונסולה הבאה שלהם והם יתחילו עם הפרש גדול לעומת הקונסולות האחרות.
    על מה אתה מדבר? סוני הם אימפריה, יש להם סכומי עתק, אין סיכוי שיפשטו רגל.

בכל אופן, הציפיות הן שמיקרוסופט תוציא קונסולה בערך ב 2011, וסוני ב 2012.

הצטרף בתאריך
    09.10.2008
    נכתב במקור על ידי Ic+E

אני מהמר על 7-6 שנים..
    וה-WII כנ''ל...

חחחח
    עלק יפשטו רגל
    סוני זו חברה ענקית והPS3 זה חלק קטן ממנה יא מצחיק.
    הם מוכרים מצלמות, צורבים, כונני בלו-ריי, מחשבים, טלוויזיות ועוד המון.
    המקסימום שהפסד מהPS3 יעשה להם זה דגדוג קל בקצה הזרת אחי.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    הם לא פשוטים רגל אבל הם בהפסדים ענקיים כרגע (לא ענקיים לעומת החברה, אבל ענקיים לעומת ההכנסות הצפויות מהקונסולה)...
    כשענף אחד מפסיד אין סיבה לפתח אותו ולכן לא נראה לי שיצא דור חדש עד שיהיה איזה חידוש שיאפשר להם לצפות לרווחים...

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    בעקרון ל PS3 אמורות להיות עוד משהו כמו 4-5 שנים טובות לפחות לפני שיהיה איזשהו מחליף. זה גם מאוד תלויי במה מייקרוסופט יעשו. אם מייקרוסופט יוציאו עוד שנתיים איזה קונסולה מהפכנית וכולם יעברו אליה אז לסוני תהיה בעיה, אבל אני לא ממש רואה את זה קורה. לדעתי הטכנולוגיה הנוכחית די מגיעה למיצוי עם יכולות ה PS3 שהוא מכשיר מאוד חזק. הדור הבא יהיה חייב להביא איזושהיא בשורה חדשה בתחום הגרפיקה, סביר להניח תלת מימד רציני והרבה יותר ריאליזם.
    לדעתי אבן הדרך הבאה של סוני תהיה להוציא PS3 דק כמו שהיה עם ה PS2 וכו'...

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    5 שנים

הצטרף בתאריך
    30.04.2008
    אני די בטוח שב-2011 או 2012 סוני יוציאו קונסולה חדשה אבל עם שיפורים מזעריים ועדיין ישארו עם בלו ריי והמעבד סל אבל ישפרו את שתיהם אבל לא יותר מדי.
    ויש גם שמועות שהם ילכו לכיוון ה-wii למרות שלא נראה לי שסוני תאכזב ככה את המעריצים שלה.
    ה-wii 2 לדעתי יקדים את זמנו ובגלל הרווחים של נינטנדו אין להם בעיה לפתח מכשיר חדש ובטח ישארו עם אותו קונספט אבל עד 2011 הם יוציאו קונסולה חדשה שפשוט יהיה לה כוח לגרפיקה יותר טובה אבל כמו שאמרתי עדיין השליטה תישאר כמו שהיא.אם כזה דבר באמת יקרה צפוים המון מעריצים של מייק' וסוני לעבור לנינטנדו כי זה יהיה אשכרה הקונסולה המושלמת עם גרפיקה חזקה ושליטה מיוחדת.אבל בטח היא תעלה כמו הסוני 3-משהו כמו 3000 עד 3500 לקונסולה.
    נערך לאחרונה על ידי tomer4321765; 12.10.2008 בשעה 15:51.

VGP ו-SHOPTO שולטים!!!!

הרשמה