תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אהלן,

לאחר הפוגה של כשנתיים, חזרתי למשחק בהצלחה. אני כבר ב-HELLFIRE, עושה מספר QUESTS, למרות שעם ה-QUEST HELPER זה פשוט שטויות לעשות QUESTIM, זה נותן לך את הנתונים המלאים, אפשר להגיד שזה CHEAT.

ב-PROFESSIONS, אני רואה שאני LEVEL 275 ב-Enchanting ו-LEVEL 300 ב-Herbalism

האם אני צריך להחליף ל-Alchmey?

עכשיו הבילד שאני צריך לעשות, אני משחק UNDEAD PRIEST, אני LEVEL 60, האם ללכת עד LEVEL 70 SHADOW? או המלצות נוספות....

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני ממליץ לך להשאר Shadow הרבה יותר קל לעלות כך.
    אם אתה רוצה לעלות כמה שיותר מהר אל תעשה דנג'נים בכלל, רק קווסטים, זה אולי קצת פחות כיף אבל אתה תגיע לרמה 70 מהר יותר (אני נהנתי גם רק לעשות קווסטים אבל יש כאלו שלא, זה עניין של העדפה)
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי Xaldin
    אני ממליץ לך להשאר Shadow הרבה יותר קל לעלות כך.
    אם אתה רוצה לעלות כמה שיותר מהר אל תעשה דנג'נים בכלל, רק קווסטים, זה אולי קצת פחות כיף אבל אתה תגיע לרמה 70 מהר יותר (אני נהנתי גם רק לעשות קווסטים אבל יש כאלו שלא, זה עניין של העדפה)
    מה לגבי המקצועות?

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תישאר עם המקצועות שלך. ench זה מקצוע מצויין בעיקר בשלב שאתה הולך להחליף את כל הציוד שלך כמה פעמים תוך זמן קצר ו herblism זה בכלל טוב, כיוון שהמקצוע החדש ידרוש שימוש בherbs כך שהמחירים של זה צפויים לקפוץ.
    וכן, הרבה יותר קל לעלות בתוך shadow, אני כן ממליץ לך לעשות מבוכים כיוון שרק כך תלמד את הדמות שלך בצורה טובה. זה אמנם לוקח יותר זמן, אבל חשוב לא פחות.

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    תשאר עם shadow , ותשאיר את המקצועות, enchanting יקח קצת זמן גם ב70 עד שתעלה לה 375 וherb כמעת בטוח עם העלית רמות זה יגיע ל375
    jezex : eize anashim mefagrim yesh be hul osim li pcw be de_any maze amapa azot?
    yoni : hhhhhhhhhhhh ya tambal ze kiilu kol a mapot shel de hhhhhhhhhhhhhh

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי Nukez
    תשאר עם shadow , ותשאיר את המקצועות, enchanting יקח קצת זמן גם ב70 עד שתעלה לה 375 וherb כמעת בטוח עם העלית רמות זה יגיע ל375
    אבל מה אני יכול לעשות עם HERBS...שכחתי כבר.

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    נכתב במקור על ידי jADAKISS
    אבל מה אני יכול לעשות עם HERBS...שכחתי כבר.
    אתה יכול למכור herbs בהרבה כסף תלוי בשרת, זה ישמש לך money proff בגלל שאתה לא alch
    jezex : eize anashim mefagrim yesh be hul osim li pcw be de_any maze amapa azot?

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי Nukez
    אתה יכול למכור herbs בהרבה כסף תלוי בשרת, זה ישמש לך money proff בגלל שאתה לא alch
    כמה כבר כסף זה???

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אם הוא העלה את הדמות הזו מרמה 1 ל60 סביר להניח שהוא יודע איך לשחק איתה, וגם אם לא, אני למשל עשיתי respec מretri לprot ברמה 70, אז בהתחלה עשיתי שנים שלושה דנג'נים לרמות נמוכות וכבר ידעתי פחות או יותר איך לשחק איתו, זה הרבה יותר מהיר ככה, וזה עדיף כי הרבה יותר כיף לשחק ברמה 70 מאשר ברמות 60-70
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    כמה כבר כסף זה???
    בשבוע האחרון עשיתי 2600 גולד, הרגתי המון פעמיים את העץ ב- skitties

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי Xaldin
    אם הוא העלה את הדמות הזו מרמה 1 ל60 סביר להניח שהוא יודע איך לשחק איתה, וגם אם לא, אני למשל עשיתי respec מretri לprot ברמה 70, אז בהתחלה עשיתי שנים שלושה דנג'נים לרמות נמוכות וכבר ידעתי פחות או יותר איך לשחק איתו, זה הרבה יותר מהיר ככה, וזה עדיף כי הרבה יותר כיף לשחק ברמה 70 מאשר ברמות 60-70
    שמע...ינואר 05, עבר המון זמן מאז. והתפלאתי שהחשבון לא נמחק.
    יש לי גם SHAMEN ברמה 55.
    מבחינת המשחק, אני כבר יודע איך לשחק עם ה-PRIEST, זה ממש קל שאתה SHADOW, שכחתי כמעט הכל לגבי המקצועות, ה-HERBS, אני צריך למצוא ואז מה?

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    שמע...ינואר 05, עבר המון זמן מאז. והתפלאתי שהחשבון לא נמחק.
    יש לי גם SHAMEN ברמה 55.
    מבחינת המשחק, אני כבר יודע איך לשחק עם ה-PRIEST, זה ממש קל שאתה SHADOW, שכחתי כמעט הכל לגבי המקצועות, ה-HERBS, אני צריך למצוא ואז מה?
    זה נותן לך אפשרות לעשות לזה herb ורק צריל ללחוץ וזה טוען ומוצא

הרשמה