תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    אני צייד ברמה 70
    http://www.wowarmory.com/character-s...emar&n=Byalick

נמצא בתהליך BG ארוך ומייגע ( ודי משעמם ) לצורך שידרוג שירון ונשקים

מה שאני לא מבין זה איך משיגים את מיומנות התנועה בקרבות...
    איך זה שהיריבים שלי מקפצים סביבי בשנייה הם מאחורי מצדדי אני לא מצליח ביכלל לפגוע בהם
    ממש מרקדים סביבי...והורגים אותי בתוך שניות
    האם זו מיומנות עם המקלדת ?
    האם זה גויסטיק מיוחד ?

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    סתם מיומנות עם המקלדת.
    אתה לא יודע לעשות את זה, כי התרגלת לעמוד במקום 70 רמות (:
    אל תדאג, מספיק אימונים, וזה יבוא לך.
    (ותגיד תודה שהורידו לך את הdead zone..)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עם צייד אתה לא אמור לקפץ מול מישהו. אתה אמור להיות עם עוד כמה שחקנים מאחורה.
    מה זה Dead zone?

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    כן....מה זה DEAD ZONE ? ומי הוריד לי אותו...?

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    wooty הרגת אותי XD
    dead zone- השימוש בנשקי זריקה, רובים, רובי קשת וקשתות דרש שתהיה במרחק מסוים מהמטרה, הכוונה במקרה זה שהיא לא שתהיה קרובה מספיק כדי לפגוע בה אלא שתהיה רחוקה מספיק כדי שתוכל לירות עליה, כלומר היה טווח מסוים שממנו היא נחשבה לקרובה מדי והוא היה נקרא הdead zone למשחת ההאנטרים הורידו את זה(דבר שנראה לי די הוגן עכשיו ברמה 70).
    והתזוזה של השחקנים היא על ידי שימוש במקלדת אין בזה משהו מדהים או כזה מדהים מבחינת סקילים melee שלא יודע לעשות את זה הוא קצת "מעופף" שאר הקלאסים לומדים את זה בעיקר בדרך הקשה של PVP.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    Krayot
    Dead zone זה המצב שבו אויב עומד מולך ואתה לא יכול לא לירות בו ולא לפגוע בו עם הנשק והורידו את זה.

ובקשר לPvP, אתה תלמד לבד איך לשחק תאמין לי, אולי יש כמה טריקים שתלמד מאנשים אבל הרוב יבוא לך לבד או מסרטים (warcraftmovies.com).
    האנטר יורה מרחוק ומן הסתם הוא צריך לשמור מרחק כדי לעשות damage ויש לך הרבה דברים שיעזרו לך לקחת את המרחק הזה, לדוגמא: Freezing/Frost trap, Wing clip, Scatter shot, Intimidation, Bestial Wrath, Concussive Shot וכו'.

באותו זמן שתלמד לשחק את הדמות שלך גם תבין איך דמויות אחרות מתנהלות ולאט לאט תבין מה זה בעצם PvP ואיך להשתפר.
    :O

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    אני לא כל כך מבין בהאנטרים, אבל אני יודע שהרבה מהם שמים לי frost trap + scatter shot, ואז אין לי כל כך דרך להתקרב אליהם חוץ מ blink, ויש לזה 15 sec CD. ואז הם מספימים עלי steady shot ופה או שם זורקים viper sting + arcane shot.

אני באופן אישי שחקן דיי מעפן, אבל בכל זאת הבנתי פה ושם מעט דברים.

יש משפט סיני עתיק שאומר שאם אין לך מה להגיד תמיד תגיד משפט סיני עתיק.

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    תודה לכל מי שענה!

מאוד עזר לי

הרשמה