תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    יאלה לפאבליק
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    טומי יש עוד איזה 5 שעות מה אתה בלחץ
    קח רגיעון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    אני משחק במחשב במהלך הצום...
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חח אורן
    מה אתה רציני?
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    חח אורן
    מה אתה רציני?
    בוא נגיד ככה תומר אם אתה צם כמו שצריך זה אומר שאתה צריך לשבת בבית בלי טלוויזיה בלי מחשב בלי ספר בלי עיתון בלי אוכל בלי שתיה - רק לשבת בבית וללכת לבית כנסת.
    גם אסור לך לגעת באשתך ולשחק עם הבת שלך אלא רק להתענות יום שלם - אם אתה לא עושה את זה אז הצום שווה לתחת מבחינת דתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    איש איש באמונתו ייחיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    בוא נגיד ככה תומר אם אתה צם כמו שצריך זה אומר שאתה צריך לשבת בבית בלי טלוויזיה בלי מחשב בלי ספר בלי עיתון בלי אוכל בלי שתיה - רק לשבת בבית וללכת לבית כנסת.
    גם אסור לך לגעת באשתך ולשחק עם הבת שלך אלא רק להתענות יום שלם - אם אתה לא עושה את זה אז הצום שווה לתחת מבחינת דתית.
    תאמת לא בדיוק נכון,אם אתה יודע שללכת לבית כנסת יגרום לך להיות רעב (מלשבת ולעמוד שוב וכל זה) יעשה אותך רעב עדיף שתישאר בבית תישן ולא תישבור את הצום

בכל מקרה צום זה לחלשים D:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    צום זה לחלשים? ROFL.
    איך הגעת למסקה המעוותת הזו?
    מי שלא צום הוא אדם שכביכול לא מאמין ומזדהה עם הדת היהודית , ובמחינתי הוא אפילו לא מסורתי.
    אדם שלא צם מבחינתי הוא אדם חלש :\
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    HeavenTear, לא אמרתי חובה ללכת לבית כנסת אבל כל מה שמותר לך לעשות זה לשבת בבית ולקרוא בתנ"ך או לשבת בבית כנסת - כמובן שאם אתה חולה או משהו אז בריאות קודמת לדת ואתה יכול לאכול ולשתות או לקחת תרופות.
    ----
    למה תומר אתה שומר שבת? אתה הולך כל בוקר לתפילה? אתה מניח תפילין אתה עושה תפילת ערבית?

אני לא מדבר על כל הדברים הקיצוניים כמו לבוש שחור של פינגווינים וכיפה אבל אתה מדבר פה על הזדהות עם היהדות שזה מינימום שמירת שבת אז אל תטיף לאף אחד על הזדהות עם הדת כשאתה עושה את המינימום שבמינימום - כאילו אם לצום פעם אחת בשנה ואז לשים זין על הדת כל שאר הימים זה גורם למישהו להרגיש שייך לדת אז זה עצוב מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2008
    אני צם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    צום זה לחלשים? ROFL.
    איך הגעת למסקה המעוותת הזו?
    מי שלא צום הוא אדם שכביכול לא מאמין ומזדהה עם הדת היהודית , ובמחינתי הוא אפילו לא מסורתי.
    אדם שלא צם מבחינתי הוא אדם חלש :\
    קודם כל בא אני יספר לך כמה דברים שאתה בתור מאמין קטן אולי לא יודע
    אבל שבת קודמת ליום כיפור מכיוון שחוץ מהצום יש את אותם נהלים והרבים משמעותיים יותר מאירועים חד פעמיים (ואני לא סתם אומר,באמת קבעו כך וגם כתוב ככה בתנ"ך אם אני לא טועה)

אז חבוב,אל תיתלהב לי שאתה צם אם אתה לא עושה את המינימום של המינימום בדת,הצום נועד רק כדי לסדר את הבעיות שיש לך עם "אלוהים" למעלה

ואני אומר שצום זה לחלשים מהסיבה הפשוטה שאני לא מאמין וכמו שאני רואה את זה החלשים מאמינים,וזאת דעה אישית שלי ובזה ניגמר העיניין

שתף ב-Google+

הרשמה