תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    התחלתי דמות חדשה (כרגע דרגה 25).
    בחרתי במקצוע Enchanter ורציתי לדעת אם יש מגבלות של הדרגה של הדמות לדרגה של המקצוע.

ב-LW אם אני לא טועה, בשביל להגיע לדרגות גבוהות ולהשתמש במוצרים שהמקצוע מייצר הדמות שלך צריכה להיות בדרגה מסויימת.

האם גם ב-Enchanter אני חייב להיות בדרגה מסויימת בשביל להשתמש ב-Enchant של דרגה גבוהה.

אני שואל בשביל לדעת אם כדאי לי להוציא סכומים גדולים של כסף בשביל לעלות את הדרגות של המקצוע ולשדרג את השריון שלי כבר בדרגות נמוכות.
    <

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יש enchants מרמה מסויימת שמתחילים להיות לרמה 35 ומעלה. אז כן, זה תלוי ברמה, למרות שזה פחות ממקצועות אחרים כמו LW.

מה שכן, את החומרים עצמם אתה מקבל מDisenchant של חפצים שאתה משיג - שלרוב מתאימים לרמה שלך.

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    אבל אם יש לו את הכסף,הוא יכול לקנות את החומרים,אבל עדיין צריך להיות רמה 35 ומעלה בשביל enchants מסוימים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אם אתה עושה חפצים לעצמך יש גם הגבלת רמה:
    5- apprentice (1-75)
    10- journeyman (75-150)
    20- expert (150-225)
    35- artisan (225-300)
    50- master (300-375).

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    מגבלת רמה 35 היא לא ממש בעיתית (עולים די מהר).

הבעיה היא הכסף שצריך להשקיע בכדי לעלות רמות מהר.
    <

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    ככה זה Enchanting, זה המקצוע הכי תובעני במשחק.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    wooty יקירי יש לך דמות עם BS 375 והתמחות מסוימת(armorsmith,weaponsmith)?
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    Krayot
    Blacksmithing היא בהחלט בין העבודות הכי קשות לעלות אם לא הכי קשה.
    בערך ב360 אתה חייב לקנות mats שיעלו מעל ל500g תלוי בAH של הסרבר, כשאתה מגיע ל370 אתה צריך לעשות farm לrecipe בinstance עם עוד 4 אנשים ואם יהיה לך מזל יפול לך בפעם ה5 שאתה עושה את הריצה.

שתבין, 10 skill זה 500g+
    ובכלל אם אתה רוצה ליצור נשק (Thunder - Deep Thunder - Stormherald) זה הוצאה מטורפת של כסף שאין בשום עבודה אחרת.
    :O

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Manqo
    Blacksmithing היא בהחלט בין העבודות הכי קשות לעלות אם לא הכי קשה.
    בערך ב360 אתה חייב לקנות mats שיעלו מעל ל500g תלוי בAH של הסרבר, כשאתה מגיע ל370 אתה צריך לעשות farm לrecipe בinstance עם עוד 4 אנשים ואם יהיה לך מזל יפול לך בפעם ה5 שאתה עושה את הריצה.

שתבין, 10 skill זה 500g+
    ובכלל אם אתה רוצה ליצור נשק (Thunder - Deep Thunder - Stormherald) זה הוצאה מטורפת של כסף שאין בשום עבודה אחרת.
    לגמרי, אני חושב שהוצאתי לפחות 3.5K על החרב המטופשת שלי

והmats שדיברת עליהם עולים לא 10 SKILL אלה משהו כמו 1K מינימום
    וזה היה משהו כמו 5K לפני הRAGESTEEL SET

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    ל10 skill points האחרונות שלי בBS פשוט עשיתי FELSTELL GLOVES ובמזל על כל זוג קיבלתי נקודה.
    stormherald בסוף התהליך המייגע עלה לי כ1.5K-1.6KG, שלא נדבר על העובדה ששיניתי את המקצוע מarmorsmith לweaponsmith שרק מחיקת המקצוע עולה 100G, הפסדתי שם עוד 100G משום שהיה לי רצון להכין את הDPS CHEST וטרחתי ללמוד אותם(כן עולה סביבות ה100G ללמוד להכין את שלושת האייטמים האלה).
    עוד חלק שהפריע לי היו המשימות עצמן עד שמאפשרים לך לקבל התמחות, נותנים לך שם רשימות דביליות במיוחד שיכריחו אותך בכל מקרה לגשת לAH ולהוציא איזה 200 גולד נוספים, אבל הכי חשוב לציין זה העובדה שאין לך שום תועלת כספית או תועלת נטו מזה, כלומר חוץ מstormherald שכבר לא יהיה שימושי אחרי הפאטץ' הקרוב פשוט אין שם כלום.
    לפחות בENCHANTING אתה עושה סכומי כסף גבוהים אחר כך שמכסים את ההשקעה.

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    ב enchanting לא עושים ממש סכומי כסף גבוהים. אם אתה מדבר על למכור enchants יקרים כמו mongoose אז זה בכלל לא ככה - אנשים מוציאים גם ככה סכומי עתק על ה enchants האלה והוא ייתן לך יותר מ-10G fee. לא שאני אומר שאי פעם מכרתי recipe כזה, אין לי שום אחד כזה מתקדם בכלל. אבל מספיק לראות ב trade את המחירים ולדעת. enchants זולים אולי מוכרים טיפה יותר, אבל 5G fee זה כלום. תאמין לי שגם לא מוכרים הרבה, אז לא מקבלים גם הרבה (הרי יש לך גם מתחרים שמוכרים enchants).

מילא, לעשות disenchant לכמה ירוקים זולים, ולמכור את ה mats ב AH, זה מביא יותר. 100G ל-15 דקות גג של עבודה. הבעיה, היא שאתה יכול לעשות את פעם ביום. אם תמשיך מעבר ל-15 דקות האלה, זה יעבור לאולי 10G ל-15 דקות. זה נקרא לעשות כסף?

BS מן הסתם דורש mining. ואם יש לך mining, אז אתה עף לך בכיף מעל outland ואוסף הרבה יותר mats, ואז אפשר למכור אותם בכיף בכמויות של זהב.

BS זה בהחלט המקצוע היקר ביותר אני חושב, אבל הוא גם בעקיפין יכניס לך גם כסף. אם אתה רוצה לומר שגם עם enchanting אפשר לקחת mining, אז זו תהיה בערך אותה הכנסה, לא?

יש משפט סיני עתיק שאומר שאם אין לך מה להגיד תמיד תגיד משפט סיני עתיק.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי Taniss
    wooty יקירי יש לך דמות עם BS 375 והתמחות מסוימת(armorsmith,weaponsmith)?
    האמת שלחברה שלי יש, אז אני יודע איך זה.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי מישהו עייף
    מילא, לעשות disenchant לכמה ירוקים זולים, ולמכור את ה mats ב AH, זה מביא יותר. 100G ל-15 דקות גג של עבודה. הבעיה, היא שאתה יכול לעשות את פעם ביום. אם תמשיך מעבר ל-15 דקות האלה, זה יעבור לאולי 10G ל-15 דקות. זה נקרא לעשות כסף?

BS מן הסתם דורש mining. ואם יש לך mining, אז אתה עף לך בכיף מעל outland ואוסף הרבה יותר mats, ואז אפשר למכור אותם בכיף בכמויות של זהב.

BS זה בהחלט המקצוע היקר ביותר אני חושב, אבל הוא גם בעקיפין יכניס לך גם כסף. אם אתה רוצה לומר שגם עם enchanting אפשר לקחת mining, אז זו תהיה בערך אותה הכנסה, לא?
    טוב נתייחס לזה ככה:
    1. החלק הראשון שציטטתי לזה התכוונתי שאתה עושה כסף בENCH
    2. אתה לא באמת משיג את כל הMATS לBS, רוב הMATS ברמה גבוהה הם בכלל לא Mines וגם אם כן תחשוב שכל JC ENGIN וסתם כל אחד שיודע שזה מקצוע שמביא כסף מתחרה איתך עליהם ככה שזה בכלל לא כזה קל לאסוף אותם. אני יתן לך דוגמא בhammersmith יש 1h mace שהMATS שלה כוללים
    20 Primal fire and primal earth
    וגם לא מעט khorium שממש קשה למצוא.
    כשאתה מעלה את הBS גם לא נשארים לך mines מיותרים למכור אז תוריד את הכסף מפה, אין לך דרך לעשות כסף בכלל כי אף אחד לא באמת קונה את האייטמים האלה ואם תנסה לקחת fee מסכן של 5G על משהו שעלה לך יותר מ300G רק ללמוד אותו יגידו לך לא תודה וימצאו BS אחר כי הרי הם כולם פלאדינים או לוחמים ומכיוון שיש רק כמה אפיקים מועילים בזה כמעט לכולם יש את המתכון הסוים הזה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי w00ty
    ככה זה Enchanting, זה המקצוע הכי תובעני במשחק.
    על מה לעזאזל אתה מדבר? המקצוע הכי קל והכי קל להחזיר את ההשקעה.
    מי שאומר שלא עושים כסף מהמקצוע הזה, לא מבין מהחיים שלו. לכו אתם לריצה לקאראזן ותברחו אחרי פרינס עם כל הDE

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    נכתב במקור על ידי Taniss
    טוב נתייחס לזה ככה:
    1. החלק הראשון שציטטתי לזה התכוונתי שאתה עושה כסף בENCH
    2. אתה לא באמת משיג את כל הMATS לBS, רוב הMATS ברמה גבוהה הם בכלל לא Mines וגם אם כן תחשוב שכל JC ENGIN וסתם כל אחד שיודע שזה מקצוע שמביא כסף מתחרה איתך עליהם ככה שזה בכלל לא כזה קל לאסוף אותם. אני יתן לך דוגמא בhammersmith יש 1h mace שהMATS שלה כוללים
    20 Primal fire and primal earth
    וגם לא מעט khorium שממש קשה למצוא.
    כשאתה מעלה את הBS גם לא נשארים לך mines מיותרים למכור אז תוריד את הכסף מפה, אין לך דרך לעשות כסף בכלל כי אף אחד לא באמת קונה את האייטמים האלה ואם תנסה לקחת fee מסכן של 5G על משהו שעלה לך יותר מ300G רק ללמוד אותו יגידו לך לא תודה וימצאו BS אחר כי הרי הם כולם פלאדינים או לוחמים ומכיוון שיש רק כמה אפיקים מועילים בזה כמעט לכולם יש את המתכון הסוים הזה.
    אולי אתה צודק, אבל אני דיי סבור שאתה סותר את עצמך. "רוב הMATS ברמה גבוהה הם בכלל לא Mines", וגם "כשאתה מעלה את הBS גם לא נשארים לך mines מיותרים למכור". אז רק שנייה, נשארים לך ores או לא? אם אתה לא משתמש בהם, תמכור אותם. אם אתה כן משתמש בהם, תשיג אותם ותכין איתם את מה שאתה צריך. ועד כמה שאני יודע, mining זה הדבר שמכניס הכי הרבה כסף (כל עוד אתה לא משתמש ב mats שלו) ואז אתה בא אלי ואומר לי "רוב הMATS ברמה גבוהה הם בכלל לא Mines". אז אני חושב שפה יש אי הבנה.

בכל מקרה, enchanting זה דיי זול להעלות, אבל הוא מכניס גרושים. BS קשה להעלות ברמות האחרונות, אבל לפי דעתי לטווח הארוך מבחינה כספית זה הרבה יותר משתלם (בשלב מסויים, לא תצטרך להכין חפצים מ BS).

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    הבלבול הוא באמת פאשלה שלי, התכוונתי שברמות נמוכות(כלומר לפני 375 וכן אני מתכוון 375) הMINES הם רוב הMATS אבל כשזה הופך לדברים מועילים זה לא רוב הMATS ובדרך כלל הMATS עולים סכומים אסטרונומים ובאופן כללי כל דבר קטן במקצוע הזה ברמות גבוהות עולה סכומים מגוכחים.
    אגב שDE מכניס יותר מmining, ושוב חוץ מהשניים שלושה חפצים שאתה מכין לעצמך פעם ב... אין פה שום החזר להשקעה.

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    DE מכניס יותר מ mining? אין לך מושג כמה שעות ישבתי מול ה auctioneer וסרקתי את כל ה AH בשביל כמה ירוקים מחורבנים, וזה באמת בקושי כסף. כל המדריכים להשגת כספים (אמנם השיטות ידועות, אבל הן דיי נכונות) מצביעות על mining + skinning או mining + herbalism כי mining מכניס הרבה יותר כסף.

בקשר לשאר, אני מסכים איתך.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תראה, זה תלוי. כמקצוע בפני עצמו enchanting זה לא מקצוע שמתאים לחרישת כסף.
    אבל אם אתה משלב את זה במשחק - חורש heroics וריידים, ומשיג חפצים לעשות להם DE, זה כסף לא רע בכלל. יש לי בסביבות ה17K זהב, וחלק לא קטן מזה בא מDE.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    על מה לעזאזל אתה מדבר? המקצוע הכי קל והכי קל להחזיר את ההשקעה.
    מי שאומר שלא עושים כסף מהמקצוע הזה, לא מבין מהחיים שלו. לכו אתם לריצה לקאראזן ותברחו אחרי פרינס עם כל הDE
    חחח, in every single pug

הרשמה