תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ובכן ידידי, מחר חל היום הקדוש בלוח השנה היהודי. כחלק חשוב מהיום הוא לעשות חשבון נפש. אני חושב לכולנו חשוב קצת לעצור את מהלך החיים הקבוע (והמהיר בד"כ) ולחשוב לאן אנו רוצים להתקדם בשנה הזו.
    יום כיפור הוא גם יום של חשיבה לאחור ורצון לסגור פרק של שנה בחיים שלנו בצורה טובה וללא חרטות. אולם לעיתים ישנם מעשים שאיננו שלימים איתם ועל כן עלינו להכיר בהם, להתחרט ולקבל לעתיד שלא לחזור עליהם.
    זה המקום בשבילכם לחלוק עימנו, אם אתם רוצים כמובן.

בנוסף אני רוצה לנצל במה זאת על מנת לבקש סליחה אם פגעתי במישהו במהלך השנה. אני יכול רק להעיד על עצמי שמעולם לא עשיתי זאת בזדון. אז אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו, ע"י תגובה עוקצנית או לא הולמת. אם שיניתי משהו שלא היה לרוחכם וחשתם נפגעים מכך.
    אני מתנצל אישית בפני גינק'ס אם הוא נעלב מזה שתיקנתי את השגיאות שלו, או אנשים אחרים.

גמר חתימה טובה לכולכם.

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    גמר חתימה טובה לכולם וסליחה במי שפגעתי

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני רוצה לבקש סליחה אם פגעתי במישהו במהלך השנה. אני יכול רק להעיד על עצמי שמעולם לא עשיתי זאת בזדון. אז אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו, ע"י תגובה עוקצנית או לא הולמת. אם שיניתי משהו שלא היה לרוחכם וחשתם נפגעים מכך.
    אני מתנצל אישית בפני חנן גם, אשר גנבתי לו את ההודעה לעיל מילה במילה. פשוט זה בדיוק מה שרציתי לומר, ולמרת שבוודאי יכולתי לנסח את זה באופן דומה, באמת שאין לי דרך טובה יותר לנסח את זה.

לכל מי שצם שיהיה לכם צום קל, ואם אתם לא צמים, אך אתם מכירים מישהו שצם, אל תתגרו בו במהלך הצום. אז גמר חתימה טובה לכולם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

אני סולח לכולכם.
    ובעזרת כוחותי הנבואיים אני עושה זאת גם מראש על כל בקשת סליחה שלא תבוא. <_<
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    גמר חתימה טובה לכם.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    אני צם באילת ~_~
    אמממ, אני רוצה לבקש סליחה עם פגעתי במישהו, אם כן, זה לא היה בכוונה.
    חתימה טוב לכולם, וצום קל.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אם פגעתי במישהוא בפורום הזה או בכלל באתר VG אני רוצה שהוא ידע שזה לא נעשה בכוונה או בזדון ואני מתנצל בפניו עמוקות.אני מצטער אם העלבתי מישהוא בתגובה עוקצנית כלפיו ואשתדל שדברים מהסוג הזה לא יקרו שוב.

גמר חתימה טובה לכולם וצום קל לצמים ביננו.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    למרות שמגרים אותי מכל הכיוונים עם נסיעות אופניים לתל אביב ונסיעה לעזריאלי,
    אני יצום כדי להתחיל התחלה חדשה ולנקות מצפון, תמיד עדיף להתחיל את השנה עם מצפון נקי.

מצטער מאוד עם העלבתי מישהו או פגעתי במישהו. זה לא היה בזדון.
    לא לגרות את מי שצם כי סך הכל צמים כדי לכפר על החטאים שזה בשביל כולנו.
    מישהו יכול להגיד לי מתי מתחילים לצום בדיוק?

צום קל ושנה טובה!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אני סולח לכולם, אני מבקש סליחה מכל מי שפגעתי בו השנה.

צום קל וגמר חתימה טבוה :]

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    גם אני מבקש סליחה מכל מי שהעלבתי בפורום, אבל האמתי אני לא מאמין בבלוף הזה שקוראים לו אלוהים כבר שנתיים
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    זה לא המקום והזמן לדיון תיאולוגי.
    אני מניח שלכל אחד פה בפורום יש את השקפת העולם שלו בנושאים האלה וגם בהעדר הסכמה קיים (וטוב שכך) כבוד הדדי לדרכו ואמונתו של הזולת.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    ושוב, מתי מתחילים לצום?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני רוצה לבקש סליחה מדניס דאייק שלא קניתי את TH.
    באמת שרציתי אבל הייתם צריכים לזרוק כל כך הרבה זין על המשחק?

אני גם רוצה לבקש סליחה שלא יצא לי להיות פה יותר מדי או לשחק עם כולם בLIVE בחודשיים האחרונים.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני רוצה לבקש סליחה אם פגעתי במישהו במהלך השנה. אני יכול רק להעיד על עצמי שמעולם לא עשיתי זאת בזדון. אז אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו, ע"י תגובה עוקצנית או לא הולמת. אם שיניתי משהו שלא היה לרוחכם וחשתם נפגעים מכך.
    אני מתנצל אישית בפני חנן ודין גם, אשר גנבתי להם את ההודעה לעיל מילה במילה. פשוט זה בדיוק מה שרציתי לומר, ולמרת שבוודאי יכולתי לנסח את זה באופן דומה, באמת שאין לי דרך טובה יותר לנסח את זה.

גמר חתימה טובה!
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    בנוסף אני רוצה לנצל במה זאת על מנת לבקש סליחה אם פגעתי במישהו במהלך השנה. אני יכול רק להעיד על עצמי שמעולם לא עשיתי זאת בזדון. אז אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו, ע"י תגובה עוקצנית או לא הולמת. אם שיניתי משהו שלא היה לרוחכם וחשתם נפגעים מכך.
    אני מתנצל אישית בפני גינק'ס אם הוא נעלב מזה שתיקנתי את השגיאות שלו, או אנשים אחרים.

גמר חתימה טובה לכולכם.
    כמובן שאני סולח לך חנן. וזה נעים שזכרת לבקש על זה סליחה ואני מאוד מעריך את זה.

אני גם מבקש סליחה מכל מי שמשהו שעשיתי בפורום הפריעה לו בדרך כלשהיא ופה זאת לא הייתה המטרה להפריע לכם.

אחר כך אני רוצה לבקש סליחה גדולה מחנן כי אני חושב שיש משהו שעשיתי שפגע בו בלי כוונה בדרך כלשהיא ואני מצטער אם זה כך.

אחר כך אני רוצה לבקש סליחה מSLYORI שאפילו שהצליח להוציא אפילו ממני צעד שונה ממה שאני בדרך כלל היתנהגתי עליו לא יפה ואורי אני מבקש סליחה כי זה לא היה בסדר מצידי.

אחר כך אני רוצה להיתנצל בפני דין כי אני הולך לשחק אם NOCWIS קאסל קראשרס אם האביר האדום מאחורי גבך!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למי ששאל על הצום הוא מתחיל ברבע לחמש

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני מבקש סליחה אם פגתי במשהוא בין בזדון ובין בשוגג.
    הסליחה העיקרית שלי היא ל FP שנתקע איתי ועם עוד כמה ילדים בטורניר halo
    (במפגש). הפעם אני יגיע יותר מוכן לטוניר.
    "מותו של אדם אחד הוא טרגדיה, מותם של מיליונים הוא סטטיסטיקה"- יוסף סטאלין.

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו פה בפורום
    לא ניסיתי לפגוע במישהו בזדון, אך אם כתבתי משהו פוגע בלי להתכוון, או הערה מיותרת או כל דבר אחר אני מצטער

גמר חתימה טובה וצום קל.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני מבקש סליחה מכל מי שפגעתי בו.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman
    למי ששאל על הצום הוא מתחיל ברבע לחמש
    הו תודה לאל! לרגע חשבתי שאתם לא קוראים הודעות של אחרים אלא פשוט מוסיפים את שלכם.

הרשמה