תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    שלום קוראים לי דיאן אני משחק ET דיי המון זמן אני המון בקהילה אבל יש שם בעיה חמורה, האדמינים.

יש 2אדמינים אשר לא עושים כלום חוץ מלהציק לאנשים אחרים ולעשות שטויות להנאותם האישיות.

דורון - mui ו טל - beeri

אין לי מושג איך לאנשים כאלה מגיע אדמין. הם תמיד נעולים בחדרים אשר רק לאנשים מוסיימים יש סיסמה. (טל הוא מנהל הקהילה) ואין דרך להגיע אליו ו/או לשלוח לו פייג' ו/או צ'אט פרטי.

אין עזרה כל-כך לקהילה במצב שקורה משהו דחוף (שרת נפל או משהו דומה)
    קיקים ו/או באנים לכל בן-אדם אשר "הפריע"

כאשר בן-אדם אשר אדמינים לא מכירים שואל שאלה שבישבילם היא טיפשית... המשתמש מקבל קיק ו/או באן עם הסיבה. "חפרן".

אנא עשו משהו לגביי הקהילה. כרגע יש שם 3אנשים אשר אחראיים
    beeri
    Doron
    Necromancer

והיחיד אשר עוזר הוא נקרומנסר.
    אנא טפלו בנושא.

נ.ב
    יש המון תלונות לגבייהם בתוך הפורום של ET עצמו... כל מה שצריך זה לראות ולבדוק.

תודה רבה.
    Dian.

הצטרף בתאריך
    18.05.2007
    עיר
    גדשג
    זה נכון ביותר בVENT טל ודורון סוגרים לאנשים חדרים בלי סיבה בכלל

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אין לי מושג בקשר לסגירת חדרים..אבל מי שרוצה את בארי יכול להוריד מיירק ולרושם שם את הכינוי שלו

VG|beeri וזה ישלח לו הודעה קולית

באמת יש בקהילה בעיות,אבל לא עם בארי אלה עם דורון
    לפניות: [email protected]

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    מתן אני שולח לברי הודעות ולא מקבל שום תגובה והוא בעצמו אמר שיש לו בעיה במירק...

המון חדרים נסגרו ללא סיבה..

אתה אומר שאתה רואה את דורון כבעיה ואני אומר שאני גם רואה את ברי בתור אחד שלא עושה כלום מלשבת באיזה ערוץ של אדמינים עם חסימת פייג'ים וצ'אט.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אני שוב חוזר ומדגיש לגבי נעילת שרתים אתה לא צריך לא את דורון ולא את ברי יש אנשים שנועדו לנול לך שרתים וזה אני ובליטז...

לגבי הונט אותו דבר שלח הודעה למי שבוויס במירק והוא יפתח לך חדר...

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    א. מי אתה?
    ב. האם איי פעם דיברת איתי?
    ג. אני לפעמים משחק בפאב ואני כן מכיר אנשים שם מתן דודו ועוד והם סבבה
    עזרתי להים הרבה בחיים לא שלחת לי הודעה במירק או רשמת משהו בקומנט או אימייל שאני זמין שם כל היום

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי dian29
    שלום קוראים לי דיאן אני משחק ET דיי המון זמן אני המון בקהילה אבל יש שם בעיה חמורה, האדמינים.

יש 2אדמינים אשר לא עושים כלום חוץ מלהציק לאנשים אחרים ולעשות שטויות להנאותם האישיות.

דורון - mui ו טל - beeri

אין לי מושג איך לאנשים כאלה מגיע אדמין. הם תמיד נעולים בחדרים אשר רק לאנשים מוסיימים יש סיסמה. (טל הוא מנהל הקהילה) ואין דרך להגיע אליו ו/או לשלוח לו פייג' ו/או צ'אט פרטי.

אין עזרה כל-כך לקהילה במצב שקורה משהו דחוף (שרת נפל או משהו דומה)
    קיקים ו/או באנים לכל בן-אדם אשר "הפריע"

כאשר בן-אדם אשר אדמינים לא מכירים שואל שאלה שבישבילם היא טיפשית... המשתמש מקבל קיק ו/או באן עם הסיבה. "חפרן".

אנא עשו משהו לגביי הקהילה. כרגע יש שם 3אנשים אשר אחראיים
    beeri
    Doron
    Necromancer

והיחיד אשר עוזר הוא נקרומנסר.
    אנא טפלו בנושא.

נ.ב
    יש המון תלונות לגבייהם בתוך הפורום של ET עצמו... כל מה שצריך זה לראות ולבדוק.

תודה רבה.
    Dian.
    שלום דיאן אני זה MUI אני משחק בET מהרגע שהוא יצא (5 שנים קצת) ומעולם לא שמעתי עליך
    איך בדיוק אני מציק לך בונט אם אני נמצא נעול כל הזמן החדר שלי?
    האנשים שנעולים איתי בחדר זה חברים שלי אני לא מעוניין שילדים שאני לא מכיר יכנסו אלי לחדר ויתחילו לבלבל לי במוח על דברים שהם לא יודעים.

ברגע ששרת נופל לא עובר יותר מ20 שניות עד שהוא עולה מחדש (אתה מוזמן למדוד לי)
    לגבי הונט אין לי גישה להרים אותו, אני שולח מייל לVG ואם הם פנויים הם מרימים אותו באותה הרגע. (סליחה שאני לא מרים לך את הונט ב4 בלילה)

כל בן אדם שפנה אלי איפעם קיבל תשובה, ואתה יכול להיכנס למירק ולשאול שם אנשים מי עוזר להם עם כל הבעיות שלהם.

נקרומסנר הוא לא מנהל הוא מתחזק שרתים והוא נמצא פה רק בסופי שבוע לכן הוא לא יכול לעזור לך.
    אבל אם היית מספיק חכם היית יכול לבדוק לבד בפורום של ET ויש שם מדריכים על כל המשחק, כל הבעיות שיש בו, מירק וונט
    מה שמצריך אותך זה רק לשבת ולקרוא אבל אתה בטח ילד קטן חסר סבלנות שרגיל שהכל בא אליו והוא לא צריך להתאמץ.

אין תלונות עלי במשך די הרבה זמן אז אין לי מושג על מה אתה מדבר

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    יותר מדי ETPUB

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    1)השם שלי בדוי.
    2)נמחקו המון חדרים סתם.
    3)אני לא היחידי שמתלונן.
    4)היחידים שאומרים שאני לא צודק הם החברים שלך (דורון) ושל ברי.
    5)המון אנשים מתלוננים על-כך שקיבלו באנים מתלוננים (אדג' שאומר את זה מלא, תומר ועוד כמה).

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Legend
    שלום דיאן אני זה MUI אני משחק בET מהרגע שהוא יצא (5 שנים קצת) ומעולם לא שמעתי עליך
    איך בדיוק אני מציק לך בונט אם אני נמצא נעול כל הזמן החדר שלי?
    האנשים שנעולים איתי בחדר זה חברים שלי אני לא מעוניין שילדים שאני לא מכיר יכנסו אלי לחדר ויתחילו לבלבל לי במוח על דברים שהם לא יודעים.

ברגע ששרת נופל לא עובר יותר מ20 שניות עד שהוא עולה מחדש (אתה מוזמן למדוד לי)
    לגבי הונט אין לי גישה להרים אותו, אני שולח מייל לVG ואם הם פנויים הם מרימים אותו באותה הרגע. (סליחה שאני לא מרים לך את הונט ב4 בלילה)

כל בן אדם שפנה אלי איפעם קיבל תשובה, ואתה יכול להיכנס למירק ולשאול שם אנשים מי עוזר להם עם כל הבעיות שלהם.

נקרומסנר הוא לא מנהל הוא מתחזק שרתים והוא נמצא פה רק בסופי שבוע לכן הוא לא יכול לעזור לך.
    אבל אם היית מספיק חכם היית יכול לבדוק לבד בפורום של ET ויש שם מדריכים על כל המשחק, כל הבעיות שיש בו, מירק וונט
    מה שמצריך אותך זה רק לשבת ולקרוא אבל אתה בטח ילד קטן חסר סבלנות שרגיל שהכל בא אליו והוא לא צריך להתאמץ.

אין תלונות עלי במשך די הרבה זמן אז אין לי מושג על מה אתה מדבר

רק אני ראיתי פה משהו חשוד? ?!!? אנשים ציטוט

"האנשים שנעולים איתי בחדר זה חברים שלי "

דורון אז אחריי הכל ....אתה כן אוהב אותנו וכן רואה בנו חברים שלך ואם הייתי איתך בחדר נעול אז כדברייך אני חבר שלך...דורון......סוף סוף.....חבר יקר.. כולנו חברים שלך

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי dian29
    1)השם שלי בדוי.
    2)נמחקו המון חדרים סתם.
    3)אני לא היחידי שמתלונן.
    4)היחידים שאומרים שאני לא צודק הם החברים שלך (דורון) ושל ברי.
    5)המון אנשים מתלוננים על-כך שקיבלו באנים מתלוננים (אדג' שאומר את זה מלא, תומר ועוד כמה).
    השם שלך בדוי כי כנראה אתה ציטר שהורחק
    חדרים לא נמחקו סתם, יהיה סיבה לפתוח לך חדר יהיה לך חדר
    רק אתה מתלונן
    החברים שלי משחקים איתי גם 5 שנים ולא שחקני PUB כמו שנמצאים פה בקושי חודש ולא יודעים כלום
    אדג' נתפס על ציטים לא פעם ולא פעמיים, תומר שחקן PUB לכן אני לא מביא לא חשיבות

יש דרך לעשות כל דבר אני ראיתי והפקתי לקחים, החג יעבור ותראה כמה יהיה לך להתלונן
    נערך לאחרונה על ידי Legend; 08.10.2008 בשעה 21:04.

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    אני לא צ'יטר שהורחק...
    תגיד לי למה החדרים שאמרתי נמחקו...
    אני לא היחידי שמתלונן כי עובדית שבראש ההודעה יש עוד אנשים
    כמו שאמרתי רק לחברים שלך יש חדרים ורשות להכנס לחדרים.
    עם אדג' נתפס זה דיי מוזר שהוא תמיד בוונט ואתם מזמינים אותו לדוטה.
    אתה עכשיו ממש יוצא לא הוגן... עם מישהו לא משחק במוד שלך הוא פחות חשוב לקהילה..

מעניין גם מי מחק את כל חדריי הפאבליק...

נערך לאחרונה על ידי dian29; 08.10.2008 בשעה 13:53.

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    עיר
    חדרה
    אני בבאן דורון ממתי?
    אתה מחקת לי חדר מהסיבה:"עמדת לידי" בדוטה אז אל תחפור.
    אני נתפסתי על צ'יטים? מתי? לפני שנתיים? ביקשתי הזדמנות שניה ולא נגעתי בזה שוב אף-פעם.
    נורא מעניין אותי איפה כל ערוצי הפאבליק גם...

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    חדרי הפאבליק נמחקו מסיבה מסוימת
    כרגע אין לנו צורך בחדרי פאבליק כי אנשים לא קשורים לקהילת איטי נמצאים בוונט
    בכל מקרה החדרים נמחקו כי אנשים סתם מבקשים חדרים
    אז אנחנו מוחקים כל כמה זמן 10-15 חדרים ופותחים 4-5
    אני אפילו לא יודע מי אתה אז אני לא יתיחס אליך בכלל

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    עיר
    חדרה
    אהה שכחתי... לשחק דוטה זה קשור לET אבל לשחק במוד שונה זה לא טוב...
    הבנתי..

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    לפני 4 חודש לא היו חדרי פאבליק בונט בכלל בגלל סיבות מסויימות שאני לא צריך לפרט לך
    ניסינו משהו לבקשת שימעון, וזה לא הועיל בכלל ולכן זה נמחק
    יש סיסמא על החדר שלי כי אני לא רוצה שאנשים יכנסו לשם, אני חוסם פייגים ופירבט צט כי אתם שולחים בלי סוף
    רוצה משהו תשלח הודעה פרטית דרך הפורום

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    טוב מה נסגר? זה מקום של תלונות והיחידים שאומרים פה משהו אלא אנשי הקהילה... איפה האחראיים למקום הזה?

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי ResiZ
    יותר מדי ETPUB
    פחות מדי מוח
    לפניות: [email protected]

הרשמה