תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קליף בלזינסקי, האיש שעומד מאחורי Gears, הודיע שהוא לא מוכן לראות חברה אחרת מפתחת במקביל לאפיק כותרים של גירס.
    הוא כנראה מתייחס בעיקר למשחקים כמו COD5 או FC2 שהולכים להתחרות בגירס בעונה הקרובה. הוא ואומר שכששתי מפתחות עובדות על המשחק במקביל, משהו בו נפגע או "מאבד מהנשמה שלו" כשהמפתחת החדשה באה וממשיכה אותו.
    "We’ve got a lot of ideas about where the franchise will go. But sometimes I feel a franchise loses something when it’s shifted off to another shop. You get the primary studio that really understands about the franchise, and sometimes the other studio that takes it over can do well, but there’s something lost in translation, like the game’s soul has gone."
    יחסי ציבור לגירס, או תחושת בטן נכונה?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    קליף בלזינסקי, האיש שעומד מאחורי Gears, הודיע שהוא לא מוכן לראות חברה אחרת מפתחת במקביל לאפיק כותרים של גירס.
    הוא כנראה מתייחס בעיקר למשחקים כמו COD5 או FC2 שהולכים להתחרות בגירס בעונה הקרובה. הוא ואומר שכששתי מפתחות עובדות על המשחק במקביל, משהו בו נפגע או "מאבד מהנשמה שלו" כשהמפתחת החדשה באה וממשיכה אותו.

יחסי ציבור לגירס, או תחושת בטן נכונה?
    הבעייה שגירס הוא משחק חסר נשמה, קשה להתחבר אליו.

אבל מה זה משנה, אין שום צורך ביותר ממשחק גירס אחד בשנה או בשנתיים. כל עוד גם השני ואילו שאחריו ימשיכו להיות איכותיים כמו הראשון (לא שיש ספק).

סתם מנסה לעשות רעש ולעקוץ כפי שרמזת גם אתה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש אפשרויות שהוא מדבר על 2 דברים. או הסגירה של אנסמבל וכמו שנדב הביא שהצוות יעלה רעיונות ואחרים יפתחו. או השמועה שדיברה על זה שEA רוצה לקנות אותם ואז יהיה כמו עם COD שיש משחק כל שנה על אותו מותג.
    בכל מקרה זה בעיקר לנגח את COD5 שיוצא עכשיו כמו שאמרתם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הזיכיון גירס לא שייך למיקרוסופט ממילא כך שאם EA יקנו אותם הם לא יוכלו לעשות משחקי גירס כך או כך?
    בכל מקרה מצחיק שהוא אומר את זה כשהם נתנו לPEOPLE CAN FLY לפתח את גירס לPC עם אקט חדש לגמרי.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הזיכיון גירס לא שייך למיקרוסופט ממילא כך שאם EA יקנו אותם הם לא יוכלו לעשות משחקי גירס כך או כך?
    בכל מקרה מצחיק שהוא אומר את זה כשהם נתנו לPEOPLE CAN FLY לפתח את גירס לPC עם אקט חדש לגמרי.
    עד כדי כך מצחיק שהוא החליט לפני כמה חודשים, או לפחות יצא בהצהרה שטעות מסוג זהלא תחזור עם גירס 2?

דווקא הבן אדם הוכיח שהוא עומד מאחורי הדברים שלו, אם כבר משהו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    עד כדי כך מצחיק שהוא החליט לפני כמה חודשים, או לפחות יצא בהצהרה שטעות מסוג זהלא תחזור עם גירס 2?

דווקא הבן אדם הוכיח שהוא עומד מאחורי הדברים שלו, אם כבר משהו.
    הוא הצהיר שהוא לא רוצה גרסת PC, לא שהוא לא רוצה שחברה אחרת תגע במוצר שלו.

גירס לPC הוא המוצר הכי טוב שהוא יכל להיות.
    כלומר הוא שווה ערך לגרסת ה360 רק עם שליטה טיפה פחות מתאימה אבל זאת הפלטפורמה אז אין מה לעשות, גם נוסף ACT שלם, עוד מפות מולטי ועורך שלבים.
    אני חושב שPEOPLE CAN FLY עשו עבודה מצויינת עם הפורט.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הוא הצהיר שהוא לא רוצה גרסת PC, לא שהוא לא רוצה שחברה אחרת תגע במוצר שלו.

גירס לPC הוא המוצר הכי טוב שהוא יכל להיות.
    כלומר הוא שווה ערך לגרסת ה360 רק עם שליטה טיפה פחות מתאימה אבל זאת הפלטפורמה אז אין מה לעשות, גם נוסף ACT שלם, עוד מפות מולטי ועורך שלבים.
    אני חושב שPEOPLE CAN FLY עשו עבודה מצויינת עם הפורט.
    בתור מי ששיחק בגירסת המחשב של גירס - הפורט מעולה, גרפיקה ללא ספק טובה יותר, השליטה מעולה אם אתה לא רגיל לשלט ה360, רק כפתור אחד מעט מעצבן ובאמת יש שלבים נוספים ותוספות...
    ואם אתה ממש לא אוהב את השליטה - יש אפשרות להשתמש בשלט ה360 במחשב, כך שגם זה לא חסרון. אני אישית שיחקתי ב-2 האופציות והיות ואני רגיל מאוד לFPS במחשב - העדפתי את הכיוון איתו, למרות שזה עשה את המשחק באמת הרבה יותר קל, גם ברמות הקשות.

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    הוא ביקש שלא יקראו לו יותר קליפי B
    הוא אמר שצריך להתחיל להתבגר....
    נערך לאחרונה על ידי הראל גור; 07.10.2008 בשעה 20:17.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי הראל גור
    הוא ביקש שלא יקראו לו יותר קליפי B
    הוא אמר שצקיך להתחיל להתבגר....
    למי יש כוח להגיד קליפורד בלזינצקי?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הוא הדוגמא לילד כאפות שאח"כ כולם רוצים להיות חברים שלו..

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מעניין אם הוא עשה ניתוח פלסטי באף. האף שלו נראה כאילו פגעה בו רכבת.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    "קול טריין"!!!

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הוא הדוגמא לילד כאפות שאח"כ כולם רוצים להיות חברים שלו..
    ראיתי פעם תמונה שלו שהם המציאו תמשחק...
    הם היו חננות עם משקפיים ... תראו אותו עכשיו!!
    מליונר..

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני מסכים עם הבחור לגמרי, ברגע שמשחק עובר מחברה לחברה התחושה משתנה, זה כבר לא אותו משחק, מצד אחד זה טוב, כי זה מרענן, המשחק לא נראה אותו דבר כמו קודמו, אבל מצד שני הרבה דברים שהיו טובים והיו אמורים להשאר כבר לא מרגישים אותו דבר.
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    דוד45? מאיפה אתה מביא את התמונות המפגרות האלה?

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    למה מפגרות, דווקא חמודות, זה של אח הקטן שלי, זה מאיזה סדרה או משו, זה עדיף מאשר שאר חמישים התמונות של האוגרים שיש לאח שלי, חשבתי אולי באמת אני יחליף את האווטר

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אני אומר את זה כי לא מזמן החלפת לאיזה מישהו כזה מוזר, ומקודם היה לך כלב כזה לא?

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    זה התמונות מהסדרה בערוץ הופ נראה לי... שון הכבשון!

"שון הכבסון! שון הכבסון! עושה שטויות ו"מרדפים?" מול השעון"
    פעם ראשונה חשבתי שהם אמרו שון הכוסון.

אח שלי רואה את זה.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי הראל גור
    אני אומר את זה כי לא מזמן החלפת לאיזה מישהו כזה מוזר, ומקודם היה לך כלב כזה לא?
    מקודם היה לי חזיר כדי להראות ל F.P ואז שכחתי לשנות, והיה לי באמת כלב, הוא גורם להראות לאווטר חכם, אבל זה גם אווטר טוב לא פחות מהכלב.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    סתם, נחמדות התמונות

הרשמה