תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    למען הסדר הטוב,
    הינה רשימת המנהלים של קהילת 2004:

תומר KRIZZ
    בני AKINATOR
    גל KOFTAILANDI
    משה AKUTZKI
    דניאל DANIEL (הגנה לא ניהול)
    ושיהיה בכיף
    נערך לאחרונה על ידי Moshee; 15.10.2008 בשעה 13:55.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אני נועץ.
    כל הערה טענה, מענה.
    לכאן.
    ולדניאל יש הגנה :]
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    daniel = sissy ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    ציטוט מהיאסקיו

Tommy :
    אני שם לך אדמין היום בכל שרתי 2004
    Shay:
    סבבה אחי =]

----------
    אני מחכה כבר 3 חודשים <:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי shlomi_
    daniel = sissy ?
    אפשר לקרוא לזה ככה.
    הוא בעצם סיסי2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    פארדון?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    אפשר לקרוא לזה ככה.
    הוא בעצם סיסי2.
    דווקא זה מתאים לך. אפס

וטוב שירד לך האדמין תודה לאל
    נכתב במקור על ידי Shuby
    מזל טוב בחור !!!
    גם אני אוהב אותך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי daniel.
    דווקא זה מתאים לך. אפס

וטוב שירד לך האדמין תודה לאל
    חח יא ילד מסכן נכנס לאדמין מתחיל לקלל כאילו לא יכולים לעשות לך כלום ובסוף קיבלת באן אז שתוק ילד טמבל.
    אני לא זה שקיבל אדמין בלי יכולות כדי שלא יעיפו אותי מהשרת - אלא זה אתה שתומר מתייחס אליו כמו אל סיסי, אז לך תבכה לו עוד במסנגר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תכלס דניאל

אתה ירדת לרמה הכי נמוכה שאפשר.... לא צריך להיות גאון בשביל לנחש שתומר הביא לך הגנה רק כי שיגעת אותו כל הזמן במסנ/אייסיקיו שאתה מסכן ובועטים אותך בלי שעשית כלום :<~ בתכלס גם תומר יודע את האמת אבל בידיוק כמו בקייס של סיסי אתה חופר וחופר ולא מפסיק עד שאתה מקבל את מה שאתה רוצה

ועכשיו אתה מנצל את ה"הגנה" שלך בשביל לעשות שרירים מול האדמינים, לקלל ולעשות פרנציפים כמו בימים הטובים בלי לקבל קיק, מזכיר לי מישהו רק שהוא עוד עשה את זה בקלאסה

תתבגר אחשי

ד"א הניחוש שלי הוא שתומר התנה את החצי-אדמין שלך בזה שתרביץ לפחות 50 הודעות ביום, פשוט עצוב שאתה משקיע רק בשביל שתוכל להציק לכולם בשרת.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    גיא זה לא ניחוש :\
    ואין שום פסול בלהיות חלק מהקהילה. דניאל בחור חביב, שתכירו אותו תבינו :|
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    גיא אתה בכלל מסכן מה אתה מדבר ROFL מבקש מחברים שלו להתקשר אליי RFOLRFOL

וחן , עובדה שאין לך אדמין כי אתה אפס ופאג. אז סתום , וההתיחחסות הזאת היא רק אל שניכם כי לשניכם מגיע התייחסות כזאת.
    חוץ מכם , לכולם אני בסדר כי כולם בסדר.. ו JOKER MET LALALA

בי אחי
    נערך לאחרונה על ידי daniel.; 07.10.2008 בשעה 08:23.
    נכתב במקור על ידי Shuby
    מזל טוב בחור !!!
    גם אני אוהב אותך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    "אאאבבבלל מממממה עששיתי"

ROFFLFFLFL

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    לדעתי מכל הרשימה רק למשה וקוף תאילנדי צריך להיות אדמין..
    את משה אני מכיר אישית והוא עושה עבודה טובה.את קוף תאילנדי אני לא מכיר, אבל הוא היחיד משאר האנשים ברשימה שלא עושה שטויות ביומיים ורבע שאני משחק.
    אני לא יודע איך ומי בוחר את האדמינים האלו אבל לפי ההיכרות הקצרה שלי הם עושים יותר בלאגן מסדר.

ד"א גיא.. מה היה הקטע אתמול שהם שיחקו LMS, נכנסת באמצע וסיימת את המשחק?
    עד כדי כך רצית לשחק..?
    נערך לאחרונה על ידי Amnesia; 07.10.2008 בשעה 11:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    מצחיק שאתה מביע דיעה על התפקוד של האדמינים כשאתה חלק מהקהילה בידיוק יומיים, מצחיק עוד יותר שאתה אומר ש"משה עושה עבודה טובה" כשהוא גם כן נהיה אדמין רק לפני שבוע.

מה שאני עשיתי בשביל הקהילה הזאת מעטים מאוד עשו, ואני אשמח אם לא תדחוף תאף שלך כי אתה לא נמצא פה מספיק זמן בשביל לשפוט מי מהאדמינים עושה עבודה טובה או לא, והדיעה שלך כרגע לא מעניינת אף אחד.

לגבי אתמול תומר התקשר אליי ואמר לי לבוא לשרת כי משחקים CTF ושהוא כבר נכנס, פשוט זרזתי קצת את העניינים זה כולה LMS, חוץ מזה raziel הוא חבר טוב שלי ואני חושב שכואב לו על הקיק הרבה פחות מלך, כשאתה לפי מה שאני זוכר היית בחוץ הרבה לפני שנכנסתי ביחד עם עוד 6 או 7 אנשים, חוץ מזה גם אם לא הייתי מפסיק תמשחק הוא היה נגמר תוך גג דקה, אז למה להיות קטנוני?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    Amnesia, בוא נגיד את זה ככה - כל צוות הניהול עושים פחות בלאגן מתומר אבל לא משנה..

אגב דניאל יא טמבל הסיבה היחידה שאין לי אדמין זה כי אני היחיד שמוכן אשכרה להגיד לתומר שהוא טועה ובגלל שתומר בן 27 עם בגרות של בן 4 הוא ישר חושב שבא לי לדקור אותו.
    אז כן דניאל אתה עדיין ילד מסכן וקטן לך שחק TF2 אולי שם מישהו ירכוש לך טיפה כבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    כיף ריבים מטופשים בדיון מידע נעוץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    כאילו זה לא קורה כל יום אה...?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    מצחיק שאתה מביע דיעה על התפקוד של האדמינים כשאתה חלק מהקהילה בידיוק יומיים, מצחיק עוד יותר שאתה אומר ש"משה עושה עבודה טובה" כשהוא גם כן נהיה אדמין רק לפני שבוע.

מה שאני עשיתי בשביל הקהילה הזאת מעטים מאוד עשו, ואני אשמח אם לא תדחוף תאף שלך כי אתה לא נמצא פה מספיק זמן בשביל לשפוט מי מהאדמינים עושה עבודה טובה או לא, והדיעה שלך כרגע לא מעניינת אף אחד.

לגבי אתמול תומר התקשר אליי ואמר לי לבוא לשרת כי משחקים CTF ושהוא כבר נכנס, פשוט זרזתי קצת את העניינים זה כולה LMS, חוץ מזה raziel הוא חבר טוב שלי ואני חושב שכואב לו על הקיק הרבה פחות מלך, כשאתה לפי מה שאני זוכר היית בחוץ הרבה לפני שנכנסתי ביחד עם עוד 6 או 7 אנשים, חוץ מזה גם אם לא הייתי מפסיק תמשחק הוא היה נגמר תוך גג דקה, אז למה להיות קטנוני?
    זה בדיוק הנקודה, אני חלק מהקהילה יומיים ואני כבר רואה איך הכל מתנהל פה.. קצת עצוב לא?
    גם אם משה קיבל אדמין אתמול זה לא משנה את העובדה שאיפה שהוא נמצא הוא עוזר ועושה דברים שאף אחד אחר לא עושה. אם זה ב 99 או אם זה 2004 זה משנה?
    אני יודע שמה שהוא עשה שם הוא יעשה בדיוק פה. זה שהוא עבר ל 2004 זה אומר שהוא יהיה אדמין גרוע? לא נראה לי...

Krizz כתב:
    אני נועץ.
    כל הערה טענה, מענה.
    לכאן.

הגבתי. כנראה למישהו כן מעניין לא?
    ואם לא אז המצב בקאנטים לא ככה? לא איכפת לכם מאף אחד ומה אחרים חושבים? ובמיוחד החדשים?
    ועוד הכי בושה שאדמין אומר את זה... הפוך על הפוך.
    לך הכי צריך להיות איכפת מה הולך פה ובמה אפשר להשתפר. אני פעם בתור אדמין הגבתי כמו שאתה הגבת כרגע בפורום שאמרתי שלא איכפת לי?
    אתה רק מחזק את הנקודה שלי, תודה.

לגבי מה שהיה ב LMS אני עם כל ה 50 שנים בתור אדמין שלי בחיים לא עלה אפילו בדעתי לעשות כזה דבר.. למה? לא רק שזה לא מתפקידי אלה עוד בכלל לעשות כרצוני הפרטי בשרת שנועד לקהילה? עשה טובה...
    העובדה שהייתי בחוץ לא משנה כלום פה, העניין הוא שלא היית צריך לעשות מה שעשית.
    נערך לאחרונה על ידי Amnesia; 07.10.2008 בשעה 14:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    קודם כל לא מבין את הקטע שחברי TL באים ואחרי יום מתחילים להתלונן על כל מנהל אפשרי.. הקהילה הזאת בנויה באופן שאתם לא רגילים לה ואתם עוד תלמדו ותראו שמי שהכי לא שם זין זה תומר והוא חופשי מעביר מפות באמצע ועושה ריסט כי הוא נהרג.

כמו כן לא כל מנהל חייב להשקיע בכל האספקטים של הקהילה, מה אתה חושב שאם אתה מקבל פיקוח בפורום אתה חייב לעזור גם במשחק ולהשקיע שם? לא! אתה צריך לדאוג לסדר בפורום ולעזור מידי פעם אם צריך, אבל מה שקורה במשחק ואיך אתה תגיב זה תלוי אך ורק ברצון שלך לתרום ולא בשום מחוייבות.
    נערך לאחרונה על ידי Tommy; 07.10.2008 בשעה 16:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Amnesia
    זה בדיוק הנקודה, אני חלק מהקהילה יומיים ואני כבר רואה איך הכל מתנהל פה.. קצת עצוב לא?
    גם אם משה קיבל אדמין אתמול זה לא משנה את העובדה שאיפה שהוא נמצא הוא עוזר ועושה דברים שאף אחד אחר לא עושה. אם זה ב 99 או אם זה 2004 זה משנה?
    אני יודע שמה שהוא עשה שם הוא יעשה בדיוק פה. זה שהוא עבר ל 2004 זה אומר שהוא יהיה אדמין גרוע? לא נראה לי...

Krizz כתב:
    אני נועץ.
    כל הערה טענה, מענה.
    לכאן.

הגבתי. כנראה למישהו כן מעניין לא?
    ואם לא אז המצב בקאנטים לא ככה? לא איכפת לכם מאף אחד ומה אחרים חושבים? ובמיוחד החדשים?
    ועוד הכי בושה שאדמין אומר את זה... הפוך על הפוך.
    לך הכי צריך להיות איכפת מה הולך פה ובמה אפשר להשתפר. אני פעם בתור אדמין הגבתי כמו שאתה הגבת כרגע בפורום שאמרתי שלא איכפת לי?
    אתה רק מחזק את הנקודה שלי, תודה.

לגבי מה שהיה ב LMS אני עם כל ה 50 שנים בתור אדמין שלי בחיים לא עלה אפילו בדעתי לעשות כזה דבר.. למה? לא רק שזה לא מתפקידי אלה עוד בכלל לעשות כרצוני הפרטי בשרת שנועד לקהילה? עשה טובה...
    העובדה שהייתי בחוץ לא משנה כלום פה, העניין הוא שלא היית צריך לעשות מה שעשית.
    קצת קשה לי להתייחס לדיעה שלך ברצינות כי אני מכיר אותך ואתה תמיד היית בנאדם אינטרסנט וברור שמה שאתה רוצה לעשות זה להוציא את החברים שלך טובים ואת השאר שאתה לא מכיר כל כך רעים כדי להשיג עוד קצת כוח בקהילה הזאת, בידיוק כמו שעשית ב-99. חוץ מה-Force הזה לסיום המשחק שתומר בכל מקרה היה עושה בעצמו אם הוא היה מגיע לפני כי הוא רצה לשחק CTF, אני לא השתמשתי באדמין שלי אפילו פעם אחת מאז שהצטרפת לקהילה ומצחיק ה"תזמון" שבאה ההודעה הזאת, בידיוק אחרי הפעולה הראשונה שעשיתי בתור אדמין שהיא קצת שנוייה במחלוקת כדי שיהיה לך על מה להתבכיין. כנ"ל לגבי משה, מאז שהוא קיבל אדמין הוא לא נכנס אליו פעם אחת אפילו ובטח שלא השתמש בו, אני לא טענתי שהוא אדמין רע ולהפך מהנסיון שלי ב-99 הוא אדמין מצויין אבל זה בכל זאת מטופש להביע עליו דיעה כשהוא לא עשה ביינתים כלום בשביל הקהילה הזאת חוץ מכמה הודעות בפורום, כשאני כבר עשיתי הרבה יותר. כמובן שאין פה ביקורת כלפי משה כי אני בטוח שהוא יתרום הרבה עם הזמן ושהוא יעשה את עבודתו נאמנה אבל רק בשביל להראות את הצביעות שלך.

ומה זאת אומרת מה אפשר לשפר? הביקורת שלך היא לא ביקורת בונה אלא התבכיינות ועוד התבכיינות שלא מבוססת על כלום חוץ מאינטרס.

אהבתי איך שהחלקת לתוך ההודעה את התפקוד שלך בתור אדמין לעומת שלי, ואם כבר באמת הזכרת את זה, אתה אמנם אף פעם לא עשית FORCE לשום מוד או מפה ( אולי בגלל שהשרת היחידי שהיה לך בו אדמין הוא בשרת ROCKET ARENA שבכל מקרה משחקים שם רק מפה אחת ומוד אחד ), אבל אני לעומת זאת אף פעם לא נתתי באן לשבועיים למישהו כי הוא אמר לי לשתוק או "ענה לי בחוצפה". לפחות 4-5 שחקנים הפסיקו לשחק בגללך אקסלוסיבית ב-RA אז אל תבוא ותטיף לי כאן על מה אני עושה בסדר ומה לא.

לא רק שזה לא מתפקידי אלה עוד בכלל לעשות כרצוני הפרטי בשרת שנועד לקהילה?
    שוב - תומר ביקש ממני להכנס לשרת ואמר לי שמשחקים CTF אז פשוט שיניתי ל-CTF שנייה לפני שהמשחק נגמר. זה באמת משנה אם יהיה מנצח למשחק או לא ב-LMS כאשר 6 אנשים מחכים לסיומו? בכל מקרה, לא הייתי נכנס ולא הייתי משנה את המוד אם תומר לא היה מבקש ממני, ואני בספק אם היית מתבכיין פה אם תומר היה זה שמשנה את המוד. ככה הדברים מתנהלים בקהילה שלנו וכדאי שתלמד לקבל את זה. אז פה מדי פעם מפסיקים משחק באמצע ועושים FORCE למפה אבל לא מבקשים שם משתמש וסיסמה בכל פעם שנכנסים לשרת ולא מקבלים באן לחודש על פייקניק ובאן לשבועים על כל קללה הכי קטנה שעפה בשרת.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה