תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המשחק החדש של Matt Hazard, או בשמו המלא Eat Lead: The Return of Matt Hazard הוכרז לקונסולות הHD בשנת 2009, וקיבל טריילר חדש שמספר את סיפור הרקע של הדמות:
    http://www.gametrailers.com/player/40751.html

קצת רקע לצעירים הבורים מבניכם שלא מכירים:
    המשחק המקורי שנקרא The adventures of Matt in Hazard Land היא פלטפורמר run'n'gun דומה לקונטרה, שהציג משחקיות מהירה וקצבית למשחק משנת 1983:

אבל זה היה דווקא המשחק השלישי שנקרא Conflict of Deitys שיצא לקונסולות ה16 ביט והפך את הדמות ללהיט, והחזיר את המיתולוגיה היוונית לאופנה הרבה לפני GOW:

ואז התחילו הבעיות של הזיכיון. כמו הרבה משחקים אחרים הדמות של מאט נכנסה לתלת מימד והתחילה מסחטת הכסף מהמותג. המשחק התלת מימדי הראשון בסדרה היה משחק תלת מימדי דמוי Wolfenstein עם הדמות של מאט, אבל בלי הרבה מקוריות ונשמה:

מכאן הזיכיון כבר לא היה מה שהוא היה פעם, ואפשר רק להזכיר בהקשר הזה דברים מזעזעים כמו משחק המרוצים Hazz-Matt Carts שעדיף שמעולם לא היה יוצא. בגלל דברים כאלו כנראה שהרבה גיימרים שכחו, או מעולם לא הכירו את מאט.

אבל עכשיו, הזיכיון נקנה ע"י המפיצה D3, והמשחק החדש יפותח ע"י Vicious Cycle, לשמחתם של הרבה מעריצים שחיכו לו. הוא אמור להחזיר את מאט האזארד לימי הזוהר שלו, והוא בהחלט נראה לא רע (בהתחשב בכך שהתמונות מגרסת אלפא מוקדמת):

התמונות האחרונות באמת מהמשחק. כל השאר המצאת שיווק פשוט גאונית.

נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 06.10.2008 בשעה 17:46.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    אני מקווה שאתה יודע שזה בצחוק :x
    חחח ראיתי את המשחק הזה...
    הוא נראה מגניב לפי הטריילר אבל התמונות קצת מאכזבות נראה רגיל כזה =ס

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה בצחוק?

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    ההיסטוריה של הדמות :X

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    לא נראה לי....

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה דווקא נכון, המשחק הזה מומצא לגמרי.
    כלומר המשחק הזה שיוצא ב2009 הוא הראשון בסדרה הזאת, הם המציאו לגמרי את ההסטוריה של הדמות ומעולם לא היה משחק מאט הזארד.

הצטרף בתאריך
    26.01.2008
    עיר
    יוקנעם
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה דווקא נכון, המשחק הזה מומצא לגמרי.
    כלומר המשחק הזה שיוצא ב2009 הוא הראשון בסדרה הזאת, הם המציאו לגמרי את ההסטוריה של הדמות ומעולם לא היה משחק מאט הזארד.
    HOLY SHIT אני האמנתי לזה :X
    חתיכת תרגיל שיווק גאוני

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ואתה בטח לא הראשון והאחרון...

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    נראה לי אבל שזה נכון...
    ראיתי את זה פעם...
    I NAILD HER..

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    וואי, אני האמנתי לזה.
    ממש שיווק גאוני!
    בקשר למשחק עצמו, הוא לא נראה לי מיוחד. כמו שקטמנדו אמר, רגיל כזה...
    מה גם שאני לא מכיר את המפיצה ואת המפתחת בכלל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי הראל גור
    נראה לי אבל שזה נכון...
    ראיתי את זה פעם...
    I NAILD HER..
    רואה? זה עובד עליך?
    הכי מצחיק אם יהיו כאלה שישחקו אותה מבינים ויגידו שהם זוכרים את המשחקים הישנים

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אחחח, אני זוכר את סדרת המשחקים הללו. אלו היו הזמנים הטובים. עוד לפני הקומנדר קין הזה, עוד לפני מריו הזה בכלל לפני המחשב הביתי!. ב-1963, כן זוהי שנת היציאה של המשחק המקורי. המשחק הזה ללא ספק הקדים את זמנו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אגב, הנה רשימת המשחקים שהוא צוחק עליהם:
    1983 - The Adventures of Matt in Hazard Land (The first side-scrolling shooter that invented jumping. Similar to Contra, with a Matt Hazard sprite that bares a resemblance to Contra's player characters)
    1987 - A Fistfull of Hazard (The second game in the series. Originally a typical Western game, it had Hazard added to the game to boost sales, but also eschewed all of the hallmarks of a typical Matt Hazard game. Similar to Super Mario Bros. 2)
    1990 - Conflict of the Deities (Featuring Matt Hazard) (Matt's first 16-bit adventure, which put him in a mythological setting. Similar look to Altered Beast, which was released alongside the Sega Genesis, the first 16-bit console released in the United States)
    1992 - Matt Hazard 3D (The first Matt Hazard first-person shooter. It features Matt infiltrating a German lab ala Wolfenstein 3D. Likewise, the game has a legacy similar to Duke Nukem 3D and Duke Nukem Forever: a follow-up titled Matt Hazard Gold, which "might STILL be in development today (behind closed doors) after more than a decade of redesigns and technology upgrades" and will be finished only "WHEN IT'S DONE".)
    1993 - (IMPORT) Goonzilla Versus Mega-Matt (An attempt at bringing Matt to the Asian market. The game failed, but is seen by "fans" as a collector's item. It represents the "rare" game of the series that fans attempt to acquire for its monetary value, not its quality)
    1995 - You Only Live 1,317 Times (Matt's first console 3D game, and the sequel to Thunder Eye. The spy game featured highly popular four-player frag fests. The game and its box art are a parody of Perfect Dark)
    1996-1998 - Matt and Dexter (A trilogy of shooter/platform games which featured Matt with a wacky buddy character, Dexter Dare. A parody of Sony's Ratchet and Clank and Jak & Daxter games)
    1999 - Matt Hazard: Alien Assassination Arena (A future-based multiplayer deathmatch game with a limited single-player campaign. Similar to Unreal Tournament and Quake 3 Arena)
    2000 - Haz-Matt Carts (Matt's "cutesy" kart-racer game, developed to branch Matt out into different genres of gaming along with lesser-known characters. It was unpopular among the casual fans, but popular with the hardcore Hazard fans ala Super Mario Kart)
    2002 - Choking Hazard: Candy Gramm (A failed attempt to introduce Hazard to a new generation of fans while also catering to old Hazard fans which appears to be a criticism of gaming companies who abandon the hardcore fanbase it has created over the years in order to create "casual" fare. The box art for the game features a character similar in design to a Rabbid)

והמנוע של המשחק הוא פיתוח עצמאי של החברה. כל הרעיון של המשחק הוא שמדובר בגיבור עבר של סדרת משחקים שהתדרדרה. ואז באה מפיצת משחקים בידיונית ונותנת לו הזדמנות למשחק חדש, רק שהוא צריך להילחם בו בכל האויבים הגדולים מהמשחקים השונים שבהם הוא נלחם בעבר.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סיפור כאילו יוצא מהקיר הרביעי. נחמד...

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אז הההיסטוריה שלו נכונה.?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה לא היה ברור?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ההיסטוריה לא נכונה אבל מבוססת על משחקים אמתיים ואיכותיים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עדכון קל: המשחק אמור לצאת ב-3 במרץ, והוכרז גם שמשחק רטרו מהמשחקים הקלאסיים של מאט האזארד יגיע לXBLA בעוד כמה חודשים:
    http://www.joystiq.com/2009/02/18/re...n-this-summer/

מטריילירים של המשחק עצמו (לו של הכותר שהוכרז לXBLA) הוא נראה היום ממש חצי אפוי. אני מאמין שהוא יצא בסוף משחק כזה של צחוקים מהצד עם גיימפליי די מעפן. עצם העובדה שניל פטריק האריס מדובב שם זה כבר מצחיק, אבל לשלם 60$ עד קצת גאגים על תעשיית המשחקים נראה לי קצת מוגזם. הקומיקסים של פני ארקייד וCAD עושים את זה יותר טוב ובחינם...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    גם הדוגמאות האחרות שהבאת הן לא בחינם כ"כ .

בכל מקרה, זה מסוג המשחקים שמחכים לירידת מחיר עבורם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה