תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 154
    הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    במהלך החודש הקרוב אני "אחרוש" על race מסויים ואחפש את כל אבל את כל הטקיטות, האסטרטגיות הקימות ואפיץ אותם כאן בסוף כל שבוע.
    ביום שישי או שבת הזה אני אפרסם בדיון הזה סיכון על undead.

לכל מי שמשחק בbattle.net ורוצה ליצור איתי קשר שישלח לי הודעה למשתמש Soulpunisher.
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 21.05.2009 בשעה 16:08. סיבה: השם יותר מתאים לתוכן

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    התחלתי עכשיו להפיץ את השיטות על הundead כיוון שאני מכיר את כולם פחות או יותר, אני אדרג אותם באופן אישי בין 1-10 ואספר עליהם כאל היריב של הundead. אז הנה כל השיטות של הundead המוכרות וחלקן לא מוכרות:

1) Turtle - 7/10
    היריב ישקיע את רוב המשאבים שלו כדי לבנות שורה של spirit towers. לרוב הוא לא ישקיע בצבא שלו ובמשאבים שלו וזו החולשה העיקרית של השיטה הזאת, פשוט מייצרים יחידות מצור מטווח רחוק ואז פשוט אין לו סיכוי.

2) Offensive Turtle - 8.5/10
    היריב יבנה בהתחלה graveyard וצבא מאוד מצומצם וינסה למצוא את הבסיס שלך בהתחלת המשחק.
    לאחר שהוא גילה אותך הוא יבנה tomb of relics ויקנה חפצים שיאפשרו לו להרחיב את אזור הבניה שלו. כאן מתחיל הקטע הבעיתי, הוא ירחיב את אזור הבנייה שלו ליד הבסיס שלך ויבנה שם spirit towers, הוא ימשוך את הצבא שלך אל אברם ואז אוב הסיכויים שתפסיד (אני מזכיר שכל זה קורה בתחילת המשחק).
    הדרך היחידה למנוע את ההפסד המהיר הזה הוא למצוא את האזור שבו הוא בונה spirit towers ונהרוס אותם, זה אמור לעצור את ההתקפות שלו למשך הרבה זמן כי בניה כזו בתחילת המשחק דורשת הרבה מאוד משאבים.

3) The Ghoul And The Necromancer - 9/10
    היריב יבנה צבא שמורכב מGhouls וגיבור, זה אמור לגרום לך להאמין שהיריב שלך גרוע מאוד ואז פתאום צצים לך איזה 7 Necromacers ומזמנים טונות של שלדים, במצב הזה אתה מבין שהיריב שלך מאוד חכם שגרם לכל היחידות שלו למות וחלק משלך. השלדים של הNecromencars ישמידו את הצבא שלכם ואם לא אז הוא יפגע בכם מאוד חזק ואז ברוב המקרים בהתקפה הבאה של היריב אתם תפסידו. אין הרבה דרכים למנוע את השיטה הזאת חוץ מלייצר הרבה יחידות שיש להם יכולות להרוג יחידות מזומנות (כמו הShaman של האורקים או הPriest של האנשים).

4) Undergroun Spiders - 8/10
    היריב יבנה צבא ענקי של Crypt Fiends עם שידרוג של Borrow מה שמאפשר להם להתחבא מתחת לאדמה. היריב יתקוף אתכם ויחביא את העכבישים שלו באדמה וכשהוא יראה שהתם מחזירים את הצבא שלכם הוא מוציא את העכבישים שלו והורס לכם את הבסיס, הדבר הצפוי שתעשו הוא לתקוף את העבישים האלה, אבל פתאום תראו שהם שוב נאלמו ואז שוב תלכו וזה יקרה שוב ושוב עד שהעכבישים האלה יהרסו לכם לגמרי את הבסיס. הדרך למנוע את השיטה הזאת הוא לקנות gem of true sight (או משהוא כזה) שמאפשר לכם לראות את העכבישים מתחת לאדמה ולהרוג אותם. בנוסף יש מספר יחידות מצומצם שיכול לראות אותם כמו הWitch Dpctor של האורקים, אם הוא שם Sentry Trollזה יחסוף את העכבישים.

5) Aircraft - 9.3/10
    היריב יבנה צבא אווירי ענקי הבנוי ממספר קטן (בין 2-5) של Frost Wyrms ועוד 10-13 Gargoyles כדי שיהיה לכם קשה להתמגד על Frost Wyrms. בנוסף לכך היריב ינסה לשדרג את ההתקפה שלהם לרמה המקסימלית מה שיהפוך את המצב ליותר טוב... בשבילו. הדרך הכי טובה לנצח את הצבא האווירי שלו הוא לבנות צבא ענקי של AA (אנטי אוויר).

6) IMPOSSIBLE TO DEFEND THIS - 9.6/10
    היריב יבנה את הצבא הכי חזק שהוא יכול, כלומר Frost Wyrms, Abominations, Meat Wagons והכי מעצבן Necromancers ששודרגו לרמה הכי גבוהה שהוא יכול, הוא יפעיל שלדים, יחליש לכם את היחידות ויחזק את היחידות שלו, ובואו לא נשכך שכדי שהשטיה הזו תיהיה באמת בלתי אפשרית להגנה יהיה ליריב גם Lich רמה 6+ כלומר Death And Decay (יהרוס לכם את הבסיס במהירות עצומה). אין ממש דרך למנוע את השיטה הזאת חוץ מלקוות לטוב ולהתמקד על הגיבור של היריב. הדרך היחידה שבה תוכלו למנוע את הסוף המוחץ הזה הוא שתנצחו את היריב לפני שתיהיה לו ההזדמנות לייצר את הצבא הבלתי מנוצח הזה.

7) SO MANY FROST WYRMS!!! - 8.5/10
    היריב יבנה המון Boneyards (הביניין שמאפשר לבנות Frost wyrms) וייצר רק את הפלצות הללו.
    בנוסף המהלך המשחק הוא יבנה קו הגנה חזק של Crypt Fiends מהסיבה שמזמן המשחק הוא ישדרג את ההתקפה שלהם ושל הצבא האווירי שלו. יש שלושה דרכים לנצח את הצבא האווירי:
    א) לבנות צבא אווירי משלכם.
    ב) לבנות AA יבשתי.
    ג) גם א' וגם ב'.
    על תשכחו שהשיטה הזו עולה ליריב הרבה מאוד משאבים לכן לאחר שהבסתם את הצבא שלו על תהססו לתקוף אותו.

8) One Hero - 7.5/10
    ראשית השטיה הזו עובדת רק בהרחבה כי רק בה יש את הגיבור Crypt Lord.
    היריב יבנה Graveyard וישתמש ביכולת של הגיבור לייצר 5 חיפושיות ואז הוא יתקוף את הבסיס שלכם על ההתחלה של המשחק. קל מאוד לנצח את השיטה הזאת בגלל שהחיפושיות חלשות מאוד והאויב היחדי שלכם יהיה הגיבור (אלא אם כן אתם משחקים 2V2 אז תיהיה לכם בעיה).

טוב זה כל מה שאני מכיר, תנסו את השיטות האלה ואם הם לא מצליחות זה בגלל שהם לא מושלמות.
    ביום שישי או שבת אני אפיץ מדריך על גזע אחר, על איזה גזע אתם רוצים?
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 21.05.2009 בשעה 16:10. סיבה: שגיעות חטיב

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    יופי של השקעה, אבל בטוח שיש פה מי שקורא את זה?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    תודה ולא, הקהילה בנויה משלושה אנשים XD

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    אתה יכול להספים פה ולהוסיף למונה הודעות שלך... זה לא שיש פה מנהל או משהו נכון?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    מצחיק מאוד ניר, יש מנהלים... הם פשוט לא כאן בזמן הקרוב כלומר חודש.

נ"ב זו ההודעה ה300 שלי!!
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 07.10.2008 בשעה 21:14. סיבה: משהו חשוב + שגיעת חטיב

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    ישר כח גדול על ההשקעה.
    הפורום צריך עוד מאמרים מסוג זה.
    מה אני משחק? הקליקו כאן ותראו.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אם אתה מעוניין אבל אך ורק באישור שלך אני יכול לעשות כתבה לאשכול הזה
    זאת אומרת זה כניראה יופיע בעמוד הראשי של ווגיימס עם לינק ישירות לאשכול הזה
    אך ורק אם אתה מעוניין תצור איתי קשר דרך המייל ותשלח לי את הכתבה עם תמונות
    וכל מה שצריך בקובץ וורד,ואני כבר אדאג שהכתבה שלך תופיע שמה וכמובן הקרדיט שלך
    *Miami Heat* מנהל קהילת גינדיס ואסטרטגיה לשעבר
    אדמין בקהילת TM

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אם הייתי יכול הייתי עושה את זה אבל אני לא מכיר את התוכנה שעושה screenshot למשחקים האלה.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    ביום שישי או שבת אני אעשה סיקור על האורקים.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אתה לא חייב להביא לי סקרין שוט אתה יכול להביא לי תמונות שקשורות ל wc3
    תבחר אשכול שאתה רוצה שיופיע בעמוד הראשי
    ותצור איתי קשר במייל.
    אדמין בקהילת TM

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    טוב תודה.

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    קדומים
    יפה מאוד,
    המשך ככה.
    אנחנו צריכים אנשים כמוך שמזיזים דברים פה.
    מפקד טייסת vGames לשעבר.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    כמו שהבטחתי הנה הסיקור על האורקים, אני מזכיר שאני מדבר כאל באויב שלהם ולא כמישהו שמשחק אתם. אם האורקים אני לא מכיר הרבה שיטות כמו עם הundead, אז אני כבר מזהיר מראש.

1) Headhunters - 8/10
    היריב יבנה בדרך כלל שני barracks על ההתחלה וייצר רק troll headhunters, זו אחת השיטות הפחות טובות עם האורקים כי ידוע לכולם שהטרולים חלשים מאוד, הדרך הכי טובה להרוג אותם היא להשתמש בחיילים שתוקפים בצורה ישירה (ראש בראש - melle).

2) Ground Supiriation - 8.7/10
    היריב יבנה צבא המורכב בעיקר אם לא רק מיחידות אדמה ואם לא ידעתם (אני די בטוח שידעתם) לאורקים יש את הצבא הכי חזק בתחום של הראש בראש, אבל כאן מגיע החולשה שלהם, אין להם AA חזקים אז תחברו 1+1 תייצרו יחידות אוויריות ותוכלו בקלות לנצח את האויב.

3) Bloodlust - 9.6/10
    אם הייתי יכול הייתי נותן לשיטה הזו 10/10 אבל אני לא נותן מושלם כי אין כזה דבר.
    היריב יבנה צבא חזק ומשודרג עד כמה שאפשר ועם המון Shamen ששודרגו ליכולות הכי גבוהות שלהם כלומר Bloodlust. למי שלא יודע על מה אני אדבר אז אספר בקצרה, היכולת הזאת מעיצה את התזזוזה של היחידות הידידותיות ב45% וב25% את מהירות ההתקפה, למזלנו זה לא משפיע על יחידות מכניות כלומר מכונות מצור. היריב יודה לכם על כך שנתתם לו מספיק זמן לבנות צבא מגוון (כן, גם אוויר למרות שהאוויר של האורקים חלש יחסית). לאחר שבכיתם על כך שליריב יש צבא כמעט מושלם הוא יתקיף אתכם ואז תתערבו אחד עם השני כמה יחידות תצליחו להרוג לו לבני תפסידו, השיא שלי הוא 0, ניצחתי יריב שלא הצליח להרוג לי אפילו יחדיה אחת. אההה שכחתי לציין שחייבים להשתמש בBlademaster, מהסיבות ברורת, התקפה חזקה אם חיזוק מהירות של Bloodlust יכול לעצבן כל אדם גם ביום ההולדת שלו.
    לי לא ידוע הרבה דרכים כדי לשרוד את הדרך הזאת פרט לייצור מסיבי של יחידות אוויריות ויחידות שיכולות לבטל קסמים כמו priest וdryad.

4) Aircraft - 9/10
    רובכם בטח שואלים את עצמכם למה לעזעזל נתתי ציון גבוה לגזע שיחידות האוויר שלו לא חזקות במיוחדת אז הנה התשובה: היריב יבנה יחידות אוויר על ההזדמנות הראשונה עם תוספת קטנה של Bloodlust, אתם זוכרים מה זה עושה נכון? אם לא תקראו מה שרשמתי ואז תבינו שזה מחזק את היחידות האוויריות של האורקים בערך ב40%, ושהשיטה הזאת תעבוד היריב גם יקנה שידרוג poison arrow לwyrms או wind raiders (יש להם שמות שונים בין הגרסאות).

5) Tower Attack - 7.7/10
    היריב יבנה watch tower במספרים עצומים ליד הבסיס שלכם ואם לא תסימו לב אפילו בתוכו, מזכיר קצת את השיטה אם הundead שרשמתי מקודם, אז זהו שזה נכון.
    שיטה מאוד לא אהובה על רוב השחקנים כי היא מסוכנת, אם אתם משמידים את הבניינים בזמן בנייתם זה יתן לכם יתרון (זמני) על האויב שבטיפשוטו בזבז את כל הכסף שלו על מבנים מושמדים.

6) Wolf Rush - 8.5/10
    שיטה שאני אישית מאוד לא אוהב, היריב מייצר גיבור far seer עם יכולת לזמן שני זאבים ויתקוף לכם את הבסיס, השיטה הזאת לא טובה של גזע בני האדם כי הם יכולים להפוך את הפועלים שלהם ליחדות קרביות אבל שאר הגזעים זו שיטה מאוד מעצבנת.

אלה הם כל השיטות שאני מכיר עד כה, אם אתם מכירים שיטות אחרות תירשמו אותם בנושא זה.
    על מי לעשות עכשיו? האנשים או האלפים?
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 11.10.2008 בשעה 08:37. סיבה: שגיעות כתיב

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    רוצה שאני אערוך לך שגיאות כתיב?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    לא תודה ניר, לא נראה לי שזה יהרוג מישהו.

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי TItan
    לא תודה ניר, לא נראה לי שזה יהרוג מישהו.
    אם זה הולך להתפרסם בעמוד הראשי של ויגיימס, כדאי שזה יעבור עריכה.
    אם לא אז באמת שלא חשוב. אבל אני אישית הייתי מתייחס למדריך יותר ברצינות אחרי עריכה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    אם זה הולך להתפרסם בעמוד הראשי של ויגיימס, כדאי שזה יעבור עריכה.
    אם לא אז באמת שלא חשוב. אבל אני אישית הייתי מתייחס למדריך יותר ברצינות אחרי עריכה.
    אני ממליץ לעשות לך תיקון שגיאות כתיב,אם אתה רוצה שזה התפרסם
    אני מאוד רוצה שזה יתפרסם זה יביא גולשים לפורום אבל אני יעשה את זה באישורך
    אדמין בקהילת TM

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    חברה תקשיבו אני יוודע שיש לי שגיעות חטיב ואישית לא כזה אכפת לי אם זה יופיע בעמוד הראשי או לא.
    אם זה כואב לכם לראות שגיעות חטיב אין לי בעיה לתקן את זה.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    טוב תקשיבו אני חשבתי על זה והגעתי למסכנה שלטובת הפורום שהסיקורים שלי יתפרסמו אבל רק אחרי שאני אפיץ את כל הסיקורים שלי בנושא הזה, הסיבה שאני דוחה את זה היא שאני רוצה לעשות קבצים יחידים ואז לא תיהיה לי בעיה לקבץ אותם יחד ואז אני אדע את כל השיטות מה שעכשיו אני לא יודע.
    נ"ב: אני אפיץ את הסיקור על גזע האנשים ביום שני או שלישי אם שום דבר לא ישתבש.

הרשמה