תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    בנתיים הקלאנים שקיימים הם : esr,shesek,tl
    קלאן BATZAL התפרק...בכל מקרה חייבים עוד קלאן אחד לפחות לטורניר בסוכות , יש הרבה שחקנים שאפשר איתם לפתוח קלאן לפחות איזה עוד 2-3 קלאנים אבל משום מה הם לא עושים כלום הם מעדיפים לשחק כל החיים TAM OR DM .
    קיצור שמישו יקח יוזמה וירים עוד קלאן לסוכות כמה שיותר קלאנים יותר טוב יאללה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    קלאן בצל אל תהיו אפסים תרימו את עצמכם לטורניר בסוכות שיהיה טורניר טוב ומאתגר
    אתם קבוצה חזקה שמהווה חלק חשוב בקהילה ובטורניר... חבל שלא תהיו חלק מזה

אני בטוח שאם הטורניר ירוץ טוב, גם אם eSr יקחו בצורה מוחלטת (מה שלא יקרה, מבטיח) אנשים יראו כי טוב ועוד נראה פה איזה קלאן שניים באויר

וכמו שספיר אמר, יש פה שחקנים איכותיים בלי קלאן וחבל. אתם יכולים ליצור קבוצה שלא תבייש אף קלאן ובטוח לא תסיים אחרונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    תגיד לי קוף אתה טמבל? אתה היחיד שיוצא פה אפס עם ההודעה הזאת.
    הסיבה היחידה שהקלאן נסגר היא שהקהילה פה על הפנים, כל החברה הוותיקים עזבו ונשארנו עם קהילה של חדשים.
    אז כן גם לי נמאס כל היום לשחק TAM וכשאני עושה FORCE לTDM אני מקבל על הראש מכל הנובים של TL שהם רוצים רק TAM\CA.
    נמאס לשחק כל היום TAM ומידי פעם יש אתגר כשמיקי נכנס עם FN או כשגיא משתעמם מספיק כדי כן להכנס.

האנשים בשרת כרגע זה ככה:
    אני, כל TL, מידי פעם HELLO ואתה וזהו.
    מידי פעם יש את אנטון יוסף גיא ומיקי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    סבבה אני אפס.

תארגנו את עצמכם לשבוע אחד בסוכות, תריצו 3 משחקים כולה ונגמור עם זה.
    שיהיה טורניר יפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    טורניר קלאנים מההתחלה היה רעיון גרוע... אנחנו במצב של 3 קלאנים לקהילה, וצריך 10 אנשים בשביל משחק כל פעם... לא חשבתם שזה הולך לקרות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    הסיבה היחידה שהקלאן נסגר היא שהקהילה פה על הפנים, כל החברה הוותיקים עזבו ונשארנו עם קהילה של חדשים.
    אז כן גם לי נמאס כל היום לשחק TAM וכשאני עושה FORCE לTDM אני מקבל על הראש מכל הנובים של TL שהם רוצים רק TAM\CA.
    נמאס לשחק כל היום TAM ומידי פעם יש אתגר כשמיקי נכנס עם FN או כשגיא משתעמם מספיק כדי כן להכנס.

האנשים בשרת כרגע זה ככה:

אני ממש אבל ממש לא DIABLO4U
    כמה נובים יש בשרתים זה מפחיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חן מודיע בזאת שהוא לא חק מהקהילה, סבבה.
    הקהילה במצב הכי טוב שלה מאז שאני משחק 2004 איי פעם. דגנרט קטן.
    בחופש הפעיות פה היתה אדירה. וגם אחרי יש פעילות.
    אם לא בא לך לשחק UT זה לא אומר שאין קהילה. יש פה הרבה חדשים, אין מה לעשות, צריך ללמד אותם לאט לאט, והכל יהיה בסדר.
    חוץ מהחדשים יש פה את קלאן TL שהם שחקנים מצויינים יחסית לזמן שהם משחקים. ויש עוד ים של ותיקים. בכל מקרה, אתם עפים מהרוסטר, אני בונה עוד קלאן.
    ארי ודרצ'י, ושיהיה לכם בהצלחה.
    אגב גריז, אם היית שם לב לחוקים היית רואה שגם 3על3 מתקבל כמשחק, גם ככה אתה בקושי משחק 2004, אז למה שתהיה לך מוטיביציה, לך ל COD שם הקהילה יותר גדולה ויהיה לך יותר כיף :\
    בכל מקרה, שיהיה לכם בהצלחה במקום אחר.
    מעניין מה יגידו כאלה שעוד משחקים ב B...
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    נכתב במקור על ידי UnderDawg

האנשים בשרת כרגע זה ככה:
    נובים של TL?
    אני מבטיח לך שחודש בשמשחק כמונו לא היית מגיע לרמה כזאתי
    ואם כבר אתה מעלה את הנושא, כן ADMIN לא אמור לעשות FORCE.
    בשביל זה יש VOTE.
    נותנים פה אדמינים לילדים קטנים תאמין לי.*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.08.2008
    מה שאני לא מבין זה איך לא לוקחים את האדמין למישהו שרק מדכא פה את הקהילה ורק אומר שאין פה כלום... וזה עוד מאדמין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    נכתב במקור על ידי Archmag27
    מה שאני לא מבין זה איך לא לוקחים את האדמין למישהו שרק מדכא פה את הקהילה ורק אומר שאין פה כלום... וזה עוד מאדמין.
    כי תומר מביא אדמינים לשחקנים שטובים במשחק ותו לא.
    וחצי קהילה מחזיקה פה אדמין לשרתים.
    עזוב, אל תנסה להבין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    כולכם לא הבנתם מילה אחת ממה שאמרתי, כולל אתה תומר.
    לא אמרתי שאין פעילות ושאין משחקים כל היום - כן מבחינת פעילות לא חושב שהייתה תקופה יותר טובה בעבר.

אבל מה לעשות שכרגע הפעילות מבוססת על שחקנים חדשים ובשביל שחקן ותיק זה מבאס (כן תשאל את גיא את מיקי את אנטון את איליה כולם יגידו אותו דבר זה משעמם לשחק TAM מול 9 נובים מה לעשות..).

אז כל אלה שחושבים שאני מנסה לדכא תחשבו על מה שאתם עושים, כשיש 10 אנשים בשרת וכל היום משחקים רק TAM ורק 4 מפות ואז כל פעם שמנסים לשים מוד אחר אי אפשר כי יש רוב של TL שמצביעים לTAM אז כן מה לעשות כדי לגוון ולעשות את המשחק יותר מעניין צריך התערבות של "כוח עליון" ובסופו של דבר המשחק של הTDM היה פי 100 יותר כיף מאשר יום שלם במשחקי TAM.

נכתב במקור על ידי Moshee
    כי תומר מביא אדמינים לשחקנים שטובים במשחק ותו לא.
    וחצי קהילה מחזיקה פה אדמין לשרתים.
    עזוב, אל תנסה להבין.
    למי יש ניהול? לגיא - כי הוא השחקן בערך הכי ותיק וכן מה לעשות ברמה הכי גבוהה והוא תמיד עוזר.
    אנימגוס (דניאל) - בזמנו הביא דיי הרבה חדשים וקיבל ניהול כדי לעזור להם.
    אני - הייתה תחרות DOM ואני קיבלתי ניהול על מנת לעזור בזמן שתומר לא היה.
    דניאל (wildbeast) - כי הוא חושב שלקלל אותי ואת גיא זה לגיטימי (בייחוד שיש לנו ניהול) אז הוא קיבל אדמין לפרוטקשן מתומר כדי שלא נעיף אותו מהשרת (לצערנו הרבה זה רק גורם לו לקלל עוד יותר).

עכשיו להתבכיין שאני לא מתנהל כמו שצריך כאדמין זו תהיה טיפשות, כי אני אף פעם אבל אף פעם לא מחובר והסיבה היחידה שאני נכנס לאדמין זה כדי להעיף מישהו שמקלל בצורה כרונית \ לסדר קבוצות מאוזנות \ להכריח מוד אחר כדי שלא נשחק 7/24 בTAM.

----

תומר בקשר לקלאן, אני לא סוגר אותו רשמית, אני גם נשאר עם התאג אבל מה לעשות אדי בטירונות ולא ידוע אם הוא יוכל לשחק אחרכך.
    גייגיי בצבא ומידי פעם כמו עכשיו הוא משחק יותר.
    דימה בצבא.
    דניאל בצבא פעם בשבועיים הוא יכול לשחק.
    גל לא משחק.
    תום משחק פעם ב..
    עידן משחק פעם ב..
    אני משחק יותר מידי לצערי הרב.
    ערן - gangman - נעלם לאדע הוא גם לא מחובר למסנגר בינתיים.
    גיא - PP - כבר לא משחק.

אז כאילו מה להשאיר בכוח? כאילו נתחיל תחרות קלאנים ואני אדחה 3 שבועות את המשחק עד שאני אוכל לארגן 5 אנשים?
    נערך לאחרונה על ידי UnderDawg; 06.10.2008 בשעה 12:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    צעיר
    ב13-21 זה סוכות, יש הדממה בבסיסים
    כנראה שרוב האנשים יהיו בבית
    אולי אדי יסגור כי הוא בטירונות... תשלח לו SMS תשאל אותו הוא ידע 100%

עזוב אני לא אתחיל לחפור כי אתה גם אנטי לכל מה שאני אומר ואני מבין אותך, אבל באמת שקל לתת תירוצים למה לא. אני גם יכול להגיד לך למה שסק לא באמת יכולים לעמוד עכשיו לטורניר

הגדולה זה להצליח להביא את הכן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    גל אני ממש לא אנטי, אם היו לי אנשים זמינים הייתי מביא אותם ובכיף אבל זה המצב..
    גיא שהיה אמור לנהל יחד איתי לא רוצה לשחק יותר, ושאר הקלאן בקושי משחקים - זה לא שסתם אני אומר הם משחקים פעם ביום אלא פשוט הם לא משחקים בכלל וזה נראה לי מאמץ לשווא.

כאילו אני ממש לא בקטע של לרדוף אחרי אנשים כדי שישחקו, אם הם היו משחקים הייתי רודף אחריהם שיגיעו למשחקים ולתחרויות אבל אם הם גם לא משחקים זה מעבר אלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    טוב חרשנו על הנושא הזה יותר מדי ג'וקר
    מה שלא היית צריך לעשות זה לקרוא לנו נובים, כי אנחנו די עוזרים לקהילה הזאתי, הבאנו הרבה שחקנים חדשים ובמקום לפרגן כמו בן אדם נוראלי אתה סתם זורק מילים האוויר.
    אתה צריך להבין שאנחנו משחקים 99 כבר איזה 6-9 שנים. זה לא כזה קל לעבור ל2004, במיוחד שאתה בן השרידים האחרונים של המשחק. אתה רגיל להיות טוב במחשק ופתאום אתה לא. ואז באים אנשים כמוך ואומרים הTL הנובים האלו, והורסים את החוויה. במקום לפרגן.
    ומה שאתה עוד צריך להבין שאנחנו באים מTDM. ב99 אין CLAN ARENA. וכן זה מגניב אותנו שיש את הנשקים. וכן אולי זה מעצלנות אבל הרוב קובע. ואין שום סיבה שבעולם שתנצל את האדמין שלך לעשות FORCE, אפילו אם זה פעם ב..
    אדמין זה לשמור על השרת, לשמור על המשחק, לשמור על התנהגות. לא לעשות FORCE.

ומה עם האדמינים של [S]?
    יש עוד אדמינים מעבר למה שרשמת.
    ואדמין נמדד לפי הדרך שהוא מטפל בדברים, לפי הדרך שהוא מתנהג. לא לפי כמה שהוא טוב במשחק.

אגב, ששיחקנו עכשיו בשרת, לא הרגשת יותר טוב שחיכית לי? שלא הרגת אותי שזה העיף אותי לWINDOWS מהמשחק ושלא עשית לי TK?
    יותר כיף לשחק ככה, ואני לא מבין למה הקהילה הזאתי לא מבינה את זה
    נערך לאחרונה על ידי Moshee; 06.10.2008 בשעה 13:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    לא זכור לי שרשמתי TL הנובים האלה הורסים את המשחק, דווקא כן אליכם אני רוכש יותר כבוד כי אכן באתם מ99 ואני מכיר את הקושי של המעבר בין משחקים (אמנם כן רשמתי TL הנובים ואכן אני חוזר בי).
    הבעיה העיקרית היא כמו שאמרתי לכם בשרת - TAM זה מוד לעצלנים וגם אני פעם כמוכם נמשכתי לזה, אבל הבעיה שאחרי שאתה מתרגל לעצלנות מאוד קשה לחזור אחורה ולשחק כמו שצריך במודים שבאמת מצריכים מחשבה עבודת צוות וניצול מירבי של היכולות האישיות (וואי נשמע כאילו אנחנו בצבא או משהו).
    בנוגע לTK ולחכות - אני תמיד מחכה ואף פעם לא עושה TK (אלא אם כן מישהו שהרגע נלחם איתי מחליט פתאום לכתוב או אם השרת מלא כולם מתים ורק אחד נשאר והוא כותב), אין מה לעשות זה חוקים לא כתובים וזה דבר אינדיוידואלי - כל אחד מתנהג איך שבא לו ובתכלס אין לנו מה לעשות אלא לעודד אנשים בצורה יפה כן לכבד את שאר השחקנים.

לשסק יש את תומר שהוא מנהל השרת וגל שבתכלס לאדע מאיזו סיבה הוא קיבל ניהול (לא שאני נגד פשוט לא יודע מה הייתה הסיבה) והוא 99% מהזמן כמוני לא בתוך האדמין ככה שזה ממש לא משנה לאף אחד.
    נערך לאחרונה על ידי UnderDawg; 06.10.2008 בשעה 14:26.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    חן מודיע בזאת שהוא לא חק מהקהילה, סבבה.
    הקהילה במצב הכי טוב שלה מאז שאני משחק 2004 איי פעם. דגנרט קטן.
    בחופש הפעיות פה היתה אדירה. וגם אחרי יש פעילות.
    אם לא בא לך לשחק UT זה לא אומר שאין קהילה. יש פה הרבה חדשים, אין מה לעשות, צריך ללמד אותם לאט לאט, והכל יהיה בסדר.
    חוץ מהחדשים יש פה את קלאן TL שהם שחקנים מצויינים יחסית לזמן שהם משחקים. ויש עוד ים של ותיקים. בכל מקרה, אתם עפים מהרוסטר, אני בונה עוד קלאן.
    ארי ודרצ'י, ושיהיה לכם בהצלחה.
    אגב גריז, אם היית שם לב לחוקים היית רואה שגם 3על3 מתקבל כמשחק, גם ככה אתה בקושי משחק 2004, אז למה שתהיה לך מוטיביציה, לך ל COD שם הקהילה יותר גדולה ויהיה לך יותר כיף :\
    בכל מקרה, שיהיה לכם בהצלחה במקום אחר.
    מעניין מה יגידו כאלה שעוד משחקים ב B...
    יופי שאתה גם מנדה שחקנים מהקהילה ככה סתם... אתה מודע לכך שאני כן משחק?

בכל מקרה, אני יבליג עכשיו את כל מה שאמרת כי אני יודע שברגע שאתה תראה אותי בשרת אתה תתייחס כאילו כלום לא קרה אז ניחא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    גם אני לא יודע למה קיבלתי אדמין
    אולי זה קשור לעובדה ש3 רמלאים קפצו לביקור אצל תומר והילדה
    :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אם יש למישהו , איזה בעיה אם אדמין כלשהוא. מוזמן לפנות אלי בפרטי.
    בינתיים, כולם עושים עבודתם נאמנה.
    ותום אני אשמח אם תחזור לשחק פה קבוע, אתה יודע כמה אני דוחף אנשים למשחק.
    אני מקווה מאוד שתצליחו לארגן 3 שחקנים, זה ממש לא בעיה.
    אני בונה קלאן נוסף לגיבוי בכל מקרה.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    לפני שנייה אמרת

"לך ל COD שם הקהילה יותר גדולה ויהיה לך יותר כיף :\"

עזוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    סבבה אז לך COD.
    הרי ברור שאתה לא תשחק 2004, אמרת את זה כבר.
    שהרוח תקח אותך , נראה איפה תיפול RPOFL
    בהצלחה בהמשך אחי
    - - - -
    שתף ב-Google+

הרשמה