תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    לאור הטורניר האחרון שהיה , וכבר כמה זמן עולה לי בראש שקביעת אלוף גירס שמתבצעת מתחילת קום הטורנירים ועד היום כבר מיושנת , לא בדיוק מדוייקת , וצריכה לרדת מן הפרק .

לקבוע אלוף ע"פ ההריגה האחרונה בסיבוב שנכלל במשחק לדעתי לא נכונה . מתמודדים שהרגו יותר , צברו ניקוד רב יותר , ולפתע שחקן שהתמזל מזלו להרוג את היריב האחרון זוכה לטייטל האלוף .

עלו במוחי כמה רעיונות ורציתי להתייעץ עימכם מה הכי מתאים .

קביעת אלוף ע"פ מספר הריגות - במשך הטורניר , המתמודד שחיסל הכי הרבה יריבים מתחילת הטורניר ועד סופו , יוכרז כאלוף .

קביעת אלוף ע"פ מספר נקודות - אותו הדבר רק שכאן מספר הניקוד הכולל נחשב כגון דאונים , והחיאות של חברי הקבוצה .

קביעת אלוף ע"פ הריגה אחרונה בסיבוב , על פני כמה סיבובים - כמו שנערך הטורניר האחרון , על פני קבוצת סיבובים , ובכל קבוצה תתחלף מפה . המשתתף שיזכה להריגה האחרונה על פני כמה שיותר סיבובים בהמלך הטורניר , יוכרז כאלוף .

אשמח לשמוע עוד רעיונות .

בנוסף , לאור הטורניר האחרון שהיה ראיתי שעלו כמה שאלות ואי הבנות . חשבתי לגוון ולערוך טורניר שלם במשך כמה סיבובים , כאשר בכל כמה סיבובים תתחלף מפה . וכך לקיים טורניר מגוון ומאתגר יותר . ראיתי שלכמה מכם הנושא גרם בילבול , ולא היה ברור . לדעתי זה נחוץ גיוון במפות ושהטורניר יערך על פני מספר סיבובים במפה שונה . אשמח לשמוע דעתכם .

חוץ מזה , מצב "האקסקיושן" כבר טחון . לדעתי כדי לשלב גם מצבים כמו אנקס , והתנקשות . לדעתי התנקשות הוא מצב שמתאים לטורנירים . המתמודד שיצליח להרוג כמה שיותר את מנהיג הקבוצה היריבה ויזכה את קבוצתו בכמה שיותר ניצחונות יזכה בתואר האלוף . מה דעתכם ?

אשמח לשמוע עוד רעיונות , כדי שנדע איך לשפר ולשנות את חווית הטורנירים . טורנירי גירס הפכו כבר להיות טחונים לדעתי , וצריך לגוון . ככל שתתנו יותר דעות ותשתפו , כך תעזרו בשינוי .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני אישית מאוד אוהב את הרעיון שלקבוע את מנצח הטורניר לפי מספר ההריגות הכולל ולא הניקוד. למרות שעל פי כל ההגיון הניקוד קובע את יכולת השחקן, בסופו של דבר מה שבאמת משנה זה כמה הוא הרג, אחרת ניתן לעשות אביוזינג, וגם מה זה משנה אם השחקן הפיל מישהו אחר אם הוא לא הצליח להרוג אותו?. כמובן שניתן לגנוב הריגות בכוונה בכל צ'אנס, אבל אני חושב שאנו בתור קהילה לא נעשה כאלה דברים, וגם לא נסבול כאלה התנהגויות, ובמקרה הגרוע ביותר אם נראה שיש תופעה של גניבת הריגות נוכל לנהוג בהתאם.

כמוכן, על אף שאני אוהב את הרעיון של הגיוון, הביצוע עצמו הוא קצת בעייתי. בעיקר במשחק כמו התנקשות שם היכולת של שחקן אחד חשובה הרבה יותר מהיכולת של שאר השחקנים. אם נוכל למצוא שחקנים שנמצאים ברמות זהות, אז אולי ניתן יהיה לעשות את זה. אבל סתם ככה זה בעייתי.

סך הכל אני אישית חושב שזה מהלך מבורך, ובאמת חשתי כי היה חסר סוג של הגיון וליטוש בשיטה הנוכחית. חשבתי שאולי נחכה לפתרון בגירס 2, אבל אני מניח כי עדיף מוקדם מאשר מאוחר .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    באופן מפתיע למדי אפילו לא ידעתי ששינתם את החוקים לזה שמי שהורג אחרון מנצח. אצלי תמיד זה היה בעל הניקוד הגבוה ביותר. אני עדיין חושב שזה למעשה משקף הכי טוב, הכי זה משקלל דאונים והריגות.
    ולגבי אביוז של דאונים, אז כמו שניתן לגבות הריגות ניתן לעשות אביוז ומטפלים בזה באותה צורה. פשוט קובעים שאסור לעשות זאת, מי שיעשה זאת יפסל והמנהל הטורניר הוא המחליט הסופי.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אקניקס זה ארוך מדי, ממש לא כיף לדעתי.
    התנקשות גם לא כזה טוב לדעתי כי כולם ירוצו למנהיג בלי להתסכל, די משעמם.
    אני בעד האקוקישן כאשר הבן אדם עם מס' הרגיות הכי גבוה מנצח.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    טורנירים תמיד נקבעו לפי מי שקיבל את מספר הנקודות הגבוה ביותר ולא היו קשורים להריגה האחרונה. אפשר להמיר את זה למספר ההריגות הגדול ביותר אבל בפועל אני מאמין שרצוי לשקלל גם יכולת ולא רק מספר הריגות ולכן הניקוד יותר מתאים לטעמי.
    בנוסף, הרוב המכריע של האנשים משחק בexecution כל הזמן משום שזה מצב המשחק הזורם ביותר והוא גם מצב המשחק שמשקלל בצורה הטובה ביותר את היכולת של השחקן בניקוד שלו.
    דבר אחרון, לא היה רצון לעשות טורניר ארוך ומייגע. זו גם הסיבה שהטורנירים של גירס מצליחים להחזיק יותר זמן ובתדירות יותר גבוהה מטורנירים אחרים בפורום. טורנירים של גירס הם טורנירים קז'ואליים כייפיים. תנסה להפוך את זה למשהו יותר כבד ולהערכתי תשאר עם שניים שלושה אנשים והתמוססות הטורנירים. יש לנו כבר נסיון דומה קודם...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    סחטיין על הרמיזה , אך האמן לי אני מכיר מספיק מקומות שהמשתתפים בהם מקיימים תחרויות מורכבות וכבדות , וזה תורם רק להנאה . בסופו של יום , הכל תלוי בשחקנים עצמם . לא כל מה שלא נראה לך , לא יראה גם לאחרים .

אוי , אני תמיד עבדתי ע"פ השיטה של ההורג האחרון בסיבוב האחרון מוכתר כאלוף . לעזאזל , אני זוכר שאתם בעצמכם אמרתם לי זאת , וכך כל הפורום רגיל (או שאני טועה ?) אם מספר הניקוד הוא זה שקובע יואו , הייתי צריך להיות אלוף ב-99 אחוז מהטורנירים שקיימתי

בכל מקרה , נחכה ונראה מה אחרים יאמרו . ע"פ מה שאני רואה כאן , עדיף שהטורנירים ישארו במוד הוצאה להורג כנראה המצבים האחרים גדולים מדי עבורכם . בנוסף , לדעתי אלוף יוכרז כבעל מספר ההריגות הגבוה ביותר . נראה לי די מתאים .
    שואף לאי -שלמות .

הרשמה