תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    היי לכולם
    סוף סוף סיימתי לקנות את כל ציוד ה S2 pvp שלי כולל חרבות והחלטתי לשנות כיוון ולהתחיל
    קרבות ארנה .
    אחרי כמה קרבות שעשיתי באימונים 2v2 הבנתי שאני עדין לא מוכן ...
    אני נמצא בבילד של Subtlety שממה שקראתי קצת לא מתאים כל כך וגם המליצו על maces
    או daggers יותר מ swords .
    אקיצר אני קצת מבולבל ואבקש עם מישהו שגם יש לו רוג ועם קצת יותר נסיון יתן לי כמה טיפים .
    בתודה מראש

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    דבר ראשון תשאר עם הspec הזה אלא אם כן יש לך את הmace אם קניתה את הswords צשאר עם sub spec, אני יכול להמליץ לך לגבי ארנה למצוא druid or mage הcombos העיקריים לרוג', וכדי לך לעשות קצת skrimish , להשתפר בארנה, ואם לא מצליח לא נורא זה לוקח זמן.
    jezex : eize anashim mefagrim yesh be hul osim li pcw be de_any maze amapa azot?
    yoni : hhhhhhhhhhhh ya tambal ze kiilu kol a mapot shel de hhhhhhhhhhhhhh

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    טוב האמת היא שזה כן נורא, כי יש לו עוד פחות משבועיים-שלוש עד שהarena תנטש עד להרחבה הבאה

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    ממה שמעתי כל הרוגים יהפכו להיות mutilate spec אחרי הפטצ', אבל את האמת שלא ממש התעניינתי, אז יכול להיות שדברים השתנו מאז הפעם האחרונה שבדקתי.

הצטרף בתאריך
    25.09.2008
    מומלץ בחום לחפש סרטי arena בwww.warcraftmovies.com שכן אתה יכול לראות שם איך rogues משחקים בדירוג גבוהה אבל חשוב לבדוק את הסרט שהוא באיכות טובה ועם סחקנים טובים לפני שאתה צופה בו - המלצה אישית תבדוק את הסרט sonny 3 יש שם אומנם נקודת מבט של druid גם, אבל בסה"כ זה סרט מצויין והוא גם מסביר שטויות קצת.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    היי תודה לעוזרים קודם כל
    קראתי קצת על ארנה והרבה ממליצים על maces בגלל ה stun , ועל daggers ב spec של mutilate בגלל הנזק וה stunlock .
    מה הפאצ החדש ישנה לרוגים מישהו יודע ?
    הבנתי גם שבהרחבה מתווסף battleground חדש ואז גם יהיה armor חדש אז אולי יהיה שווה לחכות ...

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    הפאטצ' החדש ישנה הרבה מאוד לכל הקלאסים, והוא יכנס שתגמר עונות הארינה בין כה וכה.
    כמו שאמרת- שווה לחכות להרחבה.

הרשמה