תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    נכון שיש ל וויגמס הרבה אנשיים בקהילת WOW אז למה לא להשקיע מעת ולפתוח סרבר ישראלי ב WOW. סרבר רק לישראלים שהיה אפשר לכתוב בעיברית והיא יותר כיף אתם לא חושבים כך... ולא ניתקה אם אנשיים שנותניים ב 1% של BOSS קיק כמו חארות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    חבל שאתה סתם כותב בלי להבין יותר מדי במשחק אח שלו, השרתים שלא פרוצים שמשחקים בהם שייכים לביזארד ומנוהלים על ידה(ולכן התשלום החודשי על השימוש בהם) ומכיוון שבויגימס יש מדיניות של אי עידוד פיראטיות לא הולכים לפתוח סרבר פרוץ ואני יכול להבטיח לך שגם לא יהיה סרבר מקורי של בליזארד בעברית, בכל מקרה עוד מעט WOOTY יראה את הנושא ויפתח לך את התחת בגלל שאתה אומר בגלוי שאתה משחק בשרט פיראטי ומעודד לזה.
    לסיום שיהיה לך יום נעים.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    למה שאני ישל 5$ מה אני טחון מנגב את התחת בשטרות של 200 לא אני לא אומר לשחק בפרוץ אני אומר שאם תגידו לי לשלם 5$ לישראלים אני ישלם אבל רק לשרת ישראלי בלבד .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    כי זה בקושי 60 שקל לחודש שלם ועשרות שעות משחק בכל חודש?! כאילו WTF 60 שקל זה מה שאתה מוציא ביציאה אחת בממוצע(לפחות אצלי לפעמים זה 30 שקל ולפעמים זה איזה 200 שקל) ואני די בטוח שאתה יוצא יותר מפעם אחת בחודש....
    וכמו שאמרתי בליזארד לא יפתחו שרת חוקי שיהיה בעברית מהסיבה הפשוטה שזה לא ישתלם להם כספית אז די לטחון את הנושא השטותי הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    טוב זכותי אז לשחק באיזה שרת שאני רוצה פרוץ מקורי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2008
    כל מי שמשחק בשרת פרוץ לא יכול לשוות לשחק מהמקורי בחיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    פעם שיחקתה בפרוץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    אחלה עברית ד"א..

בכל מקרה אני שיחקתי בפרוץ ואני די יכול להסכים עם green.

ואתה יכול לשחק בפרוץ כמה שבא לך, אבל אתה לא אמור לפתוח נושאים שקשורים לזה ובטח שלא להתגאות בתוכם שאין לך את המשחק המקורי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    האמת שאני שיחקתי לא מעט בפרוץ בעברי ואני רק יכול לומר שלהרוג שם את כל הבוסים במשחק ולהשיג את כל החפצים הכי מטורפים זה כמו לעלות לרמה 10 בשרת מקורי או בקיצור בולשיט אבל שוב בחירה שלך P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שרתים פרוצים זה נושא מגעיל, גם אם נעזוב את העניין הלא חוקי בדבר. גועל נפש לקחת משחק ולעשות ממנו צחוק.

מי שרוצה לשחק, שישלם. מי שלא, שלא ידבר על זה פה.

שתף ב-Google+

הרשמה