תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    שלום לכולם

המצב של הפורום בזמן האחרון מאוד לא מוצא חן בעייני!
    הנהלת הקהילה ואתר ויגיימס משקיע למענכם כל כך הרבה משאבים ופריבילגיות שקהילות אחרות לא זוכות לקבל, ואתם לא מסוגלים להשקיע בנו בחזרה את המעט שאתם יכולים, וזה נורא עצוב.

עקב המצב הזה החלטתי לעשות כמה שינויים מאוד דרסטיים בקהילה, בתקווה שתבינו שאם אתם רוצים לקבל הטבות וכיף מאיתנו, אז אתם צריכים גם להעניק קצת מעצמכם.

עד היום היה לכם בקהילה כל מה שרציתם....
    - טורנירים בלי סוף.
    - פרסים שבקהילות\פורומים אחרים אתם יכולים רק לחלום עליהם.
    - לאדר מדהים ויחודי לקהילה.
    - הנהלה גמישה ועוזרת, והכי חשוב תומכת בכל החלטה שאתם מבצעים.

זהו! זה ניגמר, אם אין שיתוף פעולה מיצידכם, אז אין יותר שיתוף פעולה מיצידנו.
    -אחד הדברים החשובים שכרגע ניסגר זה הטורניר השבועי, כן חברים, אין יותר טורניר שבועי עד שתתחילו להראות קצת יותר השקעה בפורום.
    -הלאדר, לא ניסגר אומנם, אבל ניכנס למצב של הגבלת הודעות בפורום להשתתפות,
    שחקן שרוצה לשחק בלאדר חייב להיות בעל מינימום 300 הודעות בפורום, נכון שרובכם לא תואהבו את הצעד הזה, אבל אתם אילצתם אותי לעשות את זה, זה לא מצב שרציתי להגיע אליו.
    -הליגה האנגלית תמשיך עד למחזור האחרון (11) ולא תיפתח שנית.
    -אתם יכולים לישכוח מליגת ויגיימס, עד שתראו פעילות גבוהה יותר בפורום.
    -טורניר סוכות שתוכנן, גם כן לא תיזכו להשתתף בו.

מכמה שיחות שיצא לי לנהל עם חבר'ה מהקהילה, תמיד אחרי שביקשתי להשקיע קצת יותר בפורום קיבלתי את אותה התשובה: "אין על מה להגיב".

אז לאלה שמשחקים אותה ראש קטן מיבינכם (שבזכותכם הגענו למצב הזה)
    הינה כמה דרכים להשקיע ולהעלות פעילות בפורום:
    1. לשתף פעולה בדיונים כלליים כמו "מולטימדיה" דיון שניפתח לתמונות וסירטונים מפיפ"א.
    אתם לא מאמינים כמה שתמונה אחת ביום ממשחק שאתם עושים יכולה ליתרום לפורום, כמה שזה טיפשי ו"מה כבר תמונה יכולה לעזור" אז כן, היא יכולה ויותר ממה שאתם מתארים לעצמכם.
    2.פתיחת מדריכים חדשים כגון: "טקטיקות חדשות", "הגעה למצב כלשהו", מדריכים לתוכנות, ותרגילים שונים בפיפ"א ועוד.....
    3. יצא פיפ"א 09 - בואו תפציצו אותנו בתמונות, במדריכים ובשיטות, ודברים חדשים שגיליתם על המשחק החדש.
    4.פתחו סקרים מעניינים כמו: איזה שחקן אתם אוהבים, איזה קבוצה, כמה זמן אתם עושים משחק פיפ"א ועוד מיליון סקרים מעניינים שאפשר ליפתוח.
    5.שתפו פעולה עם כל דיון חדש שניפתח, גם אם זה לא הכי מעניין אז תגביו, תביעו את דעתכם כי היא חשובה לנו.

ויש עוד מילון דברים לעשות, אל תשחקו אותה ראש קטן אלה להפך, תחשבו על רעיונות חדשים ושתפו אותנו ברעיונות האלה, רק כך תוכלו לעזור לקהילה והכי חשוב לעצמכם.

אני לא רוצה לחפור יותר מידי כי העצלנים שביניכם לא יקראו עד הסוף, אז מי שבכל זאת קרא, תעזרו לנו, וכך בעצם תרוויחו יור טורנירים ופעילויות, וכמובן הפרסים יעלו על יותר מ300 או 500 שקל כל פעם.

אני מקווה שתפנימו מה שכתוב ושזה יגרום לכם לעזור קצת יותר לפיתוח הקהילה, כי זה יכול להיעשות רק בעזרתכם.
    תודה, ולילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    אפשר להבין את התסכול, אבל הגבלת הכניסה ללאדר ל300 הודעות ?

אני דיי חדש פה, בתקופה יחסית קצרה כבר עם מעל 30 הודעות, נכנסתי לכל טורניר שהיה באפשרותי להיכנס ולעורר עניין, הגבתי הכי הרבה תגובות בתחרות העיוותים, אז ככה למנוע ממני אפשרות להיכנס ללאדר על אף שאני מעורב ?
    אכזבתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    עיר
    חדרה
    צעד נכון - כל הכבוד.
    יש פה הרבה אנשים פעילים שמשחקים בלאדר עם הרבה הודעות,
    אבל עד היום שאני פה, לא ראיתי שהם פתחו אשכו לעם מדריך כלשהו או משהו.
    אפילו שאתם פעילים פה בפורום אתם אולי מגיבים וכל זה אבל אתם לא פותחים נושאים,
    אתם לא משתפים אף אחד בחדשות או בדברים חדשים.
    רק לקבל, איך שיש טורניר אז פתאום כולם נרשמים ופעילים בטורניר.
    אנחנו נותנים - אנחנו מקבלים.
    לפי דעתי ? תקפיא את הלאדר.
    לא צריך להיות פה לאדר עד שלא תהיה פעילות גדולה והמון דברים.
    זה מצחיק ממזמן כבר ראיתי, אנשים פה אשכרה מחכים שיהיו טורנירים ודברים מעניינים.
    אני הרבה מאוד פעמים פתחתי ופותח אשכולות אבל לא משתפים איתי פעולה.
    פרסמתי תוכנות מדריכים סרטונים וסקרים ומידע ואנשים פשוט לא מגיבים אולי מישהו אחד.
    זה עצוב שלא משתפים פעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    שחר, אתה אומנם חדש, אבל זה לא משנה את העובדה שאתה פעיל רק בפעילויות ולא משתף פעולה בדיונים אחרים
    כולם כאן ללא יוצא מן הכלל משתתפים רק בדברים שבו הם יכולים להרוויח פרסים וזה ניגמר
    אין יותר פרסים, עד שאין פעילות גבוהה יותר.
    הצעד בלאדר יכול להיות קשוח מידי ומאוד לא הוגן כלפי החדשים שכן מגיבים ומשתתפים, אבל אנחנו קהילה וכשאחד עושה משהו לא במקום אז כולם זוכים בעונש, ובמיקרה הזה זה אומנם לא כולם אבל הרוב, ולכן המיגבלות וכל צעד שאני עושה תקף לגבי כולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    אם זה מה שבחרת לעשות אז סבבה!
    אני אשתדל להיות פעיל יותר
    שתף ב-Google+

הרשמה