תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    לפי דעתי צריך להחמיר יותר עם הדברים הבאים:
    TYPE KILL
    AFK
    הריגות בתחילת המשחק
    קמפינג

אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין 99 ל2004 זה מה שרשמתי למעלה.
    הרבה פעמים בתחילת המשחק אני רוצה לרשום משהו בשרת ופתאום משהו (לא נוב) יורה בי והורג אותי. אותו הדבר עם AFK, בתחילת המשחק פשוט הורגים אותם.
    עוד הבדל ענקי הוא הקמפינג וההריגות ממש בתחילת המשחק. מבאס לשחק TAD ולהיווצר ליד 3 אנשים מהקבוצה השניה ולמות על ההתחלה.

אני חושב שצריך להחמיר יותר עם ההתנהגויות בשרת. לאט לאט מבאס לשחק ככה.

מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2008
    מסכים בקשר לרוב
    אם השלב שם אותך ליד 3 שחקנים מהקבוצה השנייה אז חבל

NEW TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777 (all mods + tons of maps)
    NEW TL 99 Server - 212.143.230.120:6666 (MultiMOD + RA)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    לא..

אנשים נכנסים לשרת בשביל לשחק לא בשביל לדבר.. אפשר לדבר אבל אי אפשר לדרוש מאנשים לא לירות עליך כשאתה מדבר בשביל שאחרי זה תסתובב ותחזור עליהם. בכל מקרה האיסור נגד TK הוא מן חוק לא כתוב כזה בשביל רב השחקנים וזה לא קורה הרבה, וגם אם כן אני חושב שזה עדיין לגיטימי, לא הכי מכובד אבל לגיטימי.

לגבי AFK, מי שרוצה להיות AFK פשוט שילך ל-SPEC או יצא מהשרת, אתה מצפה שיחכו לך ויעקבו את כל שאר השחקנים בגלל שמר X החליט שהוא הולך להשתין בידיוק באמצע המשחק?

הריגות בתחילת המשחק? ROFL???????? דבר ראשון מנסיון שזה לא קורה כמעט בכלל. מערכת ה-RESPAWN של UT2004 במיוחד ב-TAM מאגדת את שתי הקבוצות ביחד בשתי הקצוות של המפה. אתה מוזמן לבדוק את זה שהשחקן הראשון שאתה רואה בתחילת ראונד הוא שחקן של הקבוצה שלך. ב-CA זה משהו אחר אבל אני משחק תמשחק הזה 40 שנה ואף פעם לא קרה לי מצב שנוצרתי בין 3 שחקני יריב, אפילו לא 2, וגם אם כן, מה אפשר לעשות נגד זה? זה המשחק.

CAMPING - ב-TAM לפחות כשמישהו נשאר באותו איזור יותר מדי זמן השם שלו מוצג על המסך בפורמט player camps in X והוא גם מאבד HP ככל שהוא נשאר במקום הזה לאחר הופעת ההודעה. במודים אחרים אם אני אישית רואה מישהו מקמפר בעקביות במקום מסויים אני מעיר לו, למרות שהאמת שלא יצא לי להתקל בזה.

לא כל שחקן שמנסה להשיג פוזיציה טובה הוא קמפר, למשל ב-Under-LE כמעט תמיד מתרכזים על הרמפה הזאת של ה-LG פשוט כי זו העמדה הכי טובה במפה, יש הרבה מקומות כאלה בכל מפה שבד"כ "מתקמפרים" שם שחקנים אבל זה לגיטימי וכל עוד זה לא מוגזם אז אין בזה בעיה.
    נערך לאחרונה על ידי R9naldo; 03.10.2008 בשעה 19:24.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אני מסכים לגבי AFK. FN לגבי TK זה גבולי. זה כבר עיניין של ריספקט ונימוסים.
    באופן עקרוני באמצע משחק עם שחקן כותב זו בעיה שלו.
    גבי השאר צריך פשוט להרחיק! AFK חייב להיות SPEC אחרת באן לכל היום
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2007
    משה, ממש דיון מצויין...

אני מסכים איתך בתור אחד שזוכר שבשרתים של 99 היו לנו עקרונות מסויימים...
    וחלק ממש שכתבת דאגנו לכבד...

לדוגמא: אם היינו רואים שחקן שרושם משהו לא היינו הורגים אותו, לא היינו רוצים שאנחנו רושמים משהו לחבר שלנו בשרת שיהרגו אותנו ויורידו לנו מהחיים בזמן משחק lms או בזמן איסוף נשקים לכן היינו שומרים על כבוד מסויים וממשיכים הלאה..

כנ"ל לגבי afk היינו מאפשרים לשחק לא לשחק כמה סיבובים ולהשאיר אותו לסוף עד לזמן שעבר גבול מסויים של זמן כמו 5 דקות לא פחות ואז היינו מעיפים אותו....

והדבר האחרון, לגבי היווצרות של שחקן: אני מאמין שאם שחקן נוצר לידך אתה צריך לאפשר לו לברוח כדי שאותו הדבר יתנהלו לגבייך.. מראה בגרות..

2 דברים ואסיים:
    1. כל זה אך ורק במשחקים בשרתים שפתוחים לציבור, במשחקים בפיקאפים ונגד קלאנים הכל מותר לבצע :> עד המוות..
    2. אני מאמין שאם נשפר את הדברים הללו בתור קהילה, נוכל ליצור כבוד בין השחקנים וממש אהבה למשחק וגאווה בקהילה...

מקווה שלא הייתי פלצני, לא ניסיתי.... יאלה לשחק ולהנות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    לא..

אנשים נכנסים לשרת בשביל לשחק לא בשביל לדבר.. אפשר לדבר אבל אי אפשר לדרוש מאנשים לא לירות עליך כשאתה מדבר בשביל שאחרי זה תסתובב ותחזור עליהם. בכל מקרה האיסור נגד TK הוא מן חוק לא כתוב כזה בשביל רב השחקנים וזה לא קורה הרבה, וגם אם כן אני חושב שזה עדיין לגיטימי, לא הכי מכובד אבל לגיטימי.

לגבי AFK, מי שרוצה להיות AFK פשוט שילך ל-SPEC או יצא מהשרת, אתה מצפה שיחכו לך ויעקבו את כל שאר השחקנים בגלל שמר X החליט שהוא הולך להשתין בידיוק באמצע המשחק?

הריגות בתחילת המשחק? ROFL???????? דבר ראשון מנסיון שזה לא קורה כמעט בכלל. מערכת ה-RESPAWN של UT2004 במיוחד ב-TAM מאגדת את שתי הקבוצות ביחד בשתי הקצוות של המפה. אתה מוזמן לבדוק את זה שהשחקן הראשון שאתה רואה בתחילת ראונד הוא שחקן של הקבוצה שלך. ב-CA זה משהו אחר אבל אני משחק תמשחק הזה 40 שנה ואף פעם לא קרה לי מצב שנוצרתי בין 3 שחקני יריב, אפילו לא 2, וגם אם כן, מה אפשר לעשות נגד זה? זה המשחק.
    א. לגבי הTK, זה לא חוק לא קשום, זה חוק שמשום מה פסח על קהילת 2004. ואתה צודק שאנשים לא נכנסים לשרת כדי לדבר אבל מה עם משהו שואל אותך משהו? גם VOICE או TEXT? איזה מן תשובה זאתי? מן הסתם אתה נכנס לשחק אבל חלק מהמשחק זה לדבר. אני לא רואה סיבה הגיונית לכך שאם אני שניה בצד עונה למשהו אתה ממרחק עצום שולח עליי טילים. מה? בשביל עוד קיל? בשביל SCORE יותר גבוה? סתם כדי להיות מקום ראשון? למה אני צריך להתבאס שאני עוזר למשהו?

ב. לגבי בAFK. בוא נגיד נופל לך העכבר, יוצא מהתקע, הילד שלך בידיוק בוכה אז אתה שניה הולך אליו, שמעת משהו ורצת שניה לראות מזה ואני יכול להמשיך ככה עד מחר. אתה AFK לא לחצי שעה אלא ממש לשניה. מתת בתחילת המשחק, הלכת להביא לך משהו לאכול ובידיוק שאתה בדרך לחדר המשחק מתחיל והורגים אותך ראשון. איזה באסה לא? לא היית רוצה שהיו משאירים אותך לסוף? שתוכל לשחק בכיף?

אתם צודקים שצריך להיות SPEC מתי שאתה AFK אבל זה תלוי לכמה זמן. אם זה יותר מ2 משחקים סבבה. אם זה רבע משחק אז פה אתם טועים.

ג. המערכת הזאתי לא 100% פועלת. ריספון בTAD זה משהו כמו 2-3 שניות. לא מספיק. למה פשוט לא ללכת לכיוון השני? למה לא להתעלם? למה לרדוף ולהרוס עוד משחק?

ועל האחרון אני עוד יכול להבין את הטענה שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2007
    נכתב במקור על ידי Moshee
    א. לגבי הTK, זה לא חוק לא קשום, זה חוק שמשום מה פסח על קהילת 2004. ואתה צודק שאנשים לא נכנסים לשרת כדי לדבר אבל מה עם משהו שואל אותך משהו? גם VOICE או TEXT? איזה מן תשובה זאתי? מן הסתם אתה נכנס לשחק אבל חלק מהמשחק זה לדבר. אני לא רואה סיבה הגיונית לכך שאם אני שניה בצד עונה למשהו אתה ממרחק עצום שולח עליי טילים. מה? בשביל עוד קיל? בשביל SCORE יותר גבוה? סתם כדי להיות מקום ראשון? למה אני צריך להתבאס שאני עוזר למשהו?

ב. לגבי בAFK. בוא נגיד נופל לך העכבר, יוצא מהתקע, הילד שלך בידיוק בוכה אז אתה שניה הולך אליו, שמעת משהו ורצת שניה לראות מזה ואני יכול להמשיך ככה עד מחר. אתה AFK לא לחצי שעה אלא ממש לשניה. מתת בתחילת המשחק, הלכת להביא לך משהו לאכול ובידיוק שאתה בדרך לחדר המשחק מתחיל והורגים אותך ראשון. איזה באסה לא? לא היית רוצה שהיו משאירים אותך לסוף? שתוכל לשחק בכיף?

אתם צודקים שצריך להיות SPEC מתי שאתה AFK אבל זה תלוי לכמה זמן. אם זה יותר מ2 משחקים סבבה. אם זה רבע משחק אז פה אתם טועים.

ג. המערכת הזאתי לא 100% פועלת. ריספון בTAD זה משהו כמו 2-3 שניות. לא מספיק. למה פשוט לא ללכת לכיוון השני? למה לא להתעלם? למה לרדוף ולהרוס עוד משחק?

לא יודע אם אמרתי לך, אבל אני אוהב אותך... כי אתה חכם ושנון כמעט כמוני...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    אני מסכים לגבי AFK. FN לגבי TK זה גבולי. זה כבר עיניין של ריספקט ונימוסים.
    באופן עקרוני באמצע משחק עם שחקן כותב זו בעיה שלו.
    גבי השאר צריך פשוט להרחיק! AFK חייב להיות SPEC אחרת באן לכל היום
    משחקים בשביל להנות. משחקים בשביל התחרות.
    אני לא רואה סיבה אחת מספיק טובה בשבילך להרוג משהו ששניה מדבר. עוד נקודה? חבל מאוד שאתם לא עונים לאנשים ששואלים שאלות לדוגמא בשרת כי אתם מפחדים שיתנו לכם TK. יש לך בעיה לתת לו שניה להגיב ואז להתחרות בו שווה בשווה שאתה רואה אותו?
    מזה עיניין של ריספקט ונימוס?? זה אמור להיות אסור וזה עוד יותר חמור מAFK. ותקרא את התגובה שלי על העיניין של AFK.

וFN זה ממש עיניין שיטתי פה בקהילה הזאתי. ממש לא מעניין את רוב אדמינים בשרת אם יש FN או לא.

וגם לגבי העיניין שלא ענו לי עם שי שהשתמש בטאג שלנו למרות שאמרנו לו כמה וכמה פעמים להוריד אותו לנוכחות אדמין בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    זה חוק שלא קיים בשום מקום בעולם חוץ מבישראל, וגם זה רק לפני הרבה מאוד זמן ביוטי99. ואפחד לא אומר שלא תדבר אבל אל תצפה שלא יהרגו אותך. אני מסכים איתך שזה מגעיל, מעצבן ולא ספורטיבי, אבל גם בגלל שרב השחקנים לא עושים את זה וגם בגלל שאם הם עושים זה לגיטימי אני חושב שלא צריך לחוקק חוק נגד זה. תאמין לי שאני שונא את זה בידיוק כמוך וכך כל שחקן אחר בקהילה, בגלל זה משתדלים לא לעשות את זה אבל אי אפשר לכפות דברים כאלה.

במקרה כזה אתה אומר ואפחד לא נוגע בך. אני מדבר איתך על AFK שלא אומרים כלום פשוט משאירים את המשחק דלוק והולכים להתנייק ומחכים שיעשו איתם איזה חסד, הם חוזרים אחרי 5 דקות ובוכים שהרגו אותם כאילו למה ציפיתם? על אותו משקל כמו ל-TK גם לזה אין טעם לחוקק חוק כי דבר ראשון נכנסים למושג AFK יותר מדי מקרים שעל רובם המוחלט לא צריך להעיף שחקן, ודבר שני אפחד לא חייב לך כלום, אתה הולך זאת בעיה שלך למה שהשחקן שרוצה לשחק יקבל קיק כי אתה לא נמצא במשחק? לא משנה לכמה זמן? זה לא קצת מפגר בעיניך? דווקא זה שלא נמצא במשחק צריך לקבל קיק ולא מי שהורג אותו ( מה שצריך לעשות בשרת ).

לגבי הריספאון באמת שזה לא קורה יותר מדי, ואם כן זה המשחק ואין מה לעשות נגד זה. אלו דברים שפשוט מגוחך להעניש עליהם כי הם חלק מהמשחק. על אותו משקל אתה יכול גם לבקש חוק נגד מיניגן כי זה מעצבן, או נגד שימוש מופרז בשוק ( חצי מהקהילה בבאן ), יש הרבה דברים מעצבנים במשחק אבל לומדים להתמודד איתם. אישית הדבר האחרון שאני מתעצבן ממנו ב-TAM זה המקום שבו אני עושה ריספאון.

מנסיון שיותר מדי חוקים רק יפגעו בחווית המשחק יותר מאשר יועילו. במיוחד אם זה על נושאים שנויים במחלוקת כמו TYPE KILL ו-AFK KILL.

אגב משה לגבי ה-FN אין לי מושג על מה אתה מדבר. יכול להיות שאתה לא מכיר חלק מהשחקנים אבל בכל פעם שאני בשרת ( ואני הרבה ) אני לא רואה בכלל פייקרים, כשאני כן רואה אני מבקש מהם REAL NICK ואם לא אז קיקבאן. אתה מוזמן לעשות אותו דבר כי נגד FN יש חוק בניגוד ל-TK/AFK/CAMP.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    לא..

CAMPING - ב-TAM לפחות כשמישהו נשאר באותו איזור יותר מדי זמן השם שלו מוצג על המסך בפורמט player camps in X והוא גם מאבד HP ככל שהוא נשאר במקום הזה לאחר הופעת ההודעה. במודים אחרים אם אני אישית רואה מישהו מקמפר בעקביות במקום מסויים אני מעיר לו, למרות שהאמת שלא יצא לי להתקל בזה.

לא כל שחקן שמנסה להשיג פוזיציה טובה הוא קמפר, למשל ב-Under-LE כמעט תמיד מתרכזים על הרמפה הזאת של ה-LG פשוט כי זו העמדה הכי טובה במפה, יש הרבה מקומות כאלה בכל מפה שבד"כ "מתקמפרים" שם שחקנים אבל זה לגיטימי וכל עוד זה לא מוגזם אז אין בזה בעיה.
    תודה לגיא שחסך לי הרבה כתיבה והסביר לך למה להתערב יותר מדי בתור אדמין זה טיפשי.
    חוץ מהFN כמעט כל ההצעות לא טובות, מצטער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Moshee

א) כדי שלא יווצר מצב שבו אתה רואה שויק בא עליך עם LG, ואתה מתחיל לדבר כדי שיהיה לו אסור לפגוע בך. זה בדיוק סוג הסצנריו האפשרי שמראה למה הדבר הזה חייב להישאר בגדר המלצה וכפוף לשיקול אישי של כל אחד ואחד.

במיוחד בLMS שאנשים מתחילים לדבר וכשהם מסיימים כל השאר עם 3 חיים.

ב) שוב - בדיוק אותה התשובה. או שתצא לSPEC (הרי למה לך להישאר? בשביל הניקוד?) או שאל תבכה כשהורגים אותך.

ושתדע - רבע משחק שמשהו SPEC זה הבדל עצום. אם זה יותר מ30 שניות זה יכול להרוס משחק לחלוטין, ולפעמים גם 30 שניות זה ההבדל בין ניצחון להפסד.

ג) בחיים לא קרה לי, וגם אם היה קורה, ככה המשחק. חלק ממנו זה רנדומליות. אם זה לא מתאים לך, תכתוב מוד עם ריספון קוד טוב יותר. חוק מספר 1 בקהילה הזאת - אל תמציא חוקים שאי אפשר לאכוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    מסכים לחלוטין עם גיא ואדי.

אין שום סיבה שבנאדם יילך לAFK ויידפוק לאחרים את המשחק. הילד בכה? GO SPEC. טלפון חשוב? GO SPEC. הורים\אחים קוראים לך? אם זה יכול לקחת הרבה זמן - GO SPEC. אין סיבה שאנשים יישארו וייתנו לכל שאר השחקנים לחכות בשביל דבר שכזה.. מקסימום 2 סיבובים זה עוד לגיטימי.. ושלא יתלוננו שהורגים אותם כמובן, אלא יגידו תודה שלא נתנו להם קיק מהשרת..
    חיקוק חוק שלם רק כדי למנוע איפוס נקודות וירטואליות?

אם כבר אני מבין אנשים שמתעצבנים אם הורגים אותם בTDM כשהם AFK.. אבל בTAM? אנשים שרוצים שייתחשבו בהם שייתחשבו קודם בכל שאר השחקנים שנמצאים במשחק..

לגבי TK - אתה לא יכול לבקש מאנשים שיפסיקו TK... בנאדם שמכבד אותך לא יהרוג אותך. זה מעצבן לאללה שמשחק לא זורם ומקרטע כי כל רגע מישהו רושם משהו. תנסו כמה שפחות לרשום בתוך המשחק, בשביל זה יש לכם את המירק שלכם. ובלי שום קשר ברוב המודים במשחק יש זמן שבו אתה מחוץ למשחק {OUT} ושם תכתוב את כל מה שיש לך להגיד עד שיתחיל סיבוב חדש..

הריגות בתחילת המשחק? תהיה אתה מוכן בידיוק באותה מידה כמו שהאוייב שלך מוכן.. אני לא מבין מה הבעיה פה בכלל?

ולי אישית לא מפריע בדרך כלל שבנאדם על פייק ניק, אבל אם מישהו מהשרת רוצה לדעת מי זה אותו שחקן, אם הוא לא משנה חזרה לשם שלו או מציין מי הוא - אפשר לתת לו קיק, ואם זה מפריע לאנשים באמת שזו לא בעיה..

נ.ב - כתבתי הודעה שלמה והדף החרטא הזה עשה לי רענון או משהו.. אז יש מצב שהדברים פה כתובים במהירות ולא מנוסחים היטב - לא היה לי כוח

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    כל מה שגיא אמר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2008
    ממש שראיתי יש פה אחלה אנשים לא צריך להחמיר כל כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    אני גם מסכים עם גיא ואדי וכו' וכ'
    אלה חוקים לא כתובים, זכותו של כל שחקן להקפיד עליהם או לא.

אני בד"כ משתדל לא להרוג שחקן שכותב או סתם עומד. אבל לפעמים אני בשוונג וזורם עם זה

אגב, אנשים פה כתבו שעם FN הם מסכימים. איפה משה בכלל כתב על זה?
    שאגב, לי אין בעיה עם FN כל עוד זה לא פוגע בקלאן, שחקן או כל דבר אחר

היום למשל הבאתי קיק למישהו שהיה עם תג שסק ולא הסכים להגיד לי מי הוא...
    אבל לשאר הFN לא התייחסתי אפילו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    not going to happen

listen to what the aimboter says....
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    AFK ,הריגות בתחילת משחק וקמפינג זה לא קריטי...
    מי ש AFK שיצפה שיהרגו אותו . תכלס תחשוב על זה בן אדם AFK איזה דקה , ואחרי זה שהוא חוזר הוא עם חיים מלאים וכולם לא , איפה ההוגנות בזה? לדעתי צריך בדיוק ההפך מי שAFK שפשוט ילך לספקטור או משהו אין דבר כזה ... כמובן שאם מישהו צריך שנייה לסדר משהו שלא נוח לו שפשוט יילך להתחבא ואז יחזור זה לא כאילו מכריחים אותך להיות מרוכז במשחק כל הזמן.
    הריגות בתחילת משחק - זה המשחק,מן הסתם גם מי שנוצר בין ה3 גם ינסה לירות עליהם ככה שאי אפשר באמת למנוע את זה. ות'אמת זה בקושי קורה במשחק היוצרים דיי דואגים לזה , וגם אם לא פשוט תברח מה הבעייה.
    קמפינג .. טוב באנריל זה פחות קריטי המשחקיות דיי דינאמית ואי אפשר לעשות ממש קאמפינג במשחק הזה . זה לא כמו CS שאפשר להתחבא מאחורי ארגז ולחכות שם - תמיד צריך לזוז כי המשחק מהיר.
    לגבי TK זה באמת מציק , מי שרושם תנו לו לסיים לרשום , זה לא שאנשים רושמים שעה , בדר"כ זה משהו קטן. כמובן שזה צריך להיות בגבול הטעם הטוב לא לדבר כל המשחק עם חבר שלך או לנצל את זה בשביל להתחמק מקרבות . לא בעייה להבין מתיי הבן אדם באמת צריך לומר משהו ומתי הוא סתם מדבר .
    נערך לאחרונה על ידי [N2]; 04.10.2008 בשעה 10:54.

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    לגביTK
    כמו שם אתה צריך להיות AFK לשניה
    לך לאיזה מקום תתחבא בו
    ככה גם כשאתה רוצה לכתוב משהו
    רוצה לכתוב? תדעג שאף אחד לא בסביבה
    אני ממש מתעצבן כאשר אני טעון על 3 רוקט ואז אני רואה מישהו כותב

כל ה TYPERS למנייהם, ממני לא תקבלו רחמים, אלה רק TK. זה על אחריותכם שאתם כותבים, לא על אחריותי
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    איזה אכזרי cheshire cat
    נכתב במקור על ידי Shuby
    מזל טוב בחור !!!
    גם אני אוהב אותך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי Cheshire Cat
    לגביTK
    כמו שם אתה צריך להיות AFK לשניה
    לך לאיזה מקום תתחבא בו
    ככה גם כשאתה רוצה לכתוב משהו
    רוצה לכתוב? תדעג שאף אחד לא בסביבה
    אני ממש מתעצבן כאשר אני טעון על 3 רוקט ואז אני רואה מישהו כותב

כל ה TYPERS למנייהם, ממני לא תקבלו רחמים, אלה רק TK. זה על אחריותכם שאתם כותבים, לא על אחריותי
    כן רק ש AFK זה לא משהו שקורה יותר מידי זה קורה פעם ב...
    ובמשחק רשת אתה צריך לצפות שגם ידברו מידי פעם. אם מישהו נכנס ואומר לך שלום לא תענה לו?
    מה אתה צריך ללכת להתחבא בשביל זה?
    מה שכן לא צריך להתחיל לדבר באמצע קרב.
    הדבר היחיד שאני מצפה מבן אדם זה אם הוא רואה מישהו שמדבר והוא לא היה בקרב איתו או משהו והוא בדיוק שניה עומד באמצע שלא יהרוג אותו ... יש כאלה שממש מחפשים להרוג TK בשניה שמישהו מתחיל לדבר.. זה ממש מגעיל

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הרשמה