תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נתוני המכירות מראים שבסופ"ש שאחרי הורדת המחיר ל- Xbox 360 באירופה קפצו המכירות בבריטניה ב- 32%, בעוד הפלייסטיישן 3 ראתה ירידה של 8%.

מקור: GameIndusty.biz
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    שוב לצערינו לא אומר כלום על המדינה הזאת

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ביחד עם החדשה הזו, גם MS אירופה הודיעה אתמול שהם מכרו 6 מיליון יחידות של 360 באירופה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    מה זה MS???
    MICROSOFT?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    מה זה MS???
    MICROSOFT?
    כן, והידועה גם כ- $M

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    שמה ממש זול לקנות אבל אני מקוה לראות הורדת מחירים גם מהפלייסטישן בקרוב
    למרות שאני לא חושב שזה יקרה בזמן הקרוב אם בכלל

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    מעניין לראות נתונים מלאים על פני חודש מלא בארה"ב, אירופה ויפן לאחר הורדת המחיר הדרסטית של מייקרוסופט.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תהיה קצת בעיה אם הנתונים הללו בכל מקרה כי מדובר כבר בחודש שמתחילות מכירות לקראת החגים וגם ככה יש עליה במכירות.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני מניח שהצעד היה בלתי נמנע מצד מייקרוסופט מאחר וה-פס3 צברה המון תאוצה מאז ינואר 2008 ובמיוחד מאז יוני השנה (MGS4 בסופו של יום הצליח מעל למצופה).

אני מאוד מקווה שזה ישפיע על סוני בצורה חיובית (למרות שעדיין קשה לי להאמין שה-360 תצליח לעקוף את ה-PS3 באירופה ויפן, וגם בארה"ב בהפרש ניכר) כך שגם היא תבין שהיא צריכה להוזיל את ה-PS3. אפילו אם זה אומר להוציא גרסה זולה יותר מזו של ה-40 ג'יגה ולחפש דרך נוספת להוזיל את עלויות הייצור של הקונסולה.

בכל מקרה זה עשה לי חיים קלים לקראת אוקטובר, אני מקווה שההוזלה תהיה באמת בתוקף ואני אקבל ארקייד חדשה במחיר של 700 ש"ח.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אגב דודי, אתה מכיר מספר רשמי על מכירות הPS3 באירופה?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אגב דודי, אתה מכיר מספר רשמי על מכירות הPS3 באירופה?
    על פי סוני בהודעה ממאי:

Sony is touting European sales figures which have surpassed those of Microsoft, even though the Xbox 360 was released some 16 months before the PS3.
    About five million PS3's have been sold in the region, with the console consistently outselling the Xbox on a month-by-month basis since October of last year. The news is somewhat shocking, considering the significant lead time Microsoft enjoyed.

GA_googleFillSlot("BN_Article_Box_336x280");
    http://adlog.com.com/adlog/i/r=12916...n/dotclear.gif
    Worldwide, the console had sold about 12 million consoles, the company said.

Microsoft had a price advantage over Sony as well. In the UK, the PS3 retails for £299 -- almost double the £159 entry point for the Xbox 360. Analysts credit the PS3's broad appeal for its success.
    Whereas the Xbox 360 is targeted more towards adult males, many argue the PS3 has a far broader appeal. Microsoft's strategy presumably does not play well in European markets.
    Sony isn't giving up on the US market yet, even though it has a greater distance to cover to outsell the 360. At a company event in London Tuesday announcing the PS3's victory, Kaz Hirai said it expected to be similarly competitive in two to three years in the US market.

הודעה מקבילה מה-BBC (למקרה שאתה מחפש מקור אמין יותר מהראשון):

Sony's PlayStation 3 games console has outsold Microsoft's Xbox 360 in Europe, according to figures released by Sony.
    More than five million PS3s have been sold across the continent, Sony's David Reeves confirmed.
    Speaking at a European PlayStation event in London, he said: "The numbers are a testament to the strength of the PlayStation brand."
    He said PlayStation 3 had been outselling the Xbox 360 since October last year.
    "We have sold more PlayStation 3s throughout Europe than Xbox 360 even though they launched 16 months before us."
    Mr Reeves, head of Sony Computer Entertainment Europe, also said 12 million PSP handheld consoles and 48 million PlayStation 2s had been sold in Europe.
    Despite Sony's overhauling of Microsoft in Europe, both firms' sales are a long way behind the Nintendo Wii.
    Price tag
    Sony has managed to overtake Xbox 360 sales despite a much higher price tag.
    The cheapest PS3 is available for £299, versus £159 for the Xbox 360.
    "We have been consistently outselling our closest competitor [Xbox 360] since October 2007, even with the latest price point," said Mr Reeves.
    Microsoft cut the price of Xbox 360 in March.
    The PS3 is far more mass market than 360, which has gone for traditional adult males

Nick Parker, games consultant

The figures will cheer Sony after a painful launch period for the machine, which saw delays, stock problems and criticism from gamers that early titles for the machine were below par.
    Kaz Hirai, Sony's global head of PlayStation, said the first year of PS3 had been difficult.
    Speaking at the London event, he said: "There were teething problems... and customers were a little underwhelmed by early games."
    'No surprise'
    He said Sony was going to promote the PS3 as a "multi-faceted interactive entertainment system" in the year ahead.
    Games consultant Nick Parker said it was "no surprise" that PlayStation had overtaken Xbox in Europe.
    "The PlayStation has held out remarkably well over the last 18 months despite the press slating it because of the price. People got behind the brand.
    "The PS3 is far more mass market than 360, which has gone for traditional adult males - and that does not go down well in continental Europe."
    He said consumers in Europe had "never gotten over the design ethos of the original Xbox."
    Microsoft had set out to broaden the appeal of its titles "but never did come up with the goods", he went on.
    The Xbox 360 was performing well in the UK but has a "problem on the continent". He said PlayStation 3 had "every chance" of overtaking the Xbox 360 in its heartland of North America in the next two to three years.

בהנחה והנתון נכון (אני לא חושב שיש משהו שיטיל ספק בהנחה שסוני עברו את מייקרוסופט באירופה) הם עומדים כיום על פי ניחוש על 6+ מיליון קונסולות לכיוון ה-7.

אני רק אזכיר את MGS4 שמכר מדהים באירופה ואת GTA 4 שמכר מאוד יפה על ה-PS3 באירופה. הם הקפיצו לא מעט את המכירות של סוני באזור בסביבות יוני.

דרך אגב, שים לב לעובדה שמנכ"ל סוני אירופה מציין שלסוני תמיד הייתה בעייה בשוק הבריטי, אבל לעומתם שאר אירופה נותרה בידי סוני.

אני מניח שזה משתלב דיי טוב עם הנתון בראש הדיון הזה.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 23.09.2008 בשעה 23:40.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כן, אנגליה נוטה בצורה ברורה לX360, ובשאר אירופה המצב הפוך. רק שאנגליה היא השוק הכי גדול באירופה למשחקי וידאו.

תודה על המידע בכל מקרה. אם היו 5 מיליון קונסולות במאי, אז סביר להניח שMGS4 תרם לכך שהיתרון לפחות נשמר. אני לא אתפלא אם הם באמת כבר מתקרבים ל-7 מיליון יחידות.

עדיין, עם ירידת המחיר של הX360 ועונת החגים שמתקרבת, זה הולך להיות מאד מעניין וצמוד. סוני תצטרך לשלוף משהו מהשרוול לדעתי בשביל להמשיך להגדיל את הפער, אבל כבר אפשר להגיד שאירופה לא בכיס של סוני כמו שהיא היתה פעם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה נכון, אבל גם צרפת, ספרד, גרמניה ואיטליה הם שווקים שבצירופם יחד (השוק הגרמני והצרפתי לבדם, אני מניח, דיי משתווים כל אחד בנפרד לשוק הבריטי) מובילים לתוצאה שסוני מצליחה הרבה יותר טוב מה-360 באירופה נכון להיום, אל תשכח את פער ה-16 חודשים שלא ניתן להתעלם ממנו.

אתה שוכח שלסוני יש את LBP ומוטורסטורם 2 שיוצאים עוד פחות מחודש ורזיזטנס עוד חודש וחצי. היא ממש לא תתפס עם המכנסיים למטה ולפחות תמשיך לשמור על הסטטוס עם מייקרוסופט בעונת החגים הקרבה.

אחרי זה Killzone 2 במידה ויצליח בביקורות אולי באמת יוכל לתת פוש רציני לכיוונה של סוני ולפתוח פער יותר משמעותי בסביבות פברואר, אני פשוט לא רואה כותר גדול מקביל מצידה של מייקרוסופט בתקופה שלאחר החגים (Halo wars פונה לשוק מאוד מצומצם מבחינת הז'אנר שלו).

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שוק הקונסולות הצרפתי והגרמני (אם תוציא את הPC שתופס בגרמניה נתח עצום) ממש לא משתווה לשוק המקביל בבריטניה.

לגבי המשחקים, כמו שאמרתי: זה לא יהיה קרב קל ולא קצר. אני מאמין שסוני תסיים לפני מיקרוסופט באירופה בסופו של דבר, אבל היא ממש לא תהיה דומיננטית כמו בדור הקודם באירופה והתחרות שלה תהיה קשה (וזה עוד בלי לדבר על הWII)
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אתם ראיתם מה קורה באירופה בכלל?
    נינטדנו משפילה את סוני ומייקרוסופוט בכל החזיתות. ולא מדובר רק על מכירות חומרה, גם במכירות התוכנה ידם על העליונה.
    יש רשימות כל כך מגוכחות באירופה שבטופ 20 לא נכנס משחק אחד של MS או סוני. במיוחד בצרפת. קפצו לנושא המכירות בפורום ניטנדו שעדי פתח.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    העניין שחצי אלו תוספים ודברים שבאים עם תוספים (וצרפתים זה לא מדד מאז מלחה"ע II)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יש משהו אחד ששוכחים: המכירות של משחקי קונסולות בצרפת, גרמניה, ספרד ואיטליה ביחד לא מגיעות למכירות באנגליה לבדה. אלו שווקים קטנים יחסית, ומה שאנחנו רואים בהם זה רק דירוג יחסי ולא מספר יחידות כולל.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי ITAYBRON
    שוב לצערינו לא אומר כלום על המדינה הזאת
    לא הבנתי מה אתה רוצה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם הולנד עם ה360, אבל זה רק כי הם אנשים נורא חביבים ואחת הארצות היחידות באירופה שלא שונאים את היהודים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    האמת שדי הוכח שזה מיתוס לגבי ההולנדים. אבל אכן שווה עד סוף השנה לקנות דווקא שם 360 בגלל המחיר...

הרשמה