תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    גיליתי לאמזמן שגילד וורס בניגוד לWOW או פיינל פנטאזי אונליין - לא דורש תשלום חודשי אלא רק קנייה חד פעמית של המשחק , שזה מעולה ...אז חשבתי ליקנות אותו אבל זה כבר די מבלבל ...

איזה גרסה עדיף ליקנות? רגיל? (ואת ההרחבות בנפרד? וכמה הן עולות בארץ?) פלאטינום? (שראיתי בחנות) או לחכות לגרסה שעומדת לצאת שבה כל ההרחבות יהיו בחבילה אחת?

או אולי - לחכות לגילד וורס 2? כי מישהו אמר כאן שזה עודמ לצאת... אבל זה ידרוש רק עידכון מהאתר? או שזה אומר שיהיה צריך לקנות דיסק משחק חדש לגמרי . והרגיל שיש עכשיו וההרחבות שלו כבר יהיו משהו נפרד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    לא ידעתי שיש את כל ההרחבות בחבילה אחת, אם יש אז זה שווה את זה.

אבל במצב של המשחק היום עדיף לך לחכות ולקנות GW2.
    אלה אם כן אתה קונה לפחות 2 חבילות.
    ואת eye of the north כי כל השאר הרבה יותר שוממות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    עדיין אין - אבל קראתי שיהיה , ופלאטינום זה הגרסה הרגילה + עין הצפון (חח זה נשמע מגניב בעברית דווקא) . אבל לא הבנתי - בכל הרחבה יש שרת אחר לגמריי בשביל לשחק ברשת? אחד לכל הרחבה? (כי אמרת שהן שוממות) בימקום שזה ישפיע על המשחק הקיים .

וגם אני חושב ש2 יותר כדאי ...אבל יש למישהו השערה מתיי הוא ייצא? מינימום ומקסימום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    לGW יש הרחבה אחת ושלושה קמפיינים. בשביל לשחק באחד הקמפיינים לא צריך שום משחק קודם. כדי לשחק בהרחבה צריך לפחות קמפיין אחד. כל קמפיין מתרחש ביבשת שונה, והדמות יכולה לעבור בין היבשות.

GW2 יצא בחצי השני של 2009 או ב2010, ככה שלא כדאי לחכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אה ואו... אם בין המחצית השניה של 2009 ל2010 אז יש עוד המון זמן... משהו כמו חצי שנה של משחק תספיק כדיי למצות את גילד וורס? כלומר עד לרגע שבו ייצא 2 .

ואם ככה אז אני אקנה את החבילה המלאה של כל הקמפיינים וההרחבה כשזה ייצא... (אחריי שאקנה ספור ויהיה לי מספיק לנסיך הפרסי , וסוניק אנלישד) אני רק לא מבין איך צריך קמפיין אחד לפחות בשביל ההרחבה ... כי אם ככה אז מה הטעם לקנות פלאטינום אם אי אפשר יהיה לשחק בו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי MoonKnight
    אני רק לא מבין איך צריך קמפיין אחד לפחות בשביל ההרחבה ... כי אם ככה אז מה הטעם לקנות פלאטינום אם אי אפשר יהיה לשחק בו...
    שלושת הקמפיינים הם פרופסיס, פקשנז ונייטפול. חבילת הפלאטינום מכילה את פרופסיס (המשחק הראשון) ואת ההרחבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אבל אני אצטרך את הבסיס בנפרד בשביל שאוכל לשחק בפלאטינום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אבל אני אצטרך את הבסיס בנפרד בשביל שאוכל לשחק בפלאטינום?
    פלטיניום זה גם אחד הקמפיינים, במקרה הזה prophecies הראשון, וחבילת ההרחבה eye of the north ביחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    בסדר אבל...אני צריך את הבסיס בשביל שאוכל לשחק בהם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    בסדר אבל...אני צריך את הבסיס בשביל שאוכל לשחק בהם?
    אין כזה דבר "הבסיס". יש שלושה קמפיינים והרחבה אחת. יש את פרופסיס שהוא המשחק הראשון שיצא, יש את פקשינז שהוא השני בסדרה ויש את נייטפול שהוא השלישי. בנוסף, יש את ההרחבה, Eye of the North, שכדי לשחק בה צריך לפחות משחק אחד מהסדרה.

על האריזה של פרופסיס רשום רק Guild Wars, אבל זה לא אומר שהוא הבסיס ושחייבים אותו בשביל לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אה אני מבין - כל קמפיין הוא כמו בסיס למשחק שדרכו אפשר לשחק ברשת , וצריך לפחות אחד כדי להתקין את ההרחבה . אני בכל זאת פשוט אקנה את כולם בבת אחת וזהו מתי שייצא ואני מקווה שבקרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    שמעתי שיש חבילה שיש בתוכה את הכל המשחקים.
    תחפש אותה, זה יהיה זול יותר כנראה.
    שתף ב-Google+

הרשמה