תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ערב טוב ושלום לכולם,
    כולם מצפים למשחק החדש וכפי שכבר צויין קודם לכן המשחק יצא בקרוב...
    מהו דיאבלו? טרילוגיית משחק תפקידים מצליח עד מאוד שהצליח רבות במשחקו הראשון אך איכותו ירדה אט אט ולא כ"כ הצליחה במשחקה השני בסדרה.
    לאחר פרק זמן רב המשחק אט אט עלה בכותרות החדשות של כתבי וויגיימס והעלה ביקוש רב.
    מה הכתבים ובעלי חברות המשחקים האחרים אומרים? המשחק השלישי בסדרה הולך להפיל את כל משחקי התפקידים לשנת 2008 עד למחצית 2009 עד שיוציאו וישיקו משחק שיוכל להתעלות ולעלות ברשימה למקום הראשון...
    הוא יגיע לאפשרות של משחק מרובה משתתפים ויעלה מאוד (לפחות כך אני מקווה) כאן בוויגיימס.
    מקווה להשקיע ולהפגין נוכחות בפורום, במשחק, בשרת הוונטרילו (אם יפתח) ולסייע רבות כאן בעניינים.
    בתודה-סער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    בקרוב :/, בעוד בערך 12 חודשים לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לא, עוד הרבה לפני הם רוצים להוציא אותו לפני סטארקראפט 2 או קרייסיס וורהד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    לפני SC2? הצחקת אותי, SC2 הוכרז לפני שנה ועדיין לא יצא (וכנראה שיצא שנה הבאה), ואילו דיאבלו 3 הוכרז רק השנה, כך שלא נראה לי שיש סיכוי שיצא לפני.

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אתה תראה...
    כל הדיבורים שלך לשווא סטארקראפט 2 יצא אחרי דיאבלו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2008
    עיר
    בת-ים
    Zippo,
    תרשה לי להגיב להודעה הראשונה שלך - יש בה פרט צורם מעצם היותו לא נכון. Diablo 2 לא היה מוצלח פחות מ-Diablo 1 והצלחתו שוחזרה במעט במדוייק. לסיבת הצלחתו היתרה של 1 על 2, יש להסתכל אחורה ולראות שDiablo1 היה פורץ דרך בשנת 96 בה הוא יצא, ועל כך הוא גרם זעזוע בעולם הגיימינג. כש-Diablo 2 יצא, משחקי התפקידים הרימו ראשם ולכן האחרון לא גרם לסחרחורת כפי שגרם קודמו. אין הדבר אומר שהצלחתו הייתה פחותה - נהפוך הוא.
    בעוד שהוא לא התעטר במנוע גרפי או פיזיקלי נאות לאותה תקופה, הסיפור סופר בצורה שובה הרבה יותר, הCutscenes לקחו חלק מרכזי, הדמות פותחה ברמה הרבה יותר טובה, ניתן דגש להשתתפות של Diablo עצמו בעלילה (שלא כמו ב-1, בו הוא פשוט היה בתוך Chamber בסוף, אחרי Lazarus) ובסה"כ שמר על היקום הגותי שיצרו Blizzard בצורה מעולה.

ולאלו שהגיבו אחריו - שחרור המשחק לא תלוי כלל בתאריך ההכרזה. הפיתוח של Diablo 3 התחיל כש-Blizzard North עוד היו פעילים, בשלהי שנת 2005. 2 Starcraft, פותח ע" צוות אחר לגמרי, במקביל, אם לא טיפה אחרי.
    ההימור שלי? Diablo 3 בהחלט ייצא לפני SC2.
    ~Maximum Game~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    ^^^

תגובה נהדרת וסיכום מעולה
    דיאבלו 3 הקהילה הישראלית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2008
    עיר
    ירושלים