תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    במסעי אחר מוזיקה מוצלחת, הקשבתי לשלושה אלבומים של הביטלס: Let It Be, Abbey Road ו-Sgt. Pepper(שעד כמה שאהבתי, לא הבנתי למה בדיוק הוא בראש הרשימה של Rolling Stones Magazin). אז עכשיו, אני רוצה לדעת איזה עוד אלבומים שלהם הכי מומלצים... הייתי בודק בעצמי, אבל פשוט יש להם יותר מידי בשביל זה. באופן כללי, הסגנון לא משנה לי, בעיקר האיכות. הצעות?

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    יש שני אלבומי אוסף שאני מאד אוהב, לא זוכר את השם שלהם though.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אני ממש ממליץ לך על אלבום מאוד מיוחד שלהם:THE MAGICAL MYSTERY TOUR,אני פעם שמעתי אותו ממש בלופים,אבל אם אתה רוצה אלבום עם המון שירים מאוד מגוונים,קח את האלבום הלבן,לא תצטער.(:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    כחובב ביטלס הכל טוב. כל האלבומים

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תודה רבה. הורדתי את האלבום הלבן, ולמרות שלא סיימתי לשמוע אותו, נהניתי. נראה לי הבא שאני אלך עליו יהיה rubber soul או revolver.

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לא ממש אוהב את הביטלס אבל יש להם כמה שירים יפים.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    נכתב במקור על ידי orr
    תודה רבה. הורדתי את האלבום הלבן, ולמרות שלא סיימתי לשמוע אותו, נהניתי. נראה לי הבא שאני אלך עליו יהיה rubber soul או revolver.
    Rubber soul זה יותר הכנה לריבולובר,בראבר סול הם התחילו עם הפסיכדליה,וריבולבר זה כבר מופרע לגמרי.P:

שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יש לי בקשה לכל חובבי הביטלס למינהם(במיוחד אתה קאטפוד)
    לפני כמה זמן כשחזרתי מהאימון שמעתי ברדיו שיר של הביטלס במסגרת תוכנית שעושים להם כל שישי,השיר הזה היה קטע אינסטרומטלי מדהים,לא משנה מי אני שואל אני לא מצליח למצוא עליו כלום.כל מה שאני יודע שזה קטע אינסטרומטלי,זהו.אם מישו יודע מה השם של השיר זה יהיה מעולה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    ראשל"צ
    נעעע לא כול כך אוהב את הביטלס!

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    יש לי בקשה לכל חובבי הביטלס למינהם(במיוחד אתה קאטפוד)
    לפני כמה זמן כשחזרתי מהאימון שמעתי ברדיו שיר של הביטלס במסגרת תוכנית שעושים להם כל שישי,השיר הזה היה קטע אינסטרומטלי מדהים,לא משנה מי אני שואל אני לא מצליח למצוא עליו כלום.כל מה שאני יודע שזה קטע אינסטרומטלי,זהו.אם מישו יודע מה השם של השיר זה יהיה מעולה.
    אני יודע,הקטע האינסטרמנטלי היחיד של הביטלס היה FLYING,ממג'יקל מיסטרי טור.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לשניים שאמרו שהם לא אוהבים את הביטלס(ולפי התמונה שתופסת חצי מסך, אני מניח שזה בגלל שהוא אוהב רוק כבד...), הייתי מציע לשמוע קודם את Abbey Road, ואז לדבר. אישית, הבעיה היחידה שלי עם הביטלס היתה שהשירים שלהם פשוטים מידי(זתומרת, יש להם כמה שהם פחות מחמישה-ארבעה אקורדים) ולפעמים קלילים, אבל אחרי זה שיניתי את דעתי.

אז מה? לשמוע את ראבר לפני ריבולבר? זה אומר שראבר פחות טוב או פחות פסיכודלי?...

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי catfood
    אני יודע,הקטע האינסטרמנטלי היחיד של הביטלס היה FLYING,ממג'יקל מיסטרי טור.
    היחיד?דאמיט,אתה בטוח?כי הרגע שמעתי אותו,זה בכלל לא מזכיר את מה שאני שמעתי,אני יכול להישבע שזה היה ביטלס כי אני שמעתי את התוכנית המחורבנת הזאת על הביטלס כל יום שישי.אני זוכר שזה שילב תזמורת,זה היה ממש מעולה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    01.06.2008
    אוהב ++

הרשמה