תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 81
    הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    (פלייסטיישן 2 או 3) כי אני הייתי רוצה להשיג את סוניק אדבנטור 2 שלצערי יצא רק לדרים קאסט שקצת בעיה להשיג (במיוחד אם זה רק למשחק אחד או שניים...) . מישהו יודע?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לא, פלייסטיישן לא יכול להריץ משחקים של דרימקאסט.
    הדבר היחיד שיכול להריץ משחקים של דרימקאסט בצורה סבירה זה PC וגם זה תלוי במשחק.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    ואו מחשב יכול להריץ משחקים של דרים-קאסט? אתה בטוח? צריך להתקין משהו בשביל זה? יש לך מושג אם המשחק : Sonic adventure 2 יכול לעבוד במחשב?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי MoonKnight
    ואו מחשב יכול להריץ משחקים של דרים-קאסט? אתה בטוח? צריך להתקין משהו בשביל זה? יש לך מושג אם המשחק : Sonic adventure 2 יכול לעבוד במחשב?
    כנראה שעם אמולטור.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    זאת בעיה כי רוב האימולטורים בטח לא עובדים ... וכבדים מדי ... אוף ... זה בטח משחק כזה מגניב ... כמו סוניק DX רק בלי הטעויות באנימציה ... וחוץ מזה זה המשחק שבו מציגים את שדו ...

נו טוב תודה בכל מקרה...

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    יש לי SA2 ואני מפעיל אותו עם אמולטור של DC ולקח לי המון המון זמן לגרום לו לפעול.
    זה המסנג'ר שלי אם תרצה לדעת פרטים אני מוכן לשלוח לך את האימולטור:
    [email protected]

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    יש לך סוניק אדבנטור 2 מקורי?! וכן אני כנראה אצור איתך קשר

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    Sonic Adventure 2 יצא גם לגיימקיוב.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    יש לך סוניק אדבנטור 2 מקורי?! וכן אני כנראה אצור איתך קשר
    לא מקוריXD
    הורדתי SA2 לDC ואז הפעלתי אותו עם אמולטור.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אתה מתבלבל - סוניק אדבנטור 2 באטל יצא לגיימקיוב . זה משחק אחר . למרות שגם גיים-קיוב אין לי (ואם כבר אז יהיה לי בעתיד ווי...)

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    אתה מתבלבל - סוניק אדבנטור 2 באטל יצא לגיימקיוב . זה משחק אחר . למרות שגם גיים-קיוב אין לי (ואם כבר אז יהיה לי בעתיד ווי...)
    זהו אותו המשחק עם מספר עדכונים.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    באמת? חשבתי שזה משחק קרבות 00 אם ככה זה ממש כמו סוניקק DX (שהוא סוניק אדבנטור 1 עם כמה שינויים) אז צריך להשיג אותו ! רק ש...אין כל כך איך כי זה לגיים-קיוב (שגם אותו אין לי) אז אני בעצם תקוע באותה נקודה .

אולי הווי קורא משחקים של גיימקיוב?

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    באמת? חשבתי שזה משחק קרבות 00 אם ככה זה ממש כמו סוניקק DX (שהוא סוניק אדבנטור 1 עם כמה שינויים) אז צריך להשיג אותו ! רק ש...אין כל כך איך כי זה לגיים-קיוב (שגם אותו אין לי) אז אני בעצם תקוע באותה נקודה .

אתה סתום או שאתה רק משחק אותה סתום?
    דבר איתי במסנג'ר אני אשלח לך את האימולטור של הדרים קאסט, תוריד את סוניק אדוונצ'ר 2
    לדרים קאסט וסיימנו עניין ! <_<

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אתה שוכח שאסור לדבר כאן על כאלה דברים . חוץ מזה שאני נגד הורדות לא חוקיות ותמיד משתדל לקנות - חוץ מבמקרים נדירים שאני לא מוצא ואין לי איך אז אין לי ברירה ...

הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    עיר
    שרקזום
    תגיד מה גרם לך כלכך לאהוב משחקי סוניק?
    כי גם אני גרוזיני
    שימו את זה בחתימה שלכם למה שידעו כמה גרוזינים יש בקהילה

הצטרף בתאריך
    17.04.2008

הווי תומך אחורנית במשחקי גיימקיוב, אבל יש צורך בשלט/כרטיס זיכרון של המכשיר הישן (שניתן להשיג די בזול אם אין לך בעיה להזמין מחו"ל).

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    יאי אוקי אז אני אזכור את זה כשיהיה לי ווי...יום אחד...
    נכתב במקור על ידי @[email protected]
    תגיד מה גרם לך כלכך לאהוב משחקי סוניק?
    הרבה דברים . אני אוהב את הסגנון המראה של הדמויות מה שגרם לי להתחבר אליהן בקלות . ואת הסיפורים הקלילים מאחוריהם . אני אוהב את השליטה בסוניק עצמו - הגלגול , הקפיצה המתבייטת , הריצה (וגם בשאר הדמויות - למרות שהן פחות מפותחות) ואת העובדה שאם משיגים את 7 יהלומי הכאוס (שזה אף פעם לא קל) אפשר לשחק בסופר סוניק (או שדו) אני אוהב את הרגעים של המהירות בלי עצירה , או כשמשהו רודף אחריך מאחורה - כל הרמפות והסיבובים כמו שיש ברכבות הרים . שובליי האור . אני אוהב לפוצץ רובוטים . את הנגיעות הקטנות במשחק - למשל קטעים שפתאום אתה נופל וצריך לכוון את עצמך באוויר לכיוון טבעות או לולאות . או לרוץ על בניין . כל זה עם העובדה שזה משחק פלטפורמה , עם קצת פאזלים . וגם המוזיקה טובה (בעיקר שירי הנושא של קראש 40) . ו...בטח יש עוד אבל זה בסך הכל זה .
    נערך לאחרונה על ידי MoonKnight; 29.07.2008 בשעה 16:03.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אתה עושה צחוק?! דרים קאסט של SEGA בכלל! זה בכלל לא ממשפחת הפלייסטישן זה השאלה כי מפגרת ששמעתי בחיים שלי זה כמו שתשאל אם הPS3 יכול להריץ משחקים של גיימקיוב XBOX 360 WII טוב שלא..

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    טוב ביגלל זה שאלתי - אני יודע שדרים-קאסט זה של סגה (הקונסולה האחרונה שלהם) אבל יכול היה להיות שהדיסק עצמו הוא מסוג שמכשירים חדשים יותר לא דווקא של סגה יכולים לקרוא . למרות שיצאה לזה גרסת גיימקיוב אז היא עדיפה ף כי היא יותר קרובה לימינו וידוע על מכשיר אחד שיכול לקרוא דיסקים של גיימקיוב - הווי ...

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עריכה: בטעות לחצי על אנטר ויצא לי דאבל סורי

PSN ID: XyuviX

הרשמה