תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    אוקיי, שיחקתי בכמה קאפים בחיים אבל בכזה דבר לא מאורגן ומסודר לא שיחקתי בחיים.
    היום אנחנו עושים משחק, לא רק שאין שופט אחד שנכנס לשרת, אנחנו מסיימים ב-2-2 והקלאן השני שבצדק רצה רייפל טניס לא הבין שהמארגנים של הקאפ ביטלו אותו, או שהם לא ביטלו? בכל מקרה אף אחד מהם לא פה.

גם במשחק הקודם, השופט היה חצי משחק מחוץ למשחק ושיחק בדוטה או משהו.

שמישהו יעשה משהו בחרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    אני אישית ידעתי שזה יהיה ככה ובגלל זה לא לקחתי חלק בזה ובטורנירים פה בכלל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    זה היה צפוי.....
    איך אתה מצפה שמי שמארגן קאפ הוא דופק סידרתי... והוא לא היה בקאפ אחד פה שהוא אירגן..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי FrAgOn
    זה היה צפוי.....
    איך אתה מצפה שמי שמארגן קאפ הוא דופק סידרתי... והוא לא היה בקאפ אחד פה שהוא אירגן..
    אל תאשים אותו בזה שהוא לא פה.. נכנס לו וירוס אין לו מזל לא אשמתו, מצד שני תאשים אותו על זה שהוא לא מצא מחליף ואם הוא מצא אז תאשים את המחליף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    נכתב במקור על ידי flitZj
    אל תאשים אותו בזה שהוא לא פה.. נכנס לו וירוס אין לו מזל לא אשמתו, מצד שני תאשים אותו על זה שהוא לא מצא מחליף ואם הוא מצא אז תאשים את המחליף
    ולא לאשים אותו בדפיקות אחרות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי FrAgOn
    ולא לאשים אותו בדפיקות אחרות?
    אחרות אני לא יודע.. לא הייתי בזמנו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    אנדריי, המחשב שלי הלך ואין לי מה לעשות כרגע.

אני מודה שזה לא פעם ראשונה שאני דופק קאפ שאני מרים, אבל זה עצוב מאשים אותי במיוחד שאין לי מה לעשות.
    אני בכוונה פעם ביום נכנס דרך מחשב אחר כדי לראות איך הלך הקאפ הזה שתאמין לי לא מעניין לא תקצה איך הוא מתנהל, והרמתי אותו רק כי אתם ביקשתם, אז קחו קצת אחריות..

אם הייתי יכול תאמין לי שהייתי מארגן ונמצא בכל משחק, וכמה שזה נראה דפוס חוזר כל קאפ שאני מרים קורה דבר שעוצר אותי מלהגיע. פירטתי כבר בדיון קודם..

ביקשתי מבארי גם במירק (התקנתי פה במיוחד) וגם בדיון קודם להמשיך תקאפ. אם משהו במהלך המשחקים לא מובן אתה מוזמן לפנות אליו.

אולי היית לוקח יוזמה ומנהל את זה?

נ.ב.

פעם הבאה אם תהיה בכלל, ואתה לא סומך עליי, תעשה לשנינו טובה ואל תרשם. אני מבטיח לך שזה יעשה רק טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2008
    עיר
    מטולה
    אתם באמת מצפים שהוא יעשה משו חוץ מלפתוח דיון בפורום אז לא הוא לא...
    ובאמת שזה היה צפוי שהיה קאפ מסריח ביותר אני אומר חרם על אורי!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    נכתב במקור על ידי ResiZ
    אנדריי, המחשב שלי הלך ואין לי מה לעשות כרגע.

אני מודה שזה לא פעם ראשונה שאני דופק קאפ שאני מרים, אבל זה עצוב מאשים אותי במיוחד שאין לי מה לעשות.
    אני בכוונה פעם ביום נכנס דרך מחשב אחר כדי לראות איך הלך הקאפ הזה שתאמין לי לא מעניין לא תקצה איך הוא מתנהל, והרמתי אותו רק כי אתם ביקשתם, אז קחו קצת אחריות..

אם הייתי יכול תאמין לי שהייתי מארגן ונמצא בכל משחק, וכמה שזה נראה דפוס חוזר כל קאפ שאני מרים קורה דבר שעוצר אותי מלהגיע. פירטתי כבר בדיון קודם..

ביקשתי מבארי גם במירק (התקנתי פה במיוחד) וגם בדיון קודם להמשיך תקאפ. אם משהו במהלך המשחקים לא מובן אתה מוזמן לפנות אליו.

אולי היית לוקח יוזמה ומנהל את זה?

נ.ב.

פעם הבאה אם תהיה בכלל, ואתה לא סומך עליי, תעשה לשנינו טובה ואל תרשם. אני מבטיח לך שזה יעשה רק טוב
    אתה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש שאפילו באתי והחזרתי את המשתמש שלי פה ובזבזתי 10דקות מחיי.
    אחד: לדעתי זה כבר תירוץ עלוב להתחמק מעוד קאפ כי הכוח רצון שלך והיכולת ארגון שווים לתחת שלי. עזוב את זה אתה גם הבן אדם הראשון שאני רואה מזה שנתיים שוירוס דפק לו את המחשב, משהו חשוד פה מאוד, אתה לא חושב? (מצפה ליציאת אין לי אנטי וירוס במחשב)
    שתיים: אחריות אנחנו צריכים לקחת? בויאנה יא בן זונה זה הפעם העשירית שאתה עושה את זה ודופק את זה לאחרים לעשות, אל תפתח יותר קאפים בכלל תעשה טובה כי הקאפים במילא לא שלך אלה של בארי מומו או דורון\ אנדרי. תוך שעה אני עושה מה שאתה "לכאורה עשיתה" ציור פאינט נכשל ארגון שעות והודעה בויגיימס ואני יעלם גם כמוך וידפוק תירוץ היתה לי הפסקת חשמל 5 שעות.
    שלוש: יוזמה אנדרי צריך לקחת? הרגתה אותי עלק אתה מנסה לצאת לי פה עוזר גדול בזה שאתה מתקין במיוחד מירק במחשב השני לבדוק מה המצב, חמוד אבל לא מצחיק אלה עצוב ומעליב שקאפים שאתה אומר שאמורים "להחיות את הקהילה" בסופו של דבר דופקים אותה יותר, יש הבדל בין לבקש כקהילה ולבין להרים כפרט ולהתחמק או עדיף להגיד להיכשל.
    ארבע: לסיכום חמודי נסגור את זה ככה, לא רק אנדרי לא יסמוך במילה שלך פעם הבאה אלא יותר הרבה אנשים ממנו, בפעם הבאה שאתה תארגן משהו תבדוק איך זה הולך בקרוספייר קודם פעוט ואז תעשה משהו לגבי זה ברעיון שלך ותשלב את זה שלא תהפוך לנכשל בפעם ה1123124312
    ואין צורך להגיב לי כי אני לא מיתכוון לקחת חלק בתגובה לציטוט שלך או להשתתף בקאפ הבא כנראה שתארגן כי זה יהיה בזבוז זמן מוחלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי Term11111
    אתה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש שאפילו באתי והחזרתי את המשתמש שלי פה ובזבזתי 10דקות מחיי.
    אחד: לדעתי זה כבר תירוץ עלוב להתחמק מעוד קאפ כי הכוח רצון שלך והיכולת ארגון שווים לתחת שלי. עזוב את זה אתה גם הבן אדם הראשון שאני רואה מזה שנתיים שוירוס דפק לו את המחשב, משהו חשוד פה מאוד, אתה לא חושב? (מצפה ליציאת אין לי אנטי וירוס במחשב)
    שתיים: אחריות אנחנו צריכים לקחת? בויאנה יא בן זונה זה הפעם העשירית שאתה עושה את זה ודופק את זה לאחרים לעשות, אל תפתח יותר קאפים בכלל תעשה טובה כי הקאפים במילא לא שלך אלה של בארי מומו או דורון\ אנדרי. תוך שעה אני עושה מה שאתה "לכאורה עשיתה" ציור פאינט נכשל ארגון שעות והודעה בויגיימס ואני יעלם גם כמוך וידפוק תירוץ היתה לי הפסקת חשמל 5 שעות.
    שלוש: יוזמה אנדרי צריך לקחת? הרגתה אותי עלק אתה מנסה לצאת לי פה עוזר גדול בזה שאתה מתקין במיוחד מירק במחשב השני לבדוק מה המצב, חמוד אבל לא מצחיק אלה עצוב ומעליב שקאפים שאתה אומר שאמורים "להחיות את הקהילה" בסופו של דבר דופקים אותה יותר, יש הבדל בין לבקש כקהילה ולבין להרים כפרט ולהתחמק או עדיף להגיד להיכשל.
    ארבע: לסיכום חמודי נסגור את זה ככה, לא רק אנדרי לא יסמוך במילה שלך פעם הבאה אלא יותר הרבה אנשים ממנו, בפעם הבאה שאתה תארגן משהו תבדוק איך זה הולך בקרוספייר קודם פעוט ואז תעשה משהו לגבי זה ברעיון שלך ותשלב את זה שלא תהפוך לנכשל בפעם ה1123124312
    ואין צורך להגיב לי כי אני לא מיתכוון לקחת חלק בתגובה לציטוט שלך או להשתתף בקאפ הבא כנראה שתארגן כי זה יהיה בזבוז זמן מוחלט.
    בזבזתה 10 דקות מחייך?
    תעוף מכאן מי הזמין אותך בכלל חפרתה פה עמוד A4 שלם אתה חושב שאתה יותר טוב? במקום לחפור לבן אדם שהוא מכניס לעצמו וירוסים למחשב בכוונה בשביל שאתה לא תוכל להנות מקאפ מסודרת תרים אתה קאפ בעצמך.. לא מתאים לך? שמור את ההערות שלך לעצמך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    נכתב במקור על ידי flitZj
    בזבזתה 10 דקות מחייך?
    תעוף מכאן מי הזמין אותך בכלל חפרתה פה עמוד A4 שלם אתה חושב שאתה יותר טוב? במקום לחפור לבן אדם שהוא מכניס לעצמו וירוסים למחשב בכוונה בשביל שאתה לא תוכל להנות מקאפ מסודרת תרים אתה קאפ בעצמך.. לא מתאים לך? שמור את ההערות שלך לעצמך
    עזוב את זה שאתה בן 14 משחק 15 שנה ולא משתפר במשחק שאתה חורש בו,
    רציתי את התגובה שלך? לא ממש.
    קאפ להרים בישבילך או כמוך? לא תודה יש לי מה לעשות.
    הקאפ הזה אני מרים איך שאני רואה את זה בצורה עכשווית כי אני מארגן את המשחקים ואני מארגן את הקבוצות אני יצטרך לבקש את השרתים ואני ינסה להשיג ריפ, מה לא מובן פה שהקאפים שלו למעשה אתה מארגן? ולגבי הערות אני לא ישמור אותם לעצמי ולא נראה לי שלאיזה פאבליק אחד מגיע בכלל הזכות להגיב פה מי שלא תיהיה בוודאי שכאשר כל הקהילה חושבת כמוני. חחח עלק תעוף מכאן הייתי הרבה יותר מוקדם פה לפניך זה בטוח, FLIYTZTZZTZJZ!1
    נערך לאחרונה על ידי Term11111; 24.07.2008 בשעה 15:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    באר שבע
    חחחחחחחחחחחחחחח nice

resiz Dafakta.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    בדיוק כמו שניקי אמר לא ראיתי שלמישהו האנטי וירוס דפק את המחשב וגם אם הוא כן כבר דפק אןי שום אנטי וירוס שיחזיר את זה. עושים פורמט מתקינים הכל מהתחלה לוקח גג יום ובליטז 3 ימים לפני הקפא אמר שנדפק לך המחשב.....

ותיהיה בטוח שאני לא ארשם לשום קפא שלך בעתיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    נכתב במקור על ידי Term11111

ועכשיו בעברית ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    עיר
    תל אביב
    הלוואי אמן תחרבן עליך ציפור

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עיר
    חדרה
    לאורי אין שום אינטרס לעשות את זה, אין לו אינטרס לדפוק את כולם, לעשות פה בפורום\וונט\מירק את הבלאגן הזה ובכלל עכשיו כל הFLAME הזה.

תרגעו... אפשר לחשוב מה קרה.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    אורי אתה מוכיח כמה אסור לך לעשות כאלה דברי יותר. "אולי היית לוקח יוזמה", תגיד, זה הקאפ שלי או שלך? אם אתה לא יכול להפסיק להיכנס לאתרים כמו serials.se כמו אידיוט ולהוריד משם קבצים אז אני אשם וצריך לנהל את הקאפ?

אני מעריך את זה שאתה מתאמץ לעורר את הקהילה ואת הפעילות אבל יש דרכים אחרות, קאפים, אתה לא יודע לעשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    שמעו אני לא מצדיק את רסיז או משו אבל מה כל הרעש?
    לא צריכים אותו בתכלס...
    בוחרים מישו שיהיה הסמכות העליונה של הקאפ וזהו.זה לא שאותו אחד מרים עכשיו הכל והכל על הכתפיים שלו כל מה שהוא צריך לעשות זה לענות שאלות של כן ולא לא מסובך...
    2(122102:120002:123202) 02(eSr^destiny{02) אומרים שאני האיימר הכי טוב בארץ כרגע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    ניקי, במיוחד בשבילך הבאתי תוירוס במיוחד בשבילך , תוריד בבקשה אם בא לך ותגיד לי אם האנטי וירוס שלך שרד אותו. כי אני מבטיח לך שלא.
    אבל אני אחייך כשאני אדע שהלך לך המחשב, שוב.

בבקשה גם תן לי לראות תמונה שלו פועל, כדי שתראה שיצאת מסכן שוב.

אם יש לך תלונות אל תרשם לקאפים, לעומתך אני עושה משהו במקום לזיין תשכל.
    אולי תרים קאפ אתה?
    אולי תעזור למישהו?
    תציע עזרה?
    אתה חושב שאתה עושה למישהו טובה שאתה נכנס לפורום?
    בבקשה, תוכיח לנו כמההמחשב שלי דפוק. תוריד תוירוס הזה ותגיד לי שאני המצאתי תירוצים.

כמו שישי אמר היום, רוסים כמוך גומרים בלשכת סעד וחבל לי לבזבז עליך עצבים.

בני, מודה באשמה והורדתי משהו שקיבלתי ממישהו שבטחתי בו. תבין שזה לא שאני נהנה מהעובדה שהלך לי המחשב.

אנדרי, אתה עושה לי טובה?

יום נעים

נ.ב.

את הקאפ לא הרמתי כי התחשק לי, בנצי ביקש ממני עזרה בלהרים קאפ (כמובן שהוא עזר המון)
    ככה סתם מזה לא בא לי להתעסק בחרא
    נערך לאחרונה על ידי Res; 24.07.2008 בשעה 18:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    נכתב במקור על ידי ResiZ
    ניקי, במיוחד בשבילך הבאתי תוירוס במיוחד בשבילך , תוריד בבקשה אם בא לך ותגיד לי אם האנטי וירוס שלך שרד אותו. כי אני מבטיח לך שלא.
    אבל אני אחייך כשאני אדע שהלך לך המחשב, שוב.

בבקשה גם תן לי לראות תמונה שלו פועל, כדי שתראה שיצאת מסכן שוב.

אם יש לך תלונות אל תרשם לקאפים, לעומתך אני עושה משהו במקום לזיין תשכל.
    אולי תרים קאפ אתה?
    אולי תעזור למישהו?
    תציע עזרה?
    אתה חושב שאתה עושה למישהו טובה שאתה נכנס לפורום?
    בבקשה, תוכיח לנו כמההמחשב שלי דפוק. תוריד תוירוס הזה ותגיד לי שאני המצאתי תירוצים.

כמו שישי אמר היום, רוסים כמוך גומרים בלשכת סעד וחבל לי לבזבז עליך עצבים.

בני, מודה באשמה והורדתי משהו שקיבלתי ממישהו שבטחתי בו. תבין שזה לא שאני נהנה מהעובדה שהלך לי המחשב.

אנדרי, אתה עושה לי טובה?

יום נעים

נ.ב.

את הקאפ לא הרמתי כי התחשק לי, בנצי ביקש ממני עזרה בלהרים קאפ (כמובן שהוא עזר המון)
    ככה סתם מזה לא בא לי להתעסק בחרא
    RESIZ-צוות ניהול ET
    לדעתי זה עונה לך על כל החפירות שהפלצתה מאיפהשהוא שאני צריך לארגן דברים פה או לפתוח קאפים או שאנשים אחרים צריכים להיות אחראים על הטעויות שלך.
    לגבי הדעות שלך או של ישי על רוסים או עלי, אתה פשוט לא יודע כמה שפגעתה בי.
    נערך לאחרונה על ידי Term11111; 24.07.2008 בשעה 19:00.
    שתף ב-Google+

הרשמה