תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    טוב כנראה שבויגיימס שחכו את המשחקים החשובים כמו

(אה...טעות...התכוונתי לפרסם את זה בפורום פעולה ...מישהו יכול להעביר את הנושא הזה לשם?)
    נערך לאחרונה על ידי MoonKnight; 20.07.2008 בשעה 08:41.

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    אף פעם לא אהבתי מגה-מן במיוחד , אבל תודה על החדשות
    לנצח אצלי בלב!
    אותך אני אוהב!
    הפועל תל אביב לעולם ועד!!!

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    פרדס כץ
    למה להעביר? זה יוצא לPS3 אז זה אקטואלי לנו
    "Out of Zion shall come forth the law
    And the Word of the Lord from Jerusalem
    Nation shall not raise sword against nation
    And they shall not learn war anymore
    "For the mouth of the Lord has spoken

David Draiman - 2002

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    זה יוצא גם לווי (בטוח) ולאקס בוקס (נדמה לי) ובפעולה מסתובבים בעליי קונסולות שונות - ביגלל זה .

ואני אוהב מאוד מגה-מן (בעיקר את סדרת זירו ואת מגמן X 4 ו5) אבל המשחק הזה...

מישהו באמת צפה בסרטון?

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    אני ראיתי את הסרטון. בהחלט נראה מוזר אבל אני לא ממש מכיר את סדת מגה-מן לכן לא אמרתי משהו מיוחד בנוגע לזה. מוזר שזה לא בHD , נראה כמו משחק גיימבוי.
    לנצח אצלי בלב!
    אותך אני אוהב!
    הפועל תל אביב לעולם ועד!!!

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    נכתב במקור על ידי gilnd
    אני ראיתי את הסרטון. בהחלט נראה מוזר אבל אני לא ממש מכיר את סדת מגה-מן לכן לא אמרתי משהו מיוחד בנוגע לזה. מוזר שזה לא בHD , נראה כמו משחק גיימבוי.
    כי זה באמת משחק גיים בוי... יש לי בול אותו דבר עם שלבים שונים בפלאפון...
    גם אם זה נכון, למה להחזיר דבר ישן וכל כך גרוע? זה ממש מעפן.
    אם זה הולך לצאת זה יהיה מקסימום 1.99$ לא יותר.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    נכתב במקור על ידי leibo209
    כי זה באמת משחק גיים בוי... יש לי בול אותו דבר עם שלבים שונים בפלאפון...
    גם אם זה נכון, למה להחזיר דבר ישן וכל כך גרוע? זה ממש מעפן.
    אם זה הולך לצאת זה יהיה מקסימום 1.99$ לא יותר.
    זה לא משחק גיימבוי - במקור זה היה לקונסולות הממש ישנות . משחקי הגיימבוי העדכניים של מגה-מן נראים הרבה יותר טוב מזה (למשל זה שבגיימבוי הוא כמובן לא בריבועים :

והמשחק ה8 בסדרה היה בכלל בתלת מימד

העניין הוא שיוצר המשחק פשוט התחרפן (לדעתי זה ביגלל חוסר ההצלחה שלהם להעביר את מגמן לתלת מימד כמו שצריך) והוא החליט להחזיר את מגמן ה"קלאסי" (הכיה כי ראשון) כדי לראות את התגובות - כי כיום אנשים פתחו ציפיות מוגזמות לדעתו ממשחקים כשפעם זה היה יותר בשביל הכיף . אז אנשים יגידו שהמשחק מיושן , פשוט מדי , יקר מדי .

ולדעתי הוא די צודק - עושים ציפיות מוגזמות ממשחקים - מצפים שמשחקים יהיו לא קלים אבל גם לא קשים (אז מתלוננים שהם מתסכלים) מצפים שמשחקים לא יחזור על עצמם ושיהיו גם כמעט אינסופיים (כי אחר כך מתלוננים שהם קצרים) ועוד ועוד (ואז קוטלים כל משחק סוניק שיוצא...) אבל מסתפקים במשחק כל עוד הוא מספיק אלים ומלא קללות (כמו GTA או GOW) ונותנים להם במידי ציון 10 ...

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    חחח זאת הייתה אחת התגובות הכי מפגרות ונראה לי שהרגע איבדתי נקודת IQ אחת וזה משאיר אותי רק עם 159 נוספות...
    ד"א מה שהראתה בתמונה זה לא מגמן אלא מגמן זירו שזה משהו שונה לגמרי וזה משחק ממש טוב וכיף, שגם הוא בגיים בוי כמובן.
    כל המשחקים האלה שבהם משחקים בתור מגמן ולא בתור zero או מי שזה לא יהיה ממש גרועים ולא שווים אפילו שקל, ואם אני משווה בין sonic the hedgehog לבינהם, סוניק לוקח בקלות אפילו עם הגרפיקה הירודה בgameplay, ועם fps ברצפה בסרטונים, ושלבים קשים מדי שחסר בהם checkpoint.
    אני מצטער לבסר לך את זה אבל megaman הרגיל, אלה שיש בגיים בוי ואיפה שלא תרצה (חוץ מbattle network כמובן) הם כישלון.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    דבר ראשון - מגמן זירו (אם אתה מכיר קצת את העלילה) הוא המשך ישיר לסדרת מגמן X . כי אקס מת , וזירו ממשיך את דרכו (בתור צייד מאבריקים) X אפילו מופיע בסיפור כמה פעמים , בתור רוח ובתור אוייב ששוחזר .

מגה-מן X ממש לא היה כשלון - בעיקר 4 שהוא אחד המגניבים - ולא כשלון בכלל (משחקי התלת מימד שבאו אחר כך לעומת זאת כן לא הצליחו כל כך)

והמשחק שהראתי זה לא מגמן זירו אלא מגמן ZX (שקורה הרבה אחריי שזירו מת גם הוא) .

לוחם הרשת זה גרוע (כנראה ביגלל סדרת הטלוויזיה המעצבנת)

ואין מה להשוות בין סוניק למגה-מן , אלה 2 משחקים שונים שאת שניהם אהבתי .

אגב הסוניק שאתה מדבר עליו (כנראה זה מ2006) באמת משחק עם הרבה בעיות ... הוציאו אותו בחיפזון ... המשחק הבא (אנלישד) אולי יפצה על זה ...

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    נכתב במקור על ידי MoonKnight
    דבר ראשון - מגמן זירו (אם אתה מכיר קצת את העלילה) הוא המשך ישיר לסדרת מגמן X . כי אקס מת , וזירו ממשיך את דרכו (בתור צייד מאבריקים) X אפילו מופיע בסיפור כמה פעמים , בתור רוח ובתור אוייב ששוחזר .

מגה-מן X ממש לא היה כשלון - בעיקר 4 שהוא אחד המגניבים - ולא כשלון בכלל (משחקי התלת מימד שבאו אחר כך לעומת זאת כן לא הצליחו כל כך)

והמשחק שהראתי זה לא מגמן זירו אלא מגמן ZX (שקורה הרבה אחריי שזירו מת גם הוא) .

לוחם הרשת זה גרוע (כנראה ביגלל סדרת הטלוויזיה המעצבנת)

ואין מה להשוות בין סוניק למגה-מן , אלה 2 משחקים שונים שאת שניהם אהבתי .

אגב הסוניק שאתה מדבר עליו (כנראה זה מ2006) באמת משחק עם הרבה בעיות ... הוציאו אותו בחיפזון ... המשחק הבא (אנלישד) אולי יפצה על זה ...
    לפני שראיתי את הסרטון של unleashed חשבתי שכנראה שאני לא הולך לקנות את הסוניק הבא (למרות שזה של הפלייסטיישן עדיין יותר טוב בהרבה משל הwii) אבל unleashed נראה דווקא די בסדר, וכל עוד הוא לא ממשיך את המשחק הקודם יש סיכוי שאני קונה אותו כי המשחק הקודם ארוך בטירוף ואני רק בממוצא של... 25+5+7:3 אחוז!
    השקעתי על המשחק הזה שעות וזה המצב שאני נמצא בו מתסכל מאוד כמעט כמו megamen... כמעט כמו לפספס רק תו אחד כשאתה עושה את השיר through the fire and flames בguitar hero 3 על expert...

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אם סוניק 2006 ארוך אז זה מעולה ... אולי יום אחד אשיג אותו בכל זאת ... אם אתה לא אוהב אותו - יש סיכוי שאתה מוכר אותו? למרות שהוא לא מתאים לפלייסטיישן 2 אז בעצם כנראה לא חשוב

מה שכן - סוניק אנלישד הוא לא סתם בסדר - הוא הולך להיות ענק לדעתי .

כמה שינויים שיהיו במשחק :

מעכשיו כשאוספים כמות מסויימת של טבעות מקבלים מין...בוסט כזה שגורם לך לרוץ במהירות 300 קמש . ובזמן הריצה הזאת אתה יוצר מין...רוח כזאת ככה שאתה מעיף אויבים שבאים מולך וחפצים (בימקום להתקע בהם בזמן ריצה ולאבד טבעות) בנוסף מעכשיו סוניק יכול לעשות פניות - או חריקות בעברית שלנן - ממש כמו מכונית במשחק מרוץ .

ובכלל כל המערכת החדשה של המצלמה והשליטה נראים מאוד נוחים .

וזה עוד בלי להזכיר את הקיפוד-זאב .

בקיצור יש למה לחכות - ואני מחזיק אצבעות שהוא לא יאכזב ויצליח...

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    כן סוניק ארוך... ארוך מדי! רציתי לסיים את העלילה שלו אז ישבתי עליו כמה ימים תוך כדי חרישה ענקית (בזמן הזה הייתי יכול לסיים את mgs4 לפחות 3 פעמים כולל הסרטונים) ותראה איפה אני... וזה גם משחק קשה בטירוף וחסר בו checkpoint!
    זה שלא ששנאתי את המשחק, זה פשוט שהוא קצת מתסכל ומייגע, וגם לחפש דברים לוקח שנתיים.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    מאז שמגה מן X נכנס לגרפיקה תלת מימדית הוא ניהיה חרא...
    אני אהבתי את כל מגה מן X הראשונים וגם את המשחקי המגה מן הרגיל
    וקצת מפתיע אותי שעושים עכשיו מגה מן חדש ועוד בגרפיקה הישנה שלוXD
    זה יהיה מצחיק אם הם באמת יוציאו את זה וזה נראה לי מוזר מאוד.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    זה לא שהוא נהיה גרוע . תראה , בסביבות סוף שנות ה90 כל המשחקים כמעט חוייבו לעבור לתלת מימד , אחרת הם נחשבו "מיושנים" .

והמעבר הזה קשה מאוד (קח למשל את סוניק שהמעבר מדו מימד לתלת מימד היה לו קשה במיוחד) ולמגה-מן הייתה את אותה בעיה . הם שמרו על אותה משחקיות דו ממדית רק שזה נראה תלת מימד - ופחות טוב (זה מה שהבנתי לפי הגיימפליי שלו) .

הם הבינו שהתלת מימד לא הולך והמשיכו את המורשת של מגמן - השתדרגו והשתפרו במקום היחיד שבו זה עוד נחשב מספיק טוב - גיימבוי (והוציאו הרבה משחקים מצליחים) .

כן סוניק ארוך... ארוך מדי! רציתי לסיים את העלילה שלו אז ישבתי עליו כמה ימים תוך כדי חרישה ענקית (בזמן הזה הייתי יכול לסיים את mgs4 לפחות 3 פעמים כולל הסרטונים) ותראה איפה אני... וזה גם משחק קשה בטירוף וחסר בו checkpoint!
    זה שלא ששנאתי את המשחק, זה פשוט שהוא קצת מתסכל ומייגע, וגם לחפש דברים לוקח שנתיים.
    לפחות אי אפשר להתלונן שהוא קצר מדי ... אני עדייך חושב שזה אפשרי (למרות שאני עצמי תקוע בסוניק הירוס...2 שלביי בונוס מטופשים ... למה אתם כל כך קשים)

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    זה לא שהוא נהיה גרוע . תראה , בסביבות סוף שנות ה90 כל המשחקים כמעט חוייבו לעבור לתלת מימד , אחרת הם נחשבו "מיושנים" .

והמעבר הזה קשה מאוד (קח למשל את סוניק שהמעבר מדו מימד לתלת מימד היה לו קשה במיוחד) ולמגה-מן הייתה את אותה בעיה . הם שמרו על אותה משחקיות דו ממדית רק שזה נראה תלת מימד - ופחות טוב (זה מה שהבנתי לפי הגיימפליי שלו) .

הם הבינו שהתלת מימד לא הולך והמשיכו את המורשת של מגמן - השתדרגו והשתפרו במקום היחיד שבו זה עוד נחשב מספיק טוב - גיימבוי (והוציאו הרבה משחקים מצליחים) .

לפחות אי אפשר להתלונן שהוא קצר מדי ... אני עדייך חושב שזה אפשרי (למרות שאני עצמי תקוע בסוניק הירוס...2 שלביי בונוס מטופשים ... למה אתם כל כך קשים)
    חחח סוניק הירוס? ואו זה היה ממש קל... הדבר הקשה היחידי שם היה metal sonic!
    sonic the hedgehog לps3 הרבה יותר קשה.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    חחח סוניק הירוס? ואו זה היה ממש קל... הדבר הקשה היחידי שם היה metal sonic!
    sonic the hedgehog לps3 הרבה יותר קשה.
    אתה עברת את זה?!

תגיד לי דחוף בבקשה איך עוברים את הבונוסים של אזורים 6 ו7! טיפים...כל דבר! אני לא חושב שהבנתי איך שלבי הבונוס האלה עובדים בכלל ... (למרות שהשגתי כבר 5 יהלומי כאוס)

העניין הוא שהמטאל סוניק זה לא חובה - אבל להגיע לסוף האמיתי של המשחק זה כן!

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    אתה עברת את זה?!

תגיד לי דחוף בבקשה איך עוברים את הבונוסים של אזורים 6 ו7! טיפים...כל דבר! אני לא חושב שהבנתי איך שלבי הבונוס האלה עובדים בכלל ... (למרות שהשגתי כבר 5 יהלומי כאוס)

העניין הוא שהמטאל סוניק זה לא חובה - אבל להגיע לסוף האמיתי של המשחק זה כן!
    חובה, בטח חובה!!! זה עוד פרק שנפתח לך אחרי שאתה מסיים את הפרקים הקלים.
    על איזה בונוסים אתה מדבר? דברים כאלה עם בלונים מוזרים? עם כן נראה לי שאתה פשוט צריך להגיע ליהלום לפני שנגמר הזמן... אם לזה אתה מתכוון.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    חובה, בטח חובה!!! זה עוד פרק שנפתח לך אחרי שאתה מסיים את הפרקים הקלים.
    על איזה בונוסים אתה מדבר? דברים כאלה עם בלונים מוזרים? עם כן נראה לי שאתה פשוט צריך להגיע ליהלום לפני שנגמר הזמן... אם לזה אתה מתכוון.
    בדיוק - אז פותחים את השלב שבו נלחמים בסוניק האפל ההוא שאוסף מידע על השחקנים במהלך המשחק . ומשחקים עם סופר-סוניק . אבל צריך את כל היהלומים בנוסף ללעבור עם כולם את כל השלבים...

אני יודע שרודפים אחריי בלונים - קודם משיגים מפתח , שורדים איתו עד סוף השלב , ואז יש את השלב בונוס שצריך לרדוף אחריי היהלום . השאלה היא - האם יש שיטה יותר טובה לעשות את זה (אמרת שזה היה קל והצלחת בעצמך) או אולי עוד משהו שצריך לדעת או איזשהם טיפים. כי אני תקוע בשלבים 6 ו 7 ולא מצליח ... ניסיתי כבר מיליון פעם...

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    האמת שאני לא ממש זוכר כי זה היה מזמן אבל אם אתה תקוע בשלבים של הבלונים אני לא יכול לעזור לך כי פשוט עוברים את זה בלי יותר מדי שאלות, וגם אני לא יכול לבדוק שוב כי הכוננים של המחשב שלי לא עובדים יותר.

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    אה...באסה - לא נורא . אני אמשיך לנסות מדי פעם ...ולהתקע בפצצות כמה שפחות .

אני מקווה רק שהפלייסטיישן שלי ישרוד כשייצא החדש OO כי הוא כרגע ...עובר ניסויים

הרשמה