תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    ה BF2 של חבר שלי לא מתעדכן מהפאץ'
    התקין ת BF
    הוריד תפאץ' 1.41
    מתקין אומר לו אחרי 2 דקות 100%
    וכשהוא נכנס לBF זה עדיין בגירסאת התחלה... לא 1.41 ולא בגירסא שזה אמור להיות
    מישהו יודע מה הבעיה?

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    מודיעין
    תנסה להוריד שוב, ולהתקין.
    http://www.gamespot.com/pc/action/ba...d_6161871.html
    בהצלחה.
    מנהל קלאן פופס:
    It's not a mistake, it's a Poops.
    מנהל פורום BF2.

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    נכתב במקור על ידי Com.barnea
    תנסה להוריד שוב, ולהתקין.
    http://www.gamespot.com/pc/action/ba...d_6161871.html
    בהצלחה.
    אתה מנהל קהילה ואתה לא יודע שיש ב FTP
    Logitech G500 | SteelSeries Qck Mass
    Logitech Force 3D pro | Logitech G15
    Sennheiser PC 350 | Logitech Z5500

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    יש סיכוי שהוא התקין את המשחק על כונן אחר (לא C)?
    אל תאבד את הראש גם אם טנק יורה בך
    bf2:tomerar
    xfire:tomeraz

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    שימצא את האייקון של ההורדה (הפא'ץ) ודבר ראשון יעביר אותו לתקייה בה יש את כל הקבצים של המשחק אחרי זה תלחץ קליק ימני על האייקון של הפא'ץ ואז על "הפעל באמצעות..." אז תכנס ל"עיון" ותלחץ על המשחק ואז תאשר...אם זה לא עובד תנסה להתקין את הפא'ץ מחדש ותעשה את מה שאמרתי קודם...(אם עדיין זה לא עובד אז במקום לעשות "הפעל באצעות" על האייקון של הפא'ץ תעשה את זה על האייקון של המשחק...יכול להיות שהתבלבלתי כי עשיתי את זה ממש מזמן ואולי אני לא זוכר טוב)

הצטרף בתאריך
    07.05.2008
    מצטער להגיד לך אבל החלישו את המיני גאנס של הבלאק הוק לא יהיה לך מה לעשות במשחק ...

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    נכתב במקור על ידי Generalyog
    שימצא את האייקון של ההורדה (הפא'ץ) ודבר ראשון יעביר אותו לתקייה בה יש את כל הקבצים של המשחק אחרי זה תלחץ קליק ימני על האייקון של הפא'ץ ואז על "הפעל באמצעות..." אז תכנס ל"עיון" ותלחץ על המשחק ואז תאשר...אם זה לא עובד תנסה להתקין את הפא'ץ מחדש ותעשה את מה שאמרתי קודם...(אם עדיין זה לא עובד אז במקום לעשות "הפעל באצעות" על האייקון של הפא'ץ תעשה את זה על האייקון של המשחק...יכול להיות שהתבלבלתי כי עשיתי את זה ממש מזמן ואולי אני לא זוכר טוב)
    מצטער להגיד לך אבל מה שרשמת פה זה קישקוש בלבוש.

אם זה לא עובד, או שהוא רושם לך patching failed או שהוא מסיים להתקין והוא לא באמת התקין (מה שקרה לך) הקובץ עצמו דפוק. או שהייתה הפרעה בהורדה, או שהמקור לא אמין. היו לי מלא בעיות פעם וכרגיל העזרה מEA הגיעה אחרי 25 מיילים וזו הייתה התשובה שלהם.... לך תדע....
    אישית שמתי לב שתמיד זה נתקע ב objects client אז פשוט טענתי את המשחק ואז התקנתי את הפאטצ'. לי זה עבד, בהצלחה לך!
    [15:45] Tamir: נראה לי שאני היום אלך להסתפר
    [15:45] ayam: בידיים או בלשון?

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי frizenEX
    מצטער להגיד לך אבל מה שרשמת פה זה קישקוש בלבוש.

אם זה לא עובד, או שהוא רושם לך patching failed או שהוא מסיים להתקין והוא לא באמת התקין (מה שקרה לך) הקובץ עצמו דפוק. או שהייתה הפרעה בהורדה, או שהמקור לא אמין. היו לי מלא בעיות פעם וכרגיל העזרה מEA הגיעה אחרי 25 מיילים וזו הייתה התשובה שלהם.... לך תדע....
    אישית שמתי לב שתמיד זה נתקע ב objects client אז פשוט טענתי את המשחק ואז התקנתי את הפאטצ'. לי זה עבד, בהצלחה לך!

זה ממש לא ככה...גם אצלי כשהורדתי את הפא'ץ המשחק לא התעדכן. אז חבר שלי אמר לי לנסות לעשות את זה וזה באמת עבד...שמע אולי אותה צודק בקטע שההורדה שלו לא טובה אבל גם יש מצב שיש מחשבים שאולי אצלם זה עובד רק ככה כמו שלי...

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי Generalyog
    זה ממש לא ככה...גם אצלי כשהורדתי את הפא'ץ המשחק לא התעדכן. אז חבר שלי אמר לי לנסות לעשות את זה וזה באמת עבד...שמע אולי אותה צודק בקטע שההורדה שלו לא טובה אבל גם יש מצב שיש מחשבים שאולי אצלם זה עובד רק ככה כמו שלי...
    תשמע אתה לא צודק, בגלל שלא יכול להיות שבמחשב שלך זה יהיה בצורה כזאתי ובמחשב אחר זה יהיה בצורה שונה..
    מה שאני חושב, אם יש לך את הדיסק של המשחק עצמו, תכניס אותו ותתחיל את ההתקנה רגיל, אחרי כמה זמן זה אמור להתחיל להתקין לך את הפאטץ מהדיסק אוטומטי.. ככה אני עשיתי תמיד
    Nir

הרשמה