תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    היי חבר'ה!

אז ככה, רשמית חזרתי לשחק אחרי כמעט שנתיים, קניתי את המשחק הראשון וההרחבה ואני מעוניין להתחיל דמות מייג'.

יש לי כמה דברים לשאול, אשמח אם תוכלו לענות לי עליהם.

1) באיזה שרת כדאי לפתוח את הדמות?
    2) יש איזו גילדה פעילה שאפשר להצטרף אליה?
    3) אני צריך אתרים עם המידע הבא: Dungeons (מהקטנים ועד הענקיים ביותר) עם מידע עליהם ומידע על איך להביס את הבוסים. בנוסף אתר שנותן המלצה באיזה מקומות כדאי להעלות רמות עד רמה 70. אתר טוב שאפשר לבדוק ציוד, חפצים, ושאר דברים, בנוסף מאיפה ניתן להשיג אותם?
    4) צריך בילד מצויין לPVE MAGE.
    זה טוב?
    שמעתי שהבילד "הכי טוב" זה Fire/Arcane אבל לא מצאתי כלום בנושא.
    איזה בילד עדיף, Fire או Frost? כלומר לPVE. הבנתי שFrost יותר חזק מבחינת AOE והישרדות מפני ganking וFire זה יותר DMG אבל הMANA עוזלת יותר מהר.
    מישהו יכול לייעץ בעניין?

תודה רבה לעונים.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    thottbot.com
    אומרים שבkazzak יש קהילה גדולה של ישראלים וגם גילדה.
    מייג' לעליית רמות צריך להיות fire-arcane
    תוריד אדדון בשם atlas ו atlas loot enchanted יש שמה מידע על כל המבוכים + דרופים
    ו cartographer כדי לראות את כל הzones

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    thottbot זה בזיון.

WoWhead.com וwowwiki.com יתנו לך את כל המידע שאתה צריך. אם יש משהו שלא מצאת שם, נסה את 1/. ואם גם זה לא עבד, תחזור אלינו P:

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    בקשר לשרת ולגילדה, אתה מוזמן להצטרף לגילדה הישראלית שבשרת ה-pvp kazzak. אתה תוכל למצוא שם יחסית הרבה ישראלים וחברה, אם זה מה שאתה מחפש כרגע.
    מבחינת social אנחנו יחסית מתקדמים, מבחינת ריידים לא ממש. הגילדה ממשיכה עדיין לעשות farming על Karazhan ואולי תעבור ל-ZA בקרוב.

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    בקשר לבילד. אני מתלבט נורא בין Pure Frost לFire.
    בFrost לפי מה שאני יודע הAOE בהרבה יותר טוב עם Blizzard וFrost Nova, בנוסף בPVP זה עדיף כי יש יותר הגנה. או שכדאי ללכת על FIRE.
    תגידו לי איזה מהבילדים עדיפים ומה אתם ממליצים?
    PURE FROST
    http://www.wowhead.com/?talent=ooZZiAMIsfxsiqt
    FIRE
    http://www.worldofwarcraft.com/info/...10000000000000
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    תראה, זה הכל תלוי בסגנון המשחק שלך.
    רוב האנשים עושים LEVELING בתור SOLO TARGET KILLING כמו כל קלאס אחר, אז הם לוקחים FIRE.

אבל לפני שנה בערך, שהעלתי את הפאלאדין שלי פגשתי FROSTMAGE שלוקח מחנות שלמים של מובים (ובמחנות שלמים אני מתכוון ל20-30 מובים רמות 40)
    והורג את כולם בלי שהם נוגעים בו.

אני ממליץ לך להתחיל על ARCANE-FIRE SPEC כמו כולם, וברמה 30 שאתה מקבל יותר סקילים ויותר נקודות לטאלנטים תעשה RESPEC לFROST. מקסימום תחזור חזרה לARCANE FIRE, זה לא ממש יקר לעשות את זה פעמיים.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    אני לא יודע למה אנשים אוהבים arcane/fire. אני לא הסתדרתי איתו, וברמות הנמוכות זה בכלל לא אפקטיבי. לפי דעתי, הכי טוב זה שילוב של shatter + ingite לעליית רמות, כלומר fire/frost hybrid. מעבר לזה שזה בילד מאוד חסכוני במאנה, הורגים מאוד מהר וזה גם כיף.

זאת עצה שלי, אבל אם כולם אומרים arcane/fire אז כנראה שפיספסתי משהו כשעליתי רמות עם המייג' שלי.

יש משפט סיני עתיק שאומר שאם אין לך מה להגיד תמיד תגיד משפט סיני עתיק.

הרשמה