תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    אני מתחבר לחדר של חבר שלי נכנס לCOH הפרוץ שלי
    ללLAN ואין שם כלום הוא עושה חדר ואני לא רואה כלום... כנל הפוך

יש לנו את אותה גירסא פרוצה D: עם אותו פאץ' 1.70.0
    סעמק למה זה לא עובד ולמי בא לשחק גם???

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    יש לי פתרון פשוט בשבילך - תקנה מקורי ותחסוך את הכאב ראש. ניסית את המשחק, אהבת אותו אז תשלם עליו...

אני יודע שבshop.game.net באנגליה זה יעלה לך איזה 130 שקל כולל משלוח לגרסת gold עם ההרחבה ובמידה ויש לך גישה לכרטיס אשראי בינלאומי.בEbay לא מצאתי מישהו ששולח אותה לארץ ולא זול בהרבה שם.

בארץ מבקשים על הגרסה הזאת 230 שקל וזאת אחת הסיבות שאני לא קונה יותר משחקים בארץ .

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    יופי ענית לעצמך על הסיבה למה אני לא אקנה.
    למה כאב ראש, זה אמור לעבוד ככה בהמאצי לא?

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לפי חוקי הפורום :
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1091148

אי אפשר לעזור לך בנושא הזה . אני קונה משחקים אבל אני מעדיף לקנות אותם מחו"ל כי זה יותר זול. אני כבר מבוגר יש לי הכנסה וגם כרטיסי אשראי בנלאומיים אז אין לי בעיה לעשות את זה. שמעתי שיש כרטיסי אשראי נטענים בדואר אבל אני לא בטוח אם אפשר או אי אפשר להשתמש בהם בחול. מישהו פעם הזכיר משהו בקשר לזה בשירשור בפורום אחר ואמר שהוא הזמין מplayasia וpaypal ולא היו לו בעיות (הוא חשב שהיו לו בעיות אבל סתם שלחו לו הודעה שהם קיבלו את ההזמנה שלו).

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    למה אתה חושב שזה מעניין אותי דבר קצת יותר בהקשר לנושא ולא על מה שיש לך ומה שאין לך והיית רוצה :|

קיצר לא משנה הצלחתי לשחק עם חבר יש מדריך קצר שמי שרוצה יקבל בפרטי

תודה.

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    שמע לי יש COH ויש שם הגנה טובה מאוד הפאצ'ים החדשים אם אין לך מקורי לא נותנים לך להיכנס לחדרים יש כמו פה ושם אבל לרוב לא נותן תיקנה מקורי משחק שווה את זה

הרשמה