תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אני וחבר שלי מעוניינים לקנות ביחד X360 (מארצות הברית) חדש דנדש + 3 משחקים לערך.

הסכום הכולל שאנחנו מוכנים להשקיע הוא 600 דולר. אנחנו מעוניינים לקנות את חבילת ההארד דיסק + שלט אלחוטי נוסף.
    בשאר הכסף לקנות משחקים, עדיפות למשחקים שאפשר לשחק ביחד אבל לא חייב... איזה משחקים אתם מציעים?
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    לצערי, אני לא כזה מומחה בכל הקשור ל- 360, אבל משחק קו-אופ טוב יכול להיות Saint's Row.
    עוד משחקים בכלליות שנראים לי טובים הם Dead Rising שיצא כבר, ו- Lost Planet שישוחרר בינואר. במקרה, שניהם של Capcom :X

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    ע"י יובל
    לצערי מעולם לא יצא לי להתנסות בו. אבל כבר כמעט שנה שאני מפנטז בלילות על Project Gotham Racing 3. השני היה פשוט תענוג צרוף, ואני מאמין שהשלישי לא פחות מהנה. אחרי הכול, הוא זוכה לממוצע ביקורות של 88.
    Vicariously i live while the whole world dies

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    תודה על התגובות... בלי שום קשר, יש מצב ש-Vgames יתחיל לסקר משחקי 360 בעתיד הקרוב\רחוק?
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    חבל על הזמן ועל הכסף.... הפי אס 2 ו 3 לא רואים ממטר את האקס בוקס המשחקים שלהם בהרבה יותר יפים ומושקעים ובנוסף ישנם משחקים מיוחדים שיש אותם רק לפלאיסטיישן אני מאוד ממליץ על המשחקים הבאים.
    1)GRAN-TURSMO 4 : לא תראו סימולטור יותר טוב מזה פשוט לא קיים יצור כזה!
    2)Syphon Filter: The Omega Strain :משחק יריות מושלם עם עלילה מעולה!

תהנו...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    תודה על התגובות... בלי שום קשר, יש מצב ש-Vgames יתחיל לסקר משחקי 360 בעתיד הקרוב\רחוק?
    כן, יש לנו כוונות לסקר משחקי X360.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא תמצא ב-600$ דולר לצערך.
    אתה צריך xbox360 פרימיום שהיא עולה 400$, פלוס אקסטרה שלט אלחוטי שהוא 50$, Play n' charge kit שעלה 20$ ואקסטרה סוללת ליטיום לשלט השני שהיא עולה 12$. לא לשכוח 50$ לאקסבוקס לייב אם אתה רוצה.
    492$ סך הכל (לא כולל לייב) פלוס כמעט 100$ משלוח לארץ כי זאת חבלה גדולה ואולי גם מכס אם לוקחים על זה, אני לא בטוח בנושא.
    בקיצור, כדאי שתחשבו על כיוון ה-700$+...
    בקשר למשחקים, אני הייתי ממליץ על:
    gears of war שמגיע עוד שבועיים וחצי
    Lost Planet שנראה מעולה וגם מגיע בקרוב
    NBA 2K7 אם אתה אוהב כדורסל
    Perfect Dark Zero אם אתה פריק של GoldenEye כמוני
    Pro Evolution soccer 6 אם אתה בקטע של כדורגל
    Burn Out Revenge (אם לא שחקת על ה-PS2 או XBOX)
    גם Fight Night round 3 ממש טוב אם אתה בקטע.

השאלה האמיתית היא האם משהו יודע אם יש מעבדות בארץ למקרה שה360 הולך כמו שקורה לאיזה רבע מהמשתמשים, האם האחריות של מייקרוסופט חלה גם פה בארץ אם מזמינים מארה"ב והאם לוקחים מכס על זה ואם כן אז כמה?

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    GEARS OF WAR נקודה

הרשמה