תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    Octane

השבועיים האחרונים בקהילה הישראלית הולידו דבר טוב וחדש - קלאן, שחזר לשחק אחרי כמה חודשי פירוק, קלאן שהיה מוביל בתקופתו לאחר שהיה נקרא ancylop, ועבר תהפוכות רבות ושינויי רוסטר רבים עד שנקרא לבסוף Octane.
    הקלאן מורכב כיום משישה שחקנים מוכשרים וחזקים, שמהווים איום לא רק בארצנו הקטנטונת, אלא גם בסצנה העולמית. הקבוצה, שנוסדה על ידי שחקן בשם qert, משם עברה לידיים של Gizz3D ועכשיו נמצאת תחת אכזרותו של FrAgOn, ממשיכה להרשים את הקהל הישראלי בכך שהיא משחקת בדיוויזיה השנייה ב-Open Cup האירופאי.
    את הקבוצה אנחנו יכולים לראות הרבה ב-ETTV מחו"ל, דבר שתורם לחשיפה לקהילה הישראלית בעולם, ועוד, תורמת לחשיפת שחקנים חדשים לקלאנים עולמיים שונים, כך שאולי יום אחד יימצא לשחקן כמו CrozZ יורש אשר ישחק גם הוא בקלאן ברמה הגבוהה ביותר בחו"ל.
    עם זאת הקבוצה ממשיכה לשפר את עצמה בשחקני מפתח כשבשבוע האחרון צירפה לכוחותיה את שחקן העבר של eSr ו-eXact, שחקן בעל ניסיון משחק ענקי וחשיבת משחק גבוהה ביותר, אחד השחקנים המוכרים בסצנה הישראלית - Arik.

ערכתי ראיון עם המנהיג של הקלאן Octane - הלא הוא אנדריי "FrAgOn" כדי לגלות מה מתרחש מאחורי הקלעים של הקלאן, איך השחקנים מסתדרים ביניהם ומה התוכניות שלהם לעתיד

אנדריי, אני יודע שהקהילה מכירה אותך טוב מדי, אבל בכל זאת הצג את עצמך כדי שלקוראים יהיו כמה הפתעות

קוראים לי אנדריי כמו שאמרת, אני ממעלה אדומים ומשחק איטי כבר 4 שנים.

ידוע לנו שהקלאן היה קיים גם ללא השתתפותך בו לפני מספר חודשים, אך הרעיון של להחזיר את הקלאן לחיים היה שלך, מה הביא אותך להחזיר לתחייה קלאן שבכלל לא שיחקת בו?

רעיון להחזיר את הקלאן בכלל לא היה שלי, בתור חלק מהשיחה שהייתה לי עם קובי שהיינו שנינו בקלאן הקודם והוא אמר לי שחברי אוקטן הישנים רוצים לחזור לשחק וחסר להם שחקן והוא הציע, הסכמתי בתנאי אחד ואני לא חושב שיש צורך להרחיב פה.

השחקנים ב-Octane מכירים את עצמם טוב מאוד, הם שיחקו ביחד במשך תקופה ארוכה מאוד עוד מאז שהיו ביחד ב-ancylop, איך התמודדת עם זה שאתה כביכול "חדש" בברנז'ה?

זה שהשחקנים מכירים אחד את השני טוב זה רק פלוס בשבילי כי אני אחראי בלארגן אותם במשחק ואין לי בעיה לשים אנשים בעמדות כי הם כבר כולם יודעים איפה נוח להם לשחק,רק מדי פעם יש תיקונים קטנים כי כשהצטרפתי איתי "DeePo" התחיל לשחק Field שני אז התאמנו את זה לעמדות החדשות ובנוסף שכולם מכירים אחד את השני יש תקשורת מעולה בזמן משחקים, ואני לא כל כך "זר" בשבילם כי עם עמיר וקובי היינו חודש בקלאן הקודם עם דור גיז שיחקתי בנבחרת ולא מעט מיקסים בעבר וערן אנחנו מדברים לא מעט, אז לא הייתה לי את התחושה של "הלא שייך".

אנדריי, אתה פתחת את הדיון שהביא לשינוי די רחב היקף בקהילה, דיון שאני מאמין שלפחות שלושת רבעי מהקהילה הסכימו איתו, מה הביא אותך לכתוב את הדיון הזה?

בזמן האחרון קרו הרבה דברים והכל פשוט מצטבר בראש ואני חושב שזה רק לא אצלי , כל פעם מישהו מקבל באן מהוונט אתה נזכר באדמינים ומה נותן להם את הזכות להביא קיקים לאנשים בוונט להנאתם אם הם לא עושים שום דבר שימושי וגם הסיפור עם מוטי שקרה יום לפני פשוט קש ששבר את גב הגמל והחלטתי לרשום כל מה שאני חושב, כמובן לא הכל כי הדיון לא היה מסתיים בעמוד אחד ונראה לי הדברים שרשמתי בדיון היו לכל אחד בראש אבל לאף אחד או שלא היה כוח או עניין או אכפתיות לרשום את הכל ולהעיר לאדמין או אם מישהו אחר היה עושה את זה לא היה מקבל את היחס.

ובמעבר חד נעבור לעונת האופן קאפ שלכם, אתה אישית התחלת את העונה בתור Team18, אך משנוכחת שזה לא עובד, העברת את העונה לרשות אוקטן, ועובדה שניצחתם כבר שני משחקים, ונותרו לכם שני משחקים בזמן שאתם נמצאים במקום השני בבית, איך אתה רואה את הקלאן לאחר שלב הבתים?

בגלל החגים היו לנו כמה בעיות פעילות, כי היו לאנשים הרבה דברים מחוץ למחשב, טיולים עבודה וכד' ונשארו לנו 2 משחקים די קלים אם הם בכלל יתקיימו הקבוצות שאנחנו משחקים נגדן לא אקטיביות ממה שנראה עד עכשיו ואחרי זה אני מקווה שנחזור לאקטיביות מלאה ונתחיל להתאמן רצוף, ואולי נוכל אפילו לקחת את הדיויזיה השניה ועכשיו לאחרונה גם הוספנו שחקן חדש לקלאן שגם יעזור לנו אם מישהו לא יגיע לאימונים ונוכל להתאמן יותר, כי רק מה שחסר לנו זה קצת תרגול טקטיקות במפות, ולא צריכים לדאוג לדברים שלקאנים חדשים דואגים להם, כמו תקשורת וכימיה בין השחקנים, על זה כבר דיברנו בשאלה הקודמת.

תקופת הבגרויות בפתח, איך אתם מתכוונים לשמור על פעילות באופן קאפ ובליגות אחרות בזמן הלימודים?

כמו שהזכרתי קודם הוספנו שחקן חדש לקלאן שאמור לחפות על שחקנים שלא מופעים למשחקים מסיבות כלשהן, לי אישית אין מסת בגרויות רצינית וגם אם יש אני לא לומד אליהן ברצינות לעמיר אין בגרויות וכנ"ל גם לאריק אני חושב שגם לדור אין מסת בגרויות גדולה כי גם הוא בי"ב אבל לא דיברתי איתו אף פעם על זה. אני לא מאמין שלכולם תיהיה בגרות באותו היום שכולם יצטרכו ללמוד 10 שעות ולא לבוא לשעה וחצי למשחק אחד וגם אם מישהו לא יוכל יש לנו שחקן שביעי שיוכל לטפל בעניין.

בארץ כולה ידוע שאתם קלאן מהמעלה הראשונה, ושאין לכם מתחרים בארץ, אתה אוהב את הסיטואציה הזאת, או שהייתה מעדיף שיעלה קלאן בארץ שתוכלו להתחרות בו?

לשם זה קיים קלאן, שתיהיה תחרות. אני לא אוהב את המצב בארץ בכלל, שאין אנשים שקמים להרים משהו לנסות להתחרות, עכשיו קם הקלאן החדש unhitable שיש לו פוטנציאל נראה מה הוא מסוגל ואני מקווה שתיהיה תחרות ויקומו עוד קלאנים שיוכלו להתחרות ושנוכל להרים פה קאפים.

ועכשיו לשאלה קצת עלייך אנדריי, אתה לפני מספר חודשים שיחקת עם הטופ קלאן - bSTURZ, ומיד אחרי שפרשת מהם עברת לקהילה הישראלית, האם הרגשת בשינוי בין שתי הרמות? או שהמעבר היה חלק?

אני חושב שזה ברור מעליו, יש הבדל לא קטן בין שחקנים יורוקאפ לשחקנים שלא התנסו במסגרת רצינית ולא שיחקו בשום מעמד. צריך להסביר דברים קטנים שלא שמים אליהם לב וצריך להסביר לכל אחד יותר לעומק מה הוא צריך לעשות וכמובן מה הוא לא צריך לעשות מה שבכלל לא הייתי צריך לעשות בלקאנים הקודמים שלי. אבל לא אכפת לי מהדברים האלה כל עוד מקשיבים לי ועושים את זה ולומדים בזה. כי חזרתי לשחק בארץ כי זה הדבר הכי כיף לשחק בארץ ואני אומר את זה לאלה שכל הזמן אומרים "אני מת למצוא קלאן סוס בחול" , אולי הקלאן לא כל כך סוס אבל אני נהנה בו אולי אפילו יותר מביסטר

9. החדשות החמות והאחרונות היו ההצטרפות של "Arik" לקבוצת Octane, ועכשיו אתם כבר 4 שחקני "eSr" שמשחקים בקלאן, "Gizz3D", "FrAgOn", "Arik" ו-"mAlos", האם זוהי תקומה של "eSr" חדש, או שזה לא יחזור לעולם?

נתחיל מזה שדור לא שיחק באיאסאר בתקופה שאני שיחקתי שם זה די מזמן שדור שיחק באיאסאר, אני לא חושב שאיאסאר יחזרו לשחק אני מתכוון או שכל השחקנים יחזרו לשחק כי חלק מהם פרשו לבנות משחקי מונפול ואחרים הלכו לחרוש ב-PS3 ויבגן אלוהים יודע מה איתו.

איפה אתה רואה את הקלאן שלך בעוד שנה?
    לא יודע איפה יהיה הקלאן אבל אני בטוח לא יהיה איתו כי אני מתגייס עוד 3 חודשים ואני מקווה שהם ימשיכו לשחק בלעדי ואם כן שימצאו מחליף טוב כנ"ל גם דור.

ואת הקהילה בעוד שנה?

קשה מאוד להגיד הכל תלוי בכמה ישקיעו בקהילה כי לא סוד שהרבה מאוד אחרוני ותיקים מתגייסים עוד 3 חדושים או בנוב הבא ואולי כמה ותיקים יחזרו לשחק.

שאלות מהירות:
    פיצה או המבורגר? פיצה
    תימני או אשכנזי? תימני, אני אוהב תימנים חמודים כמו ערן ואלי
    איים או טימפליי? טימפליי....
    Oasis או Supply? חבל שאין אפשרות אף אחד מהן, נלך על supply
    מוזיקה ישראלית או לעוזית? ישראלית
    דורון או סמי בורקס? לירן

תודה לך פראגון, בהצלחה עם הקלאן, ד"שים?

תודה, דש לעמיר דש לדור לאריק דש לאיתי החזיר ולאחרון החביב לערן, ערן יום אחד תגלה את העולם שמעלה הפגיעות בבטן

הרוסטר של הקבוצה כיום:
    FrAgOn
    eRnn
    Gizz3D
    DeePo
    Nexjee
    mAlos
    Arik

בהצלחה ל-Octane ב-OpenCup ובכל מסגרת שתיכנס אלייה.

Marcury.
    נערך לאחרונה על ידי beNyy; 28.04.2008 בשעה 23:54.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    יפה יפה
    שיהיה בהצלחה בהמשך
    הא וגיוס קל

BeNny:

ET PLAYERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? AHUHUAHUHUAHUHU

DORON SOLIDERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? מנהל חשבונות, מנכ"ל חברת שיח את מרום בע"מ, מנהל תיקי השקעות בבנק לאומי, רואה חשבון בחברת שישו את שימחו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    gl octane!
    אם אתם צריכים איזה מחליף אתם יודעים למי לפנות
    "So Others May Live"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Pulse
    gl octane!
    אל דורון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    נכתב במקור על ידי Pulse
    gl octane!
    ברור שהם יודעים אבל אין מה לעשות
    פרשתי []:

BeNny:

ET PLAYERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? AHUHUAHUHUAHUHU

DORON SOLIDERS, WHAT IS YOUR PROFFESSION? מנהל חשבונות, מנכ"ל חברת שיח את מרום בע"מ, מנהל תיקי השקעות בבנק לאומי, רואה חשבון בחברת שישו את שימחו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    לא אמרת שזה יהיה בחדשות?
    הלכתם על האפשרות השניה בתור דיון נעוץ? או דיון רגיל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עיר
    חדרה
    חחח אנדרי, אין לי מושג בני רק אמר לי שיש לו כתבה. לא ידעתי שישים את זה פה, בכל מקרה. אם למישהו יש שישלח לי תמונה של אוקטן? לוגו או משהו אני בטוח שיש למולטי הזה משהו או שמישהו פה יעשה. תודה ועבודה טובה בני, נדבר כבר במירק.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    סתם אפס תתגייס כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    יופי, אם זו הייתה בקשה לתפקיד הכתב זה די הלך לך

סוף סוף יש מישהו שכותב יותר ממני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    mercury :
    אתה שיחקת בסמאל מאפ בשם BINJAMINN
    בסגול לבן עקום כזה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    two weeks
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    מרגש

דרך אגב ancylop היה יותר של עדן
    אבל זה לא ממש היה ברור אז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    anda

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי DeePo
    מרגש

דרך אגב ancylop היה יותר של עדן
    אבל זה לא ממש היה ברור אז
    ראיתי ש-Gizz3D יותר מרכז אותכם, בכל זאת תודה על התיקון. (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    lol
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    ירושלים
    <3 arik

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    חחח עוד אפשר לחשוב בטעות שאנחנו קלאן מאורגן מהראיון הזה .. חחח
    יהיה טוב תמיד יהיה טוב =] סחטן על ההשקעה הרבה זמן לא היה ראיון ..
    ובקשר לצבא .. אנדריי לאדע מה איתך אבל לי לא תהיה טחינת תחת ככה .. יהיה טוב .. עד אזזז פייייי
    נערך לאחרונה על ידי giz; 10.05.2008 בשעה 02:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    oooh that nice.
    big news soon.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    לא עיננינכם
    נכתב במקור על ידי eRnnN
    oooh that nice.