תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    כוכב הלכת ארץ
    והנה לכם אחת הידיעות היותר טפשיות שבהן נתקלתי בשנה האחרונה: חברת Aklaim הולכת לפתוח משחק MMO-Dancing חדש. מה בדיוק זה אומר? פחות או יותר כמו שזה נשמע. השחקן יבנה לעצמו דמות, ייצא למועדונים שבהם יבצע שלל ריקודים (בסגנון DDR? לא ידוע) וינהל חיי קהילה פעילים שיכללו אפילו... נישואים! האם תוכלו לממש את הנישואים? גם לא ידוע. בכל מקרה, ימים יגידו אם זה רעיון טוב, או שמדובר בעוד פוטנציאל שיהפוך לתחתית בירה על שולחן העבודה שלי. תגובות יתקבלו בברכה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    כוכב הלכת ארץ
    רק רציתי לבדוק מה זו תגובה מהירה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לידיעה המקורית באתר:
    http://www.vgames.co.il/website/vgam...eqNewsID=12864

לדעתי, פשוט בגלל שזו Acclaim, הוא יהפוך לתחתית בירה. אבל בעיקרון, זה רעיון מצוין. זה בדיוק מסוג המשחקים שמתאימים להוות בסיס לליגה ולקהילה כלל-עולמית שתוכל ליצור ריקודים חדשים, לאתגר אנשים, לארגן אירועים וכולי.
    לא צריך לראות את זה כ- MMO, כי זה לא. זה משחק רגיל שפשוט מקושר היטב לרשת.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נשמע באמת רעיון מוזר... קשה לי להאמין שהוא ישאר בקונספט הנוכחי. לדעתי הוא יהפוך לעוד משחק "Second Life".
    לרקוד בתוך המשחק? יכול להיות שזה יהיה העניין העיקרי, אבל אין סיכוי שאפשר לבנות משחק שלם רק על זה. בכל אופן, אני פוסללללללללל

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא קוראים תגובות, מה?
    אני מוכן להמר שזה בכלל לא יהיה Mmo ולא יהיה לך אפילו אוואטר שתוכל להסתובב איתו בעולם.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי choopy
    לא קוראים תגובות, מה?
    אני מוכן להמר שזה בכלל לא יהיה Mmo ולא יהיה לך אפילו אוואטר שתוכל להסתובב איתו בעולם.
    ניסיתי לחשוב איך זה יעבוד............. ולא הצלחתי.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    בדיוק כמו Ddr, רק עם אפשרות לראות ביצועים של אחרים, וכן: חדרי צ'ט, ליגות, אירועים וטורנירים. סביר שתהיה גם אפשרות למצלמת רשת לצלם את עצמך רוקד (או לא רוקד).
    כל זה כמובן בגדר ניחוש מושכל.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    רגע הריקודים לא וירטואלים?
    אם הם וירטואלים, תרשה לי לנבא כשלון חרוץ למשחק.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נשמע עלוב...

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    דורון, למה לקח לפודקאסט האחרון של גיקס יותר משלושה שבועות לצאת? זה לא אמור להיות שבועיים? מצטער על האוף-טופיק, אבל הייתם צריכים לפחות לשאת דברי התנצלות בפתיחת הפודקאסט למעריצים הפנאטיים.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי InterAl
    דורון, למה לקח לפודקאסט האחרון של גיקס יותר משלושה שבועות לצאת? זה לא אמור להיות שבועיים? מצטער על האוף-טופיק, אבל הייתם צריכים לפחות לשאת דברי התנצלות בפתיחת הפודקאסט למעריצים הפנאטיים.
    איזה מגניב, עוד מעריץ.;) חשבתי שאני לבד.

איתי.

נ.ב: הם באמת התעקבו עם ההוצאה.
    ודורון, אם שאלת מאיפה אני מכיר אותך, אז מויגיימס (ומהפורומים), לא שום היכרות אישית.

עוד משהו, דיברתם על ספקים ואמרתם שספק ממוצע היום הוא 300W, {דיבור של צפונית/} כאילו מה זה לא {דיבור של צפונית}. הממוצע לספקים היום זה לפחות 400.
    וגם אמרתם שהספקים ההכי טובים וחזקים יכולים להגיע עד 600W. לידיעתכם יש כבר כאלה שעקפו את ה-1000W (תרפרפו קצת בחדשות של HWzone ותראו).
    peace out
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    פעולה כללי?
    הועבר להמוניים כללי
    זקן מדי בשביל החרא הזה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006