תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אני מתלבט האם לשלוח את הווי שלי שישימו לי מודצ'יפ היאפשר הרצה של משחקים מאזורים אחרים או לחכות ליציאה של ברואל.
    אני לא עומד בפיתוי, ואני על סף שבירה.
    האם ברואל עד כדי כך טוב כדי לעשות זאת?
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    שום משחק לא מספיק טוב בשביל לגנוב אותו.
    לעומת זאת, אנחנו ישראלים, למי אכפת.
    לי יש צ'יפ, אם בא לך, שים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי WaKonG
    אני מתלבט האם לשלוח את הווי שלי שישימו לי מודצ'יפ היאפשר הרצה של משחקים מאזורים אחרים או לחכות ליציאה של ברואל.
    אם אתה רוצה לפרוץ אז תפרוץ,זו זכותך,רק תזכור שזה באחריותך.
    אני למשל,לא פרצתי עדיין את הווי שלי,אני מתאפק גם אם יצא עוד מעט סמאש באמריקה
    [יש לי אירופאי].

you can't spell ignorance without IGN

באוקריינה,יש מקום נפלא,כמו דיסנילנד,יש שם הרבה יצורים,כאלו עם שלושה ידיים ושבע עיינים,קוראים למקום הזה צ'רנוביל.
    ליד הדיסנילנד יש כפר נופש נפלא,יש בו גלגל ענק לילדים,מלון,בריכה,קוראים לכפר הנופש פריפיאט.
    [/URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי WaKonG
    גם אני במצב שלך, אבל מניסיוני עדיף שלא לשים צ'יפ.
    תחכה, רק עוד 22 ימים, 3 שבועות ויום אחד, מקסימום תבוא כל פעם למפגשים בפורום, וארז תוכל לשחק (כמו שהיה אצל ITP וPIZZ).
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    למה לא לשים צ'יפ? לא יכול להיות ניסיון רע עם צ'יפים. אלא אם כן קיבלת באן מהלייב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי Mega
    למה לא לשים צ'יפ? לא יכול להיות ניסיון רע עם צ'יפים. אלא אם כן קיבלת באן מהלייב.
    זה סתם מקלקל את הקונסולה ואחר כך היא בקושי עובדת, וגם זה עולה הרבה, וגם אין מקום שממנו אפשר להוריד משחקים, וגם אם הוא ישחק בבראול היפני ואז באמריקאי, אז נגיד הוא ישחק בSSE אז זה יהרוס לו את הסיפור, כי באמריקאי הוא יצטרך לעשות את אותם דברים עוד פעם וזה יהרוס לו...
    אם הייתי יודע מאיפה אפשר להוריד משחקים בקלות ולא איטי (אחרי שבוע...עדיין 99 שעות...) וגם הייתי בטוח שהווי לא יהרס אז הייתי עושה, אבל עדיין זה גם יהרוס לי את המשחק שאני יקנה אותו וגם שאני מוריד משחקים אז זה מחליש את תעשיית המשחקים.
    אז אני מעדיף לחכות לבראול (עד כמה שזה קשה)
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי ratchetxys

זה סתם מקלקל את הקונסולה ואחר כך היא בקושי עובדת, וגם זה עולה הרבה, וגם אין מקום שממנו אפשר להוריד משחקים, וגם אם הוא ישחק בבראול היפני ואז באמריקאי, אז נגיד הוא ישחק בSSE אז זה יהרוס לו את הסיפור, כי באמריקאי הוא יצטרך לעשות את אותם דברים עוד פעם וזה יהרוס לו...

אם הייתי יודע מאיפה אפשר להוריד משחקים בקלות ולא איטי (אחרי שבוע...עדיין 99 שעות...) וגם הייתי בטוח שהווי לא יהרס אז הייתי עושה, אבל עדיין זה גם יהרוס לי את המשחק שאני יקנה אותו וגם שאני מוריד משחקים אז זה מחליש את תעשיית המשחקים.
    אז אני מעדיף לחכות לבראול (עד כמה שזה קשה)
    תודה רבה שאתה מתאפק.

תודה מראש,הנהלת האל לבורטי[סתתם ].

באוקריינה,יש מקום נפלא,כמו דיסנילנד,יש שם הרבה יצורים,כאלו עם שלושה ידיים ושבע עיינים,קוראים למקום הזה צ'רנוביל.
    ליד הדיסנילנד יש כפר נופש נפלא,יש בו גלגל ענק לילדים,מלון,בריכה,קוראים לכפר הנופש פריפיאט.
    [/URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי SILVER FIRE
    תודה רבה שאתה מתאפק.

שווה להתאפק, רק עוד 21 ימים!
    וגם יכול להיות יהייה מפגשים בין התאריכים (יכול להיות שאני יעשה אחד בערך ב20 למרץ)
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אל תתן לג'וקים להכנס לקונסולה שלך מה גם שvgames לא רואים בעין יפה דיבורים על ג'וקים.

זאת עובדה שהרבה אנשים בארץ "לא קונים" משחקים (בלשון עדינה) מכל מני סיבות כמו: המחיר, הנוחות, ותאריכי יציאה. אם אתה רוצה לתמוך בתעשיה ולקנות משחקים אל תתן לעצמך תירוץ "לא לקנות" אותם...

חודש זה כלום אני כבר רוצה לקנות מחשב חדש כבר 4 שנים וקבעתי תאריך יעד שהיה מתישהו בדצמבר עכשיו זה שוב זז למרץ. אני גיליתי משחקים שלא שיחקתי בהם מאוחר יחסית אבל בגלל זה הם עלו לי פחות כסף. כל החיים לפנייך אז מה זה חודש חודשיים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אל תתן לג'וקים להכנס לקונסולה שלך מה גם שvgames לא רואים בעין יפה דיבורים על ג'וקים.

זאת עובדה שהרבה אנשים בארץ "לא קונים" משחקים (בלשון עדינה) מכל מני סיבות כמו: המחיר, הנוחות, ותאריכי יציאה. אם אתה רוצה לתמוך בתעשיה ולקנות משחקים אל תתן לעצמך תירוץ "לא לקנות" אותם...

חודש זה כלום אני כבר רוצה לקנות מחשב חדש כבר 4 שנים וקבעתי תעריך יעד שהיה מתישהו בדצמבר עכשיו זה שוב זז למרץ. אני גיליתי משחקים שלא שיחקתי בהם מאוחר יחסית אבל בגלל זה הם עלו לי פחות כסף. כל החיים לפנייך אז מה זה חודש חודשיים....
    כן אבל לא כל החיים הם משחקים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    חברים, אני פאלניק, וביינתים אין Brawl באופק.
    ושאלתי זאת כי ראיתי המון אנשים שיש להם ברוול, ואין להם NTSC-J קונסול, כמו ביגורון ואפילו אתה סולקיפר.
    אז רק שאלתי, אני לא אמרתי שאני אעשה זאת אבל אני פשוט לא יכול להתאפק, כמו האחרים שעשו זאת.

החלטה:
    אני מוותר על הג'וק, כנראה שה' גזר עליי עונש זה.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי WaKonG
    חברים, אני פאלניק, וביינתים אין Brawl באופק.
    ושאלתי זאת כי ראיתי המון אנשים שיש להם ברוול, ואין להם NTSC-J קונסול, כמו ביגורון ואפילו אתה סולקיפר.
    אז רק שאלתי, אני לא אמרתי שאני אעשה זאת אבל אני פשוט לא יכול להתאפק, כמו האחרים שעשו זאת.

החלטה:
    אני מוותר על הג'וק, כנראה שה' גזר עליי עונש זה.
    בדיוק! למה לשלם 400 שקל? בכל מקרה לא תצליח להוריד מאתרים משחקים בקושי וגם בראול בעוד 21 ימים! אל תחשוב שאתה היחדיי שמחכה וכל השאר פה יש להם את המשחק, גם אני מחכה!
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תכלס להתקין צ'יפ ישתלם לך -מאוד- בטווח הרחוק, תלוי כמה משחקים אתה הולך לקנות
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    תכלס להתקין צ'יפ ישתלם לך -מאוד- בטווח הרחוק, תלוי כמה משחקים אתה הולך לקנות
    טווח מאוד ארוך...עד שיורד משחק אחד כבר יוצא משחק ההמשך שלו...
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    400 שקל??? ממתי מוכרים משחקים לווי בכזה מחיר?
    שתף ב-Google+

לא היה משחק בינתיים ששילמתי עליו יותר מ160 שקל
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי SILVER FIRE

צריך להגיד שאת ברול לא פיתחו האל לברטוריז. אלא נינטנדו שכרה את Game Arts ועוד כמה אנשים מסביב לסאקוראי שיפתחו אותו.

תודה.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי ADi
    צריך להגיד שאת ברול לא פיתחו האל לברטוריז. אלא נינטנדו שכרה את Game Arts ועוד כמה אנשים מסביב לסאקוראי שיפתחו אותו.

תודה.
    אה תודה.

[/URL]
    שתף ב-Google+

הרשמה