תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    בטח קרה לכם שקיבלתם באן בלי שום סיבה ברורה, גם לי זה קרה.
    אז אתם שואלים איך נמנעים מזה? בשביל זה רשמתי לכם את המדריך הזה!
    אחת הסיבות לקבל באן בלי שימוש בהאקים היא אם פעם היו לכם האקים על המחשב, ואפילו אם אתם לא משתמשים בהם הPB עדיין מזהה אותם כהאקים (כי זה מה שהם), ואלה לא חייבים להיות האקים לוורוק, יכול להיות לכל משחק אחר, הכוונה שלי היא שכל עוד יש לכם האקים על המחשב, אל תתפלו אם תקבלו באן.
    זה כולל גם תוכנות אחרות כגון Cheat Engine, שבעקרון אני בטוח שיש כמה אנשים פה שמשתמשים בה למשחקי פלאש וכאלה אבל עדיין התוכנה יכולה לעבוד גם כתוכנת האקים לוורוק (כל עוד יש לכם בייפאס, אבל זה לא הנושא) ככה שתמחקו גם אותה.
    אם יש לכם תוכנה שבאיזושהי דרך יכולה להפריע לPB לעבוד או שמשבשת לו את הסריקה (הוא סורק לכם את המחשב בזמן המשחק לוודא שאין לכם האקים) הוא יכול להביא לכם באן.

מה לעשות אם הPB זוכר את הIP שלי וממשיך להביא לי באנים למרות שאין לי האקים? (באן IP)

1)תמחקו את כל תוכנות ההאקים והצ'יטים שיש לכם על המחשב (כולל האקים לגאנז, למייפל סטורי, את מייפל סטורי עצמו..חח סתם)
    2)תוודאו שאין עוד תוכנות מסוג זה או אחר על המחשב שלכם, אם זה לא רק המחשב שלכם, תבררו עם כל שאר המשתמשים בו.
    3)עכשיו תשנו את הIP שלכם (פשוט תוציאו את החיבור אינטרנט מהמחשב, תחכו איזה 10-15 שניות ותחזירו)
    ותנסו לשחק עכשיו...

4) אם זה לא עזר, תנסו לסגור את האנטי ווירוס, לשנות IP ולהכנס שוב למשחק ולראות אם זה עזר (אם כן או שתסגרו את האנטי ווירוס בזמן המשחק או שתחפשו אפשרות בו להותיר למשחק לעבוד בלי בעיה, או שתחליפו אנטי ווירוס.)

5)יכול להיות שקיבלתם באן הארד-דיסק, במיקרה הזה צריך לפרמט את המחשב, ואם זה לא עוזר צריך להחליף כונן, אבל כמה רחוק תלכו בשביל משחק? החלטה שלכם.

קרדיט לMPC על קצת מידע ולי על המדריך.

כל פעולה אשר תבוצע עקב מדריך זה הנה באחריות המשתמש בלבד!
    אין כותב המדריך אחראים לשום נזק שייגרם עקב מדריך זה.

יאללה תנו בתגונות כי השקעתי פה!
    בברכה,
    דור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אחלה מדריך!!!

30.7.2010 - אחרי 5+ שנים , פרשתי מ vGames
    We Are The People Rule The World !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    אור יהודה
    אחלה מדריך
    ס.מנהל קהילת WR לשעבר
    David619 WR Legend Player 4 Ever

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    תודה אחי !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    עיר
    באר שבע
    יפה אחי
    כל הכבוד
    ♠ Paco ' Black Roster ' Alvarez ♠
    El' Chicanos

Chillin' around the hood and tryin' to earn some respect

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    רשמתה שאפשר לקבל באן לדיסק קשיח אז בווראק אי אפשר כמו משחקים אחרים כמו אנמי טרטורי אין להם תאפשרות לתת לך באן לגייד שלך ושתיהיו בענינים כל אלה שקיבלו באן זה כי היה להם האקים על המחשב יכול להיות אקים של קואנטר של מייפל סטורי של ווראק ואפילו לא הפעילו אותם הפב מזהה ונותן באן אז תימנעו להחזיק על המחשב דברים כאלה

lvl 38 ratio:1.31 פרימיום : גולד קלאן : leader M i i
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2011
    אחי יש לי מלא האקים ל-וורוק אבל כשאני מדליק את ההאקים עם וורוק אז זה מוציא אותי מן
    המשחק ואני לו יודע מה לעשות. וורוק כל הזמן מוציא אותי מן המשחק.
    לכל מי שצריך האים הימה 3 links אין לי כוח לשים איזה 20 linkim.
    1.http://www.mediafire.com/?dejymqyonea
    2.http://www.mediafire.com/?tmwwkjtznen
    3.http://www.mediafire.com/?hil254in24zk05i
    תודה לכל מי שעוזר לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2010
    כל הכבוד
    שתף ב-Google+

הרשמה