תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    מאות אוהדי מכבי תל-אביב הגיעו הבוקר (שישי) לקרית שלום והתנפלו על 250 הכרטיסים למפגש מול הפועל ת"א, שיתקיים ביום ראשון. הכרטיסים הופשרו ע"י הנהלת הקבוצה לשער 11 לחיילים בלבד והוצעו לאוהדי הקבוצה.

המכירה החלה בשעה 12:00, אך כבר בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו עשרות אוהדים ותפסו מקום ליד חלון המכירה. כאשר קופת הכרטיסים נפתחה באיחור של דקה, התנפלו האוהדים על הקופה ומהומה גדולה היתה במקום.

בסופו של דבר, האוהדים נרגעו והחלה מכירת הכרטיסים. אוהדי מכבי נמצאים בטירוף לקראת הדרבי ומחר צפויים להגיע כאלף אוהדים לקרית שלום לדחוף את השחקנים באימון המסכם לקראת הדרבי ביום ראשון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Derby
    מאות אוהדי מכבי תל-אביב הגיעו הבוקר (שישי) לקרית שלום והתנפלו על 250 הכרטיסים למפגש מול הפועל ת"א, שיתקיים ביום ראשון. הכרטיסים הופשרו ע"י הנהלת הקבוצה לשער 11 לחיילים בלבד והוצעו לאוהדי הקבוצה.

המכירה החלה בשעה 12:00, אך כבר בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו עשרות אוהדים ותפסו מקום ליד חלון המכירה. כאשר קופת הכרטיסים נפתחה באיחור של דקה, התנפלו האוהדים על הקופה ומהומה גדולה היתה במקום.

בסופו של דבר, האוהדים נרגעו והחלה מכירת הכרטיסים. אוהדי מכבי נמצאים בטירוף לקראת הדרבי ומחר צפויים להגיע כאלף אוהדים לקרית שלום לדחוף את השחקנים באימון המסכם לקראת הדרבי ביום ראשון.
    אוהדי מכבי צודקים שהם נמצאים בטירוף.
    מקווה שהפועל יפסידו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    אתה יודע מתי האימון המסכם היום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    מה הקשר ?!?
    למי איכפת מהאימונים המסכמיםבכלל ?
    אני ראיתי כבר לפחות 20 דאבלים וטריפלים שלך בכמה פורומים.
    אם כבר, היית עורך את ההודעה. היו שמים לב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    בעזרת ה' שמכבי ינצחו אוהב אותך מכבי ת"א.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    מה ?!?
    אתה לא אוהד חיפה ?
    אני כמעט בטוח שאני זוכר שאמרת שאתה אוהד חיפה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    חחח צפוי
    שתף ב-Google+

הרשמה