תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    למה ה LIMIT POINTS הוא 750?כול משחק נגמר אחרי 5 דקות זה מעפן לאללה...
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה בתהליכים עכשיו.
    בשבוע הבא זה ישתנה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    גל אני לא מצליח להבין למה כל שינוי קטן לוקח שנה \=
    יש איזה שהם דברים שמגבילים אותך לכל שינוי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נכתב במקור על ידי GoNi
    גל אני לא מצליח להבין למה כל שינוי קטן לוקח שנה \=
    יש איזה שהם דברים שמגבילים אותך לכל שינוי?
    השרת שלכם גוסס,בשרת של גיימר תמיד ישנם שחקנים,איך אתה מסביר את זה?
    אני יכול לחהסביר לך אבל אני לא רוצה לפתוח את הפה,אחרי הכול הנהלת וי גיימס זאתי שמפסידה,אז מה אכפת לי חברה זה עליכם...
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    יצא לי לשחק פעם בשרת של גיימר, האדמין תמיד שאל איזה מפות רוצים ואז הוא העביר למפה שהרוב רצו.
    ודווקא טוב שעשיתם בלי ספאן טיים, רק תעלו את הסקור לימיט ל 2000

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כי לי אין את הפקודות וה-RCON דפוק ולא נותנים לי לעשות שום דבר ואני צריך לפנות למנהל השרתים של כל ויגיימס כדי שמשהו יקרה וגם בדרך כלל זה לא קורה. אין לי הרבה מה להגיד לכם. אתם רוצים ללכת לשרת של גיימר? אני מבין אתכם לגמרי, אני מצטער, אבל אני לא יכול לעשות יותר ממה שאני עושה כיום.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    לא שאני אומר שעדיף גיימר. עדיף וויגיימס בהחלט, רק שצריך לארגן משחקים כדי שהרבה יכנס לפני ככה שכשיגיעו בשעה שנקבעה יהיה כבר הרבה אנשים.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    purity... אתה יודע איך להשתמש בRCON? אתה יודע שאתה צריך להיכנס לשרת דרך קובץ עם פרמטרים וקוד של הrcon?...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי landau123
    לא שאני אומר שעדיף גיימר. עדיף וויגיימס בהחלט, רק שצריך לארגן משחקים כדי שהרבה יכנס לפני ככה שכשיגיעו בשעה שנקבעה יהיה כבר הרבה אנשים.
    pURITY מארגן הרבה מפגשים מדליקים ,העניין זה השרת עצמו והמוד משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי alontavor
    purity... אתה יודע איך להשתמש בRCON? אתה יודע שאתה צריך להיכנס לשרת דרך קובץ עם פרמטרים וקוד של הrcon?...
    אם אתה רוצה להסביר לי, זה יהיה מקסים. אני עושה /rcon login password בקונסולה, ושום דבר לא נראה שעובד. פעם זה עבד והצלחתי לשנות את הסטינגס של השרת מבפנים, אבל עכשיו שום דבר לא מסתדר לי.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    purity, תעשה Shortcut לiw3mp.exe ותוסיף לו פרמטרטים:
    רווח בין ה" לפרמטרים, ורווח בין כל פרמטר.
    +rcon login *****
    +password ****
    +connect ***.**.***.***
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    למה לא להשתמש בתוכנה ModernRcon או משו כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    מפגשים עלק!אם כול הכבוד אני נורא מצטער ונשמע כמו חרא ביקורתי,אבל מישהו חייב לעשוז את זה,
    אתם לא יכולים לקחת אחריות על שרת,אנשים מדברים פה על מפגשים?! יופי אז פעם ב 3 יום יש מפגש ובאים בקושי 8 שחקנים ואם לא!
    זה חוסר מקצועיות ברמות!איך זה שאדמין הראשי לא יודע פקודות פשוטות!?וחוסר הקשבה מצד ההנהלה ממש ועזר לעניין!אתם צריכין אנשים שירימו את הקהילה אבל הבעיה היא שהנהלה ש/ל ווי גיימס פשוט עיוורת ולא עושה כלום....איך הגוף אמור לעבוד עם המוח משותק לגמרי(המבין יבין)

Purity אני לא שופט אותך,אתה עושה עבודה לעניין,אני יודע שלא נותנים לך גיבוי פה.
    אבל אחרי הכול לא הקהילה אוכלת אותה אלא ההנהלה,אין לי בעיה ללכת לשחק בשרת פרוץ.
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    מפגשים עלק!אם כול הכבוד אני נורא מצטער ונשמע כמו חרא ביקורתי,אבל מישהו חייב לעשוז את זה,
    אתם לא יכולים לקחת אחריות על שרת,אנשים מדברים פה על מפגשים?! יופי אז פעם ב 3 יום יש מפגש ובאים בקושי 8 שחקנים ואם לא!
    זה חוסר מקצועיות ברמות!איך זה שאדמין הראשי לא יודע פקודות פשוטות!?וחוסר הקשבה מצד ההנהלה ממש ועזר לעניין!אתם צריכין אנשים שירימו את הקהילה אבל הבעיה היא שהנהלה ש/ל ווי גיימס פשוט עיוורת ולא עושה כלום....איך הגוף אמור לעבוד עם המוח משותק לגמרי(המבין יבין)

Purity אני לא שופט אותך,אתה עושה עבודה לעניין,אני יודע שלא נותנים לך גיבוי פה.
    אבל אחרי הכול לא הקהילה אוכלת אותה אלא ההנהלה,אין לי בעיה ללכת לשחק בשרת פרוץ.
    קודם כל, האדמין, שזה אני, יודע פקודות פשוטות - רק מה, הן לא עובדות. תודה לאל שיש תוכנה, וחבל מאוד שאתה לא קורא קצת בפורום כדי לראות שפתרתי את הבעיה. כפי שאמרתי בעבר - לא נעים לך? לא כיף לך? אתה לא מרוצה? לך לשחק בשרת פרוץ. אתה בא לפה ומלכלך על האתר הזה כאילו מישהו פה חייב לך משהו.

אני הולך לנעול את הדיון הזה כי יש סיבה טובה לעשות זאת.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הרשמה